خیابان خسروی نو مشهد یکی از مهم ترین خیابان های مشهد برای زوجین است. برای دسترسی راحت به خیابان خسروی می توانید رزرو هتل مشهد در این خیابان مانند هتل آپادانا مشهد یا هتل گلسرخ مشهد را انجام دهید. این خیابان از طلایی ترین خیابان های مشهد می باشد. زیرا این خیابان بورس طلا وجواهر، نقره جات، پارچه و آینه شمعدان می باشد.

خسروی نو یکی از 4 خیابان مهم شهر مشهد می باشد که به حرم امام رضا (ع) منتهی می شود. از این رو بسیاری از هتل ها و هتل آپارتمان ها در این خیابان قرار گرفته اند. این خیابان به دو نوع خسروی نو و خسروی تقسیم بندی می شوند.

نگاهی به خیابان سعدی در شهر مقدس مشهد

در خیابان خسروی (خیابان اندرزگو) که قدیمی تر است انواع پارچه فروشی ها و فرش فروشی ها وجود دارد. هتل ایران مشهد، هتل اطلس مشهد و هتل نور مشهد از دیگر هتل های موجود در این خیابان نوستالژیک می باشد.

هتل نور مشهد
هتل نور مشهد

خیابان خسروی نو مکانی برای تهیه ی جهیزیه

خیابان یاد شده در مشهد از میدان بیت المقدس ( فلکه آب) شروع شده و تا چهارراه گنبد سبز خاتمه می یابد. اما خسروی نو، از تقاطع ذکر شده تا چهارراه مدرس ادامه دارد. یکی دیگر از حسن های این خیابان تعدد مغازه های طلا فروشی می باشد.

همین امر موجب می شود تا انتخاب جواهرات برای عروس خانم ها مشکل شود. در این مکان انواع آینه شمع دان های لوکس و مدرن به چشم می خورد. نا گفته نماند غیر از این همه لوازم آرایش و ملزومات عروسی، هتل هایی هم در این خیابان وجود دارد.

خیابان احمد آباد مشهد را بیشتر بشناسید و بازار های لوکس آشنا شوید

خیابان خسروی و هتل های موجود در آن

از جمله هتل ها می توان به هتل آپادانا مشهد اشاره کرد. این هتل در اول تقاطع خسروی قرار گرفته است. هتل آپادانا هتلی سه ستاره با دسترسی آسان به مراکز خرید و حرم می باشد. اگر قصد خرید پوشاک و یا اجناسی از این قبیل را دارید ما بازارجنت مشهد و یا بازار های واقع در خیابان دانشگاه مشهد را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

اگر به دنبال لباس های بچه گانه، زنانه، مردانه می گردید، این خیابان فروشگاه های قیمت مناسبی دارد. ممکن است بعضی گردشگران به دنبال فرش های نفیس و دستی باشند که بهترین گزینه همین مکان می باشد. زیرا فرش فروشی های مختلفی از جمله نمایشگاه فرش آستان قدس در این خیابان وجود دارد. خیابان خسروی نو دارای طرح ترافیک می باشد. از این رو آن دسته از گردشگرانی که با ماشین شخصی سفر می کنند باید به این امر توجه داشته باشند.

هتل آپادانا مشهد
هتل آپادانا مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :