به نقل از پرشین هتل بازار امین یکی از ارزان ترین بازار های مشهد است . بیشتر مغازه های بازار امین مشهد عمده فروش هستند و کالا های مختلفی در این بازار به فروش می رسد. اسباب بازی ، پتو ، رو فرشی، ظروف چینی، انواع پوشاک و خوراکی ها از غرفه های بازار امین هستند. نقطه قوت بازار ذکر شده ارزان بودن کالا ها است و با تنوعی که در این بازار وجود دارد ،هرچه که لازم دارید را می توانید پیدا کنید.

بازار امین مشهد دارای طبقه هم کف و طبقه اول به همراه پارکینگ می باشد. در هر سه طبقه این بازار اجناس مختلفی وجود دارد. پارکینگ بازار امین فقط روز ها باز است.

بازار امین مشهد و نزدیک ترین هتل مشهد

بازار امین مشهد با وجود مراکز تجاری بزرگ و جدید التاسیس ، هنوز هم ازجمله بازار های مهم این شهر به شمار می رود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید همه کار های خود را در یک جا انجام دهید گزینه مناسبی است. زیرا در این بازار می توانید به چیزی که می خواهید برسید. و همچنین میتوانید برای دسترسی بهتر به این بازار نزدیک ترین هتل مشهد را از سایت پرشین هتل رزرو کنید.

بازار امین مشهد
بازار امین مشهد

بازار امین و نزدیک بودن به حرم

علاوه بر آن دسترسی سریع این بازار به حرم مطهر رضوی از دیگر مزیت های آن است. این بازار سمت بست نواب صفوی قرار گرفته که باعث شده زائران دسترسی نزدیکی به حرم داشته باشند. همین امر موجب می شود درکمترین زمان بتوانید به حرم مشرف شوید و بارگاه ملکوتی امام هشتم را نیز زیارت کنید. علاوه بر این اگر می خواهید که سفر خود در مشهد را عجله ای کامل کنید ! از نزدیک ترین مکان های دیدنی به بازار امین می توان به موارد زیر اشاره کرد.

خانه تاریخی داروغه زیبا ترین و قدیمی ترین خانه مشهد است که نزدیک به این بازار می باشد.

اما یک خانه تاریخی دیگری به نام خانه توکلی است که بازدید از بافت تاریخی آن خالی از لطف نیست.

بازدید از این مکان ها به همراه معماری اصیل و فاخر ایرانی شان بسیار جالب خواهد بود .

بازار امین مشهد
بازار امین مشهد در نزدیک حرم
بیشتر بخوانید :
منابع :