کافه مادو استانبول یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول است که دارای شعبه های مختلفی می باشد. گردشگران تور قیمت مناسب استانبول می توانند به این رستوران مراجعه کنند و از طعم غذاها، دسرها و نوشیدنی های آن، لذت فراوانی ببرند و قیمتی منصفانه پرداخت نمایند.

مشاهده بهترین رستوران های استانبول با یک کلیک

کافه مادو استانبول
صبحانه در کافه مادو استانبول

کافه مادو قسطنطنیه در چه سالی افتتاح شده است؟

کافه مادو استانبول در واقع رستورانی زنجیره ای می باشد که نه تنها در استانبول، بلکه در دیگر کشورها نیز شعبه دارد. این کافه به دلیل این که از تجربه بالایی برخوردار می باشد، انواع غذاها را با کیفیتی عالی ارائه می دهد. در این رستوران فضایی فوق العاده عالی وجود دارد که لذت صرف غذا دو چندان می شود.

رستوران و کافه مادو شهر استانبول در سال 1850 افتتاح شد و کار خود را با بستنی فروشی آغاز نمود. سپس توانست با کیفیت بالای بستنی ها و برند خود، شعبه های متفاوتی را دایر کند تا غذاهای سنتی را هم ارائه دهد. این رستوران در کشورهایی همچون کویت، قطر، یونان، مالزی، ملبورن و ... فعال می باشد.

رستوران کافه حافظ مصطفی 1864 استانبول را بشناسید

کافه مادو استانبول
چای قند پهلو در کافه مادو قسطنطنیه

کافه مادو استانبول چه منویی دارد؟

کافه مادو استانبول دارای منوی متنوعی می باشد که برای وعده های صبحانه، نهار و شام غذاهای متنوعی را ارائه می دهد. در منوی این رستوران می توانید انواع بستنی های وانیلی و شکلاتی، نوشیدنی های محلی و ... را مشاهده کنید. پیش غذا، فست فود، سالاد های مختلف و ... هم در رستوران وجود دارد.

انواع صبحانه های سرد و گرم با بهترین مواد اولیه مانند شیر تازه و گوشت تازه سرو می شود که سبب کیفیت بالای غذاها می شود. در این کافه رستوران می توانید ساعت ها بنشینید و با دوستان خود مشغول گپ و گفت شوید. غذاهای سنتی مانند بورک، اسکندر کباب و ... را سفارش دهید و از طعم و مزه آن ها خاطره ای شیرین به جا بگذارید.

رستوران ایاض بابا استانبول و غذاهایی لذیذ

کافه مادو استانبول
غذاهای فست فودی در کافه مادو استانبول

شعبه های کافه مادو استانبول کجا قرار دارد؟

شعبات کافه رستوران مادو استانبول در منطقه هایی همچون منطقه فاتیح استانبول، منطقه بی اغلو استانبول و منطقه شیشلی استانبول قرار دارد که هر کدام به یکی از هتل های استانبول نزدیک می باشند. اگر در میدان تکسیم استانبول هستید، پیشنهاد می کنیم به کافه مادو منطقه بی اغلو مراجعه کنید.

اگر هم به دیدن جاذبه هایی همچون کاخ توپکاپی استانبول یا مسجد سلطان احمد استانبول رفته اید و احساس گرسنگی یا تشنگی می کنید، بهتر است کافه مادو منطقه فاتیح را انتخاب نمایید. نا گفته نماند این رستوران تمامی پروتکل های بهداشتی را برای سلامتی مشتریان خود رعایت می کند.

بیشتر بخوانید :
منابع :