کافه رستوران ولوت استانبول یکی از بهترین رستوران های استانبول می باشد که در منطقه ی مرفه نشین بی اغلو شهر استانبول جای گرفته است. همانطور که آگاه هستید، شهر استانبول به دلیل جاذبه های تفریحی، تعداد انبوهی از گردشگران را به سمت خود جذب می کند. این شهر علاوه بر مراکز تفریحی از رستوران ها و کافه های معروف و با کیفیتی برخوردار است که در ادامه با رستوران ولوت بیشتر آشنا می شوید.

کافه رستوران ولوت استانبول، فضایی دنج و صمیمی

کافه رستوران فوق العاده ولوت استانبول از بهترین کافه رستوران های استانبول است. فضایی دنج و گرم همراه با نمایی رنگارنگ و زیبا، فضایی آرامش بخش را برای میهمانان فراهم کرده که باعث جذب بسیاری از شهروندان استانبول و همچنین گردشگران به سمت خود شده است. ممکن است یک نکته در این رستوران شمارا آزرده خاطر کند و آن قرار گرفتن در صف های طولانی انتظار برای دریافت سفارش است.

رستوران ولوت استانبول
کارکنان رستوران ولوت در استانبول

کافه رستوران زیبای ولوت استانبول با این که محیطی کوچک دارد، اما به دلیل رونق بسیار و محبوبیتی که در بین گردشگران و عموم مردم دارد در اکثر اوقات شلوغ می باشد. همین امر موجبات این را فراهم می کند تا حداقل 20 دقیقه برای سفارش غذای خود صبر کنید. البته طعم لذیذ غذاها ارزش صرف چنین وقتی را دارد.

مقاله مرتبط: رستوران ایاض بابا استانبول را بشناسید

منوی کافه رستوران ولوت استانبول و غذاهای متنوع

در منوی کافه رستوران ولوت شهر استانبول انواع غذاهای ترکی، نوشیدنی و دسر های فوق العاده در وعده های صبحانه، ناهار و شام جای داده شده است. لازم به ذکر است علاوه بر کیک ها و شیرینی های خانگی این رستوران که از طعمی بی نظیر برخوردار هستند، حلواهای خانگی کافه رستوران ولوت جزء، 101 طعم برتر در استانبول شناخته شده است.

رستوران ولوت استانبول
غذاهای لذیذ در رستوران ولوت استانبول

در این رستوران همچنین غذاهای ترکی، کافه محلی، وگان و گیاه خواری به صورت حلال سرو می شود. از جمله امکاناتی که در این کافه رستوران استانبول در نظر گرفته شده می توان به قبول آمِریکن اکسپرس، مستر کارت و ویزا اشاره کرد. غذای بیرون بر و اینترنت رایگان از دیگر امکانت این رستوران می باشند.

بیتر بدانید: کافه رستوران حرم استانبول

پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک رستوران با کیفیت و تنوع غذایی عالی همراه با صرف هزینه های بسیار مناسب می گردید، حتما رستوران ولوت را فراموش نکنید. از نکاتی که باید به آن توجه داشت فاصله ی نزدیک برج گالاتا استانبول به کافه رستوران ولوت است که گردشگران می توانند پس از بازدید از این جاذبه فوق العاده دیدنی استانبول، سری به کافه رستوران مذکور بزنند و با صرف غذاهای خوشمزه ساعات دلنشینی را سپری کند.

رستوران ولوت استانبول
کیفیت بالا و تزئینات عالی در منوی کافه رستوران ولوت
بیشتر بخوانید :
منابع :