رستوران kfc استانبول، نامی پر آوازه نه تنها برای شهروندان استانبول، بلکه برای گردشگران تور ارزان استانبول نیز است. این رستوران زنجیره ای در کشورهای مختلفی شعبه دارد که کلمه اصلی آن Kentucky food Chicken می باشد. مرغ های سوخاری این رستوران در تمامی جهان زبانزد بوده و تقریباً رستورانی گران محسوب می شود.

بهترین رستوران های استانبول را بشناسید

رستوران kfcاستانبول
ازدحام جمعیت در رستوران kfcاستانبول

رستوران kfc استانبول چرا مرغ سوخاری خوشمزه دارد؟

رستوران kfc قسطنطنیه با تهیه بهترین مواد اولیه (مرغ کشتار روز، پودر سوخاری تازه، ادویه های مخصوص و ...) مرغ های سوخاری خوشمزه را ارائه می دهد. مسلماً هر کسی برای یک بار هم که شده، طعم مرغ های این رستوران را چشیده است. این غذای خوشمزه و محبوب توسط آشپزی ماهر پخته می شود.

رستوران kfc استانبول با مهارتی خاص سالم ترین نوع مرغ را سرو می کند که برای سلامتی ضرر بسیار کمی دارد. یکی دیگر از وجه تمایز این رستوران با دیگر رستوران های استانبول، مکان قرار گیری آن می باشد. زیرا رستوران کِی اِف سی استانبول در یک مرکز خرید استانبول واقع می باشد که بسیار مجلل است.

کافه رستوران حرم استانبول و غذاهایی خوش طعم

رستوران kfcاستانبول
لذیذ ترین سوخاری ها در رستوران kfcاستانبول

منوی رستوران kfc استانبول فقط مرغ است؟

خیر، در منوی رستوران kfc قسطنطنیه علاوه بر مرغ سوخاری، غذاهای فست فودی دیگری هم وجود دارد. این غذاها شامل پیتزاهای متنوع، هات داگ های لذیذ، قارچ و سیب زمینی های پر پنیر و ... می شود. البته برخی از غذاهای محلی نیز در این رستوران همچون کباب ترکی یا به قولی دونر کباب هم در منوی رستوران دیده می شود.

فضایی فوق العاده شیک، پرسنلی متحد الشکل و سرویس دهی سریع از شاخصه های رستوران کِی اِف سی استانبول محسوب می شود. طعم غذاهای فست فودی این رستوران استانبول به قدری لذیذ است که هیچگاه طعم آن را فراموش نخواهید کرد. در ادامه با آدرس این رستوران آشنا خواهید شد.

رستوران kfcاستانبول
کریسپی های خوشمزه در رستوران کی اف سی استانبول

کافه مادو استانبول و طعم دسرهایی خوشمزه

آدرس رستوران کِی اِف سی استانبول و اماکن نزدیک

این رستوران بی نظیر در محله بایرام پاشا، مرکز خرید فروم استانبول قرار گرفته است. در این مرکز خرید استانبول موزه ها و شهربازی قرار دارد که می توانید علاوه بر صرف یک غذای با کیفیت، از این مکان ها نیز بازدید کنید. از اماکن نزدیک به این رستوران می توان به برج گالاتا استانبول، خیابان شیشلی و ... اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :