رستوران کوفته کباب هیسکو استانبول یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول است که توسط یک زوج خوش اخلاق اداره می شود. گردشگران تور استانبول می توانند با انتخاب این رستوران، لذیذ ترین غذاهای محلی را نوش جان کنند. در ادامه با این رستوران استانبول بیشتر آشنا می شوید.

با برترین رستوران های استانبول آشنا شوید

رستوران کوفته کباب هیسکو استانبول آیا مجلل است؟

رستوران کوفته کباب هیسکو استانبول مجلل و شیک نیست، اما همان سالن کوچک و چند میز و صندلی چیده شده، فضایی دوستانه را ایجاد کرده است. در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای حلال را نوش جان کنید و از طعم و مزه غذاها نهایت لذت را ببرید. رستوران کوفته کباب هیسکو استانبول غذاهایش را در ظروفی سنتی سرو می کند.

رستوران کوفته کباب هیسکو استانبول در منوی خود انواع غذاها نظیر آدنا کباب، دونر کباب، بورِک و ... را دارا می باشد که طبق نظر مشتریان این رستوران استانبول، فوق العاده خوشمزه و خوش طعم بوده اند. دونر کباب های این رستوران معروفیت خاصی را در میان شهروندان و گردشگران تور استانبول دارد.

تمامی غذاهای این رستوران استانبول با برنج و نان سرو می شود تا مشتریان رستوران مطابق با میل خود، مبادرت به صرف غذا کنند. از نظر قیمت این رستوران جزء گران ترین رستوران های استانبول به شمار می رود که با توجه به قرارگیری در منطقه ای لوکس، عادی به نظر می رسد.

رستوران کوفته کباب هیسکو در کجا قراردارد؟

رستوران کوفته کباب هیسکو قسطنطنیه در محله مرفه نشین بی اغلو قرار گرفته که بسیاری از هتل های استانبول نیز در این منطقه قرار گرفته اند. رستوران ها و کافه بارهای دیگری هم در این محله قرار دارد که برای شب زنده داری بهترین گزینه هستند. دسترسی به میدان تکسیم استانبول و مرکز خرید جواهیر استانبول از مزیت های این رستوران استانبول است. اگر شما هم اطلاعات بیشتری درباره این رستوران استانبول دارید، لطفا با گذاشتن نظرات و اطلاعات بیشتر خود ما را در بهبود این مقاله یاری دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :