رستوران هونکار استانبول یکی دیگر از رستوران های عالی و لاکچری در شهر استانبول است که از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار می باشد. این رستوران استانبول نه تنها برای شهروندان؛ بلکه برای گردشگرانی که تور استانبول قیمت مناسب را خریداری کرده اند، نام آشنا می باشد.

با بهترین رستوران های استانبول آشنا شوید

رستوران هونکار استانبول چقدر سابقه دارد؟

رستوران هونکار استانبول در سال 1950 میلادی افتتاح شده است و از آن زمان تا کنون توانسته با ارائه برترین کیفیت غذایی، یکی از بهترین رستوران های استانبول می باشد. این رستوران استانبول سابقه ای نزدیک به 70 سال دارد و همین امر سبب می شود تا کیفیت، طعم، تازگی و ... غذاها فوق العاده بی نظیر باشد.

زمانی که شما وارد رستوران هونکار استانبول شوید، با میز سلف سرویسی رو به رو خواهید شد که انواع دسرها و پیش غذاها، متنوع ترین غذاهای محلی و ... را خواهید یافت. این اتفاق موجب می گردد تا گردشگران و شهروندان نا به سلیقه و ذائقه خود مبادرت به انتخاب غذا نمایند.

رستوران ولوت استانبول نزدیک برج گالاتا

محبوب ترین غذاها در رستوران هونکار استانبول

رستوران زیبای هونکار قسطنطنیه غذاهای مختلفی را طبخ می کند که برخی از آن ها بسیار محبوب هستند. این غذاها کوفته کادینبودو (نوعی کوفته مخصوص همراه برنج سرو می گردد) و کوزو اینکیک (نوعی گوشت بره که با بادمجان و به آهستگی طبخ می شود) نام دارند که فوق العاده خوشمزه و لذیذ هستند.

رستوران زیبای هونکار شهر استانبول علاوه بر غذاهایی که ذکر شد اسکندر کباب های خوشمزه را نیز ارائه می دهد. آشپزهایی که در این رستوران استانبول مشغول فعالیت هستند، بسیار با تجربه بوده و پرسنل رستوران با سرویس دهی سریع و رویی گشاده از گردشگران و شهروندان پذیرایی می کنند.

کافه حافظ مصطفی 1864 را بشناسید

رستوران هونکار استانبول کجاست؟

رستوران هونکار قسطنطنیه در منطقه شیشلی، محله هاربیه و در خیابانی به نام گوموش واقع می باشد که یکی از بهترین هتل های استانبول نزدیک آن قرار دارد. این هتل، کرون پلازا هاربیه نام داشته و 5 ستاره است. ساعت کاری رستوران از 7 صبح تا 1 شب به صورت یکسره می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :