رستوران هتل الیت ورلد استانبول یک مکان عالی برای صرف غذا در این هتل می باشد. مهمانان این هتل می توانند با استفاده از این رستوران بدون نیاز به خارج شدن از هتل غذاهای لذیذ را در یک فضای شیک و زیبا صرف کنند. وجود این رستوران در هتل سبب شده تا شما بتوانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورید.

بیشترین تخفیف برای رزرو هتل الیت ورلد استانبول

رستوران هتل الیت ورلد استانبول با فضایی زیبا و همچنین پرسنل مجرب و خوش برخورد آماده پذیرایی از شما مهمانان ارجمند در هتل می باشد. طراحی جذاب و زیبا در این رستوران بدون شک حسی خوشایند را در هنگام میل غذا به شما منتقل خواهد کرد.

در رستوران هتل الیت ورلد استانبول چه غذاهایی سرو می شود؟

رستوران هتل الیت ورلد استانبول بهترین غذاهای فرنگی و ترکی را با طعمی بی نظیر سرو می کند. اگر علاقه مند به غذاهای ترکی اصیل هستید می توانید در کنار خانواده و یا دوستان خود غذاهای این رستوران را امتحان کنید. قطعا تنوع غذاهای این رستوران رضایت شما را جلب خواهد کرد.

رستوران الیت ورلد استانبول دارای سرآشپزان حرفه ای و با تجربه ای می باشد که تمامی غذاهای منوی رستوران با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو می کنند. بنابراین جای هیچگونه نگرانی برای مهمانان گرامی وجود نخواهد داشت، زیرا می توانند با خیالی آسوده به صرف غذاهای لذیذ در این رستوران هتل استانبول بپردازند.

فضای رستوران الیت ورلد استانبول، شیک به همراه رنگ بندی خاص

رستوران الیت ورلد استانبول علاوه بر سرو غذاهای بی نظیر فضای بسیار زیبایی را ایجاد کرده است. ترکیب رنگ هایی نظیر طوسی، طلایی، استخوانی و سفید که در تم دیزاین این رستوران به کار رفته، زیبایی را به چشم می کشد. چیدمان عالی به همراه دیزاین خوبی از ویژگی های نمای جذاب این رستوران شهر استانبول محسوب می شوند.

رزرو هتل 5 ستاره الیت ورلد استانبول با قیمتت مناسب

رستوران الیت ورلد استانبول همچنین با اجرای موسیقی های زنده و گوش نواز، حسی خوشاند را کنار میل غذا به شما هدیه می دهد. البته ناگفته نماند که اجرای موسیقی زنده در این رستوران فقط در برخی از روزها صورت می گیرد و باقی روزها شما می توانید از موسیقی های پخش شده جذاب لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل الیت ورد استانبول

لازم به ذکر است قیمت غذا در رستوران الیت ورلد استانبول کمی گران است. اما با توجه به حجم غذا و طعم بی نظیر آن ها قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. صرف غذا در محیطی آرام و زیبا به همراه خانواده و عزیزان بدون شک حسی وصف نشدنی را برای شما رقم می زند.

کافی شاپ هتل الیت ورلد استانبول، مکانی دنج و عالی

کافی شاپ هتل الیت ورلد استانبول مکانی دنج و دوست داشتنی در این هتل می باشد. مهمانان این هتل می توانند در هر ساعت از شبانه روز به این کافی شاپ در هتل مراجعه کنند و اوقاتی از فراغت خود را در این مکان سپری نمایند. در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های مشروع و غیر مشروع، دسر های متنوع، کیک و ... سرو می شود.

رزرو آنلاین هتل الیت ورلد استانبول

کافی شاپ هتل الیت ورلد استانبول علاوه بر این، برای برگزاری ضیافت های کوچک مانند جشن تولد و یا قرار های دوستانه بسیار مناسب است. همچنین شما می توانید مصاحبه خرید ملک استانبول را در این مکان آرام و مناسب انجام دهید تا بتوانید به راحتی خرید ملک خود را انجام دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :