رستوران نیکول استانبول از دیگر رستوران های لوکس استانبول است که در منطقه بی اغلو قرا گرفته و چشم اندازی از دریای مرمره دارد. این رستوران نه تنها برای شهروندان، بلکه برای گردشگران تور استانبول هم شناخته شده می باشد. لازم به ذکر است این رستوران از افراد زیر 12 سال، پذیرایی نمی کند.

معرفی بهترین رستوران های استانبول

رستوران نیکول استانبول به چه دلیل چنین نامی دارد؟

وجه تسمیه رستوران نیکول استانبول اقتباس شده از نام مادر اَگنِست مارته نیکول است. این بانو در ساختمان خود یک صومعه برپا کرده بود تا جشن ها و میهمانی هایی را در آن برگزار کند. این مهمانی ها در این صومعه ادامه داشت تا این که در اوایل قرن بیستم کاربری آن تغییر کرد.

اکنون رستوران نیکول قسطنطنیه توسط یک زوج به نام کان و آیلین اداره می شود که در بهترین رستوران های پاریس، مشغول آشپزی بوده اند. در حال حاضر این زوج با آشپزی های خود به سبک مدیترانه ای و فرانسوی توانسته اند، توجه مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب کنند.

رستوران کافه حافظ مصطفی 1864 استانبول و کباب هایی لذیذ

چه غذایی در رستوران نیکول استانبول سرو می شود؟

رستوران نیکول استانبول با ارائه منوهای پویا، از دیگر رستوران های استانبول متمایز بوده و شما می توانید با توجه به ذائقه خو غذا انتخاب نمایید. منوی این رستوران استانبول در 6 ماه اول سال و 6 ماه دوم سال متفاوت بوده و غذاها مطابق با مواد اولیه همان فصل تهیه و طبخ می شوند.

زمانی که شما به رستوران نیکول پا بگذارید، پرسنل مجرب رستوران خواهند پرسید: به غذایی آلرژی دارید یا نه؟ گوشت خوار هستید یا گیاه خوار؟ این تکریم مشتری سبب می شود تا شهروندان و گردشگران در سفرهای بعدی این رستوران شهر استانبول را انتخاب نمایند.

رستوران الئوس استانبول و غذاهای دریایی

در این رستوران می توانید مراسم های خاص را به 2 صورت وی آی پی و معمولی برگزار نمایید. ظرفیت سالن از 30 نفر شروع می شود و تا 50 نفر و 100 نفر هم قابل ارتقاء می باشد. برای جشن تولد و سورپرایز های دوستانه می توانید قسمت ویژه رستوران نیکول را رزرو کنید و از برپایی مراسمی آبرومند لذت ببرید.

رستوران نیکول استانبول به چه اماکنی نزدیک است؟

رستوران نیکول قسطنطنیه به دلیل موقعیت مکانی عالی خود به مکان های بسیاری منجمله مراکز خرید و هتل های استانبول نزدیک می باشد. این رستوران تا میدان تکسیم استانبول فاصله ای کمتر از 15 دقیقه و تا خیابان نیشانتاشی 10 دقیقه فاصله دارد. دسترسی به ایستگاه تراموا و اتوبوس از مزیت های این رستوران محسوب می شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :