رستوران بورسا استانبول از دیگر رستوران های خوب شهر استانبول است که از فضایی نوستالژیک و قدیمی برخوردار است. در این رستوران استانبول گردشگران تور استانبول می توانند از غذاهای محلی و لذیذ نهایت لذت را ببرند. این رستوران با سرو متنوع ترین غذاهای محلی یکی از مشهور ترین ها است.

رستوران های برتر استانبول و طعم هایی لذیذ

رستوران بورسا استانبول و خاطره ای نوستالژیک

رستوران بورسا استانبول با چیدمانی فوق العاده زیبا و قدیمی خود، خاطره هایی نوستالژیک را در ذهن میهمانان خود حک می کند. در این رستوران میز و صندلی های جذاب و وجود گیاهان کاملاً طبیعی، سبب شده تا فضایی فوق العاده زیبا بر جَوّ این رستوران استانبول حاکم شود.

رستوران بورسا قسطنطنیه در سال 1927 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. زمانی که شما وارد این رستوران استانبول شوید، فرهنگ و آداب و رسوم مردم ترکیه را به خوبی مشاهده خواهید کرد. پذیرایی گرم همراه با یک چای قند پهلو در استکان کمر باریک، از شاخصه های این رستوران است.

رستوران نیکول استانبول و غذاهای تلفیقی

غذاهای رستوران بورسا استانبول گران است یا ارزان؟

رستوران بورسا در شهر استانبول غذاهایی با قیمت گران را عرضه می کند که این امر نشان دهنده کیفیت بالای رستوران ذکر شده می باشد. منوی رستوران به صورت انتخابی بوده و میهمانان می توانند از بورک های خوشمزه، اسکندر کباب، باقلوا های لذیذ و خوش طعم و ... نهایت لذت را ببرند.

رستوران بورسا قسطنطنیه علاوه بر غذاهای اصیل، نوشیدنی های محلی ترکی را که طعم و مزه ای خاص دارند را ارائه می دهد. با گذشت بیش از 88 سال از فعالیت این رستوران، همچنان جزء بهترین رستوران های استانبول به دلیل رفتار عالی پرسنل و خدمات دهی سریع می باشد.

رستوران ایاض بابا استانبول و اسکندرکبابی خوشمزه

ساعت کاری و آدرس رستوران بورسا استانبول

رستوران بورسا در شهر قسطنطنیه از ساعت 11 صبح تا 22 شب از میهمانان و گردشگران تور استانبول پذیرایی به عمل می آورد. این رستوران استانبول در منطقه شیشلی، محله هاربیه و در کوچه میم کِمال اوکه واقع می باشد. اگر به دنبال یک هتل استانبول در این منطقه هستید، پیشنهاد ما به شما هتل رادیسون بلو شیشلی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :