رستوران الئوس استانبول یکی از بهترین رستوران های این شهر بوده که از نمای داخلی و بیرونی جذابی تشکیل شده است. رستوران الئوس شهر زیبای استانبول روزانه از افراد بی شماری میزبانی کرده و بهترین سرویس دهی را ارئه می دهد. طعم خوب غذاهای این رستوران زبانزد شهروندان استانبول و گردشگران می باشد.

با بهترین رستوران های استانبول آشنا شوید

موقعیت مکانی رستوران الئوس استانبول

رستوران الئوس استانبول موقعیت مکانی بی نظیری دارد. لوکیشن این رستوران در همجواری تنگه بسفر است. همچنین شعبه هایی در محله بی اغلو و خیابان استقلال دارد. اکثر گردشگرانی که به شهر توریستی استانبول سفر می کنند وعده غذایی را در این مکان میل خواهند کرد.

انواع غذاهای دریایی در رستوران الئوس شهر استانبول

رستوران الئوس استانبول دریایی بوده و غذاهای دریایی متنوعی را ارائه می دهد. در این رستوران شیک استانبول انواع سوپ دریایی، صدف، ماهی دودی میگو، ماهی کبابی، شاه ماهی قرمز و دیگر غذاهای دریایی طبخ شده و به بهترین شیوه سرو می گردد. کلیه غذاها با صید هایی تازه آماده سازی شده که دلیل اصلی خوش طعم بودن غذاهای این رستوران می باشد.

رستوران کلاب فیش سودا استانبول

پرسنلی کارکشته در رستوران الئوس

رستوران الئوس استانبول پرسنلی مجرب و کارآزموده را به کار گرفته تا به خوبی از پس وظایف کاری شان برآیند و بدون هیچ اشتباهی به میهمانان رستوران سرویس دهی بدهند. این پرسنل از پوشش مخصوص و یک دستی برخوردار می باشند. آشپز های رستوران الئوس نیز به آشپزی کاملا مهارت داشته و دستپختی بی نظیر دارند.

این رستوران از لحاظ تمیزی و نظافت در شرایط خوبی می باشد. خدمه رستوران الئوس استانبول این مکان را همواره نظافت می کنند و تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می نمایند، پس گردشگران با خیالی آسوده به این رستوران آمده و غذایی را نوش جان کنند.

گردشگران علاقمند به رستوران الئوس استانبول به سایت پرشین هتل مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری کسب نمایند. عکس، آدرس، قیمت و ... این رستوران در سایت پرشین هتل وجود دارد. همچنین مطالبی درباره دیگر رستوران های استانبول نیز در این سایت قابل مشاهده خواهد بود.


 

بیشتر بخوانید :
منابع :