مرکز خرید تندیس تهران را می توان اولین پاساژ مدرن در منطقه تجریش شهر تهران در نظر گرفت، هر چند که بازار های مدرن زیادی در این منطقه افتتاح شده است. این مرکز خرید تهران در اوایل شروع به کار هدف خود را بر روی تجمیع برند های خارجی معروف در زیر یک سقف و کسب توجه قشر مرفه به سمت این مجموعه قرار داده بود که در اول کار بسیار خوش درخشید. ولی به مرور زمان فروشگاه های برند به مراکز خرید لوکسی مانند سام سنتر، گلاریا ولنجک و ... منتقل شدند.

بهترین مراکز خرید تهران با یک کلیک

بخش های مختلف پاساژ تندیس تهران

پاساژ تندیس شهر تهران دارای 9 طبقه ساختمانی می باشد که 4 طبقه این مجموعه تجاری و 5 طبقه این مجموعه، اداری طراحی شده است. بخش اداری این مرکز خرید 88 واحد و بخش تجاری آن 177 غرفه می باشد. مجموعه تجاری تندیس دارای 2 رستوران بزرگ و مجزا و 5 طبقه پارکینگ برای رفاه حال مراجعه کنندگان، در نظر گرفته است.

پاساژ تندیس تهران
مرکز خرید تندیس تهران در تجریش

مجتمع تجاری تندیس را می توان به عنوان اولین و یا بنیانگذار قرار دادن مراکز خدماتی همچون آرایشگاه، خیاطی، کارواش، صرافی و ... در یک مرکز خرید دانست. اما به دلیل تحریم ها و ... تمامی غرفه های آن خالی از برندهای خارجی شدند و از یک پاساژ بِرَند به یک پاساژ گذری تبدیل گشت.

پاساژ تندیس تهران چه فروشگاه هایی دارد؟

مرکز خرید تندیس تهران بعد از این که به یک مرکز خرید گذری در منطقه تبدیل شد، اکثر واحد های تجاری خود را به بوتیک هایی اختصاص داد که اجناس و البسه ترک و چینی را به مشتریان ارائه می دهند. اکثر واحد های این مرکز خرید را بوتیک های لباس، مغازه های اکسسوری، بدلیجات و ... شکل داده اند.

خیابان لاله زار تهران، قدیمی ترین راسته لوکس پسندها

البته یکی دیگر از ویژگی های این مرکز خرید تهران وجود استند های فروش عطر و بدلیجات بوده که به دلیل انبوه استند ها و مدیریت نادرست باعث شلوغی و آشفتگی بیش از حد در راهرو های پاساژ تندیس شده است. البته یک ساعت فروشی در پاساژ تندیس همچنان ساعت های لوکس و معمولی را ارائه می کند. البته از کیف و کفش فروشی در پاساژ تندیس نیز نباید غافل شد.

پاساژ تندیس تهران
راهروهای بازار تندیس تهران

امکانات مرکز خرید تندیس تهران چیست؟

وجود امکانات رفاهی در مراکز خرید یک آپشن بسیار عالی برای آنان به شمار می رود، زیرا تمامی نیاز های مشتریان را می توانند به راحتی برطرف کنند. از این رو در پاساژ تندیس هم امکانات رفاهی و خدماتی خوبی در نظر گرفت شده که در عنوان های ذیل به شرح هر یک از آن ها پرداخته شده است.

رستوران های مرکز خرید تندیس

مرکز خرید تندیس تهران دارای 2 رستوران معروف به نام های اردک آبی و الیزه می باشد که به شرح مختصری از این رستوران های شیک خواهیم پرداخت.

رستوران اردک آبی

رستوران اردک آبی یکی از موفق ترین بخش های پاساژ تندیس می باشد که در زمینه صبحانه و برانچ (به معنی چاشت بین صبحانه و نهار) از پیشگامان منطقه تجریش می باشد. این رستوران پذیرای مهمانی های خانوادگی، قرار های دوستانه و کاری می باشد که قسمت VIP این مجموعه نیز طرفداران زیادی دارد.

پاساژ تندیس تهران
غرفه لوازم ورزشی در مرکز خرید تندیس تجریش

رستوران الیزه

رستوران الیزه از دیگر بخش های جذاب پاساژ تندیس به حساب می آید. این رستوران در پشت بام این مرکز خرید تهران قرار دارد که باعث چشم انداز زیبای این رستوران به منطقه شده است. از ویژگی های دیگر رستوران الیزه استیک های فوق العاده آبدار در این مجموعه غذایی می باشد.

دیگر امکانات خدماتی و رفاهی پاساژ تندیس

وجود سرویس بهداشتی، خیاطی، نمازخانه، صرافی جهت تبدیل ارز و ... از دیگر امکانات رفاهی و خدماتی هستند که در این پاساژ تهران وجود دارند. وجود امکانات رفاهی بالا، موقعیت مکانی عالی، دسترسی به مکان های مهم شهر نظیر مترو، اتوبوس و امامزاده صالح (ع) از ویژگی های این بازار تهران محسوب می شود.

پاساژ تندیس تهران
غرفه های لباس در پاساژ تندیس تهران

پاساژ تندیس تهران کجاست و چگونه برویم؟

پاساژ تندیس در ضلع شمالی میدان تجریش و در خیابان شهید جعفری واقع شده است. جهت دسترسی به این بازار طهران می توانید سوار بر خط 1 مترو تهران از فرودگاه امام خمینی (ره)، میدان دولت و ... شوید؛ سپس در ایستگاه آخر یعنی تجریش، پیاده شده و با چند قدم پیاده روی به این مرکز خرید برسید.

کدام هتل های تهران به پاساژ تندیس نزدیک هستند؟

از آن جایی که مرکز خرید تندیس در منطقه تجریش قرار گرفته هتل ای معودی در نزدیکی ا« قرار دارند، اما زا نزدیک ترین هتل های تهران به بازار تندیس می توان به هتل پرشین پلازا تهران که 5 ستاره است اشاره کرد. اما برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هتل های تهران می توانید با شماره های 02143000020 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پرشین هتل شما را راهنمایی کنند.

پاساژ تندیس تهران
نمای داخلی مرکز خرید تندیس تجریش

ساعت کاری مجموعه تجاری تندیس

بازار تندیس از ساعت 10 صبح تا 22 آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان می باشد. رستوران های این مجموعه نیز تا ساعت 23 آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن عکس های پاساژ تندیس به سایت پرشین هتل و یا صفحه اینستاگرام مجموعه مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :