لیست هتل های غرب تهران که بهترین و معروف ترین آنها عبارتند از: هتل پژوهش تهران ، هتل بستان تهران ، هتل دانش تهران ،هتل المپیک تهران ، هتل آکادمی تهران ،هتل پاسارگاد تهران ، هتل آساره تهران ،هتل امید تهران ، هتل لاله تهران و…..

 به توضیح مختصری از هتل های واقع در غرب تهران میپردازیم. ابتدا اسامی هتل های نزدیک به چیتگر رادر قسمت بالا نام بردیم. برای رزرو هتل های تهران با مراجعه به سایت معتبر پرشین هتل، می توانید به راحتی هتل در تهران را برای گذراندن اوقات خوش برای خانواده خود رقم بزنید.

هتل های غرب تهران، اشاره به برخی از آنها

هتل پژوهش تهران

هتل پژوهش تهران : هتل سه ستاره پژوهش واقع در اتوبان تهران – کرج حدود سال 1377 ساخته شد وشروع به کار کرد وطی این سال ها بارها مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل دارای 18 واحد مجهز می باشد که اقامت مطلوبی را برای شما فراهم می کند . هتل پژوهش بخاطر موقعیت مکانی در اتوبان کرج دسترسی مهمانان را به کرج آسان تر کرده است. برای رزرو هتل در تهران میتوانید با کلیک کردن بر روی کلمه دانستنی های هتل تهران از تمامی آن ها آگاه شوید و هتل مورد نظر خود را رزرو نمایید.

هتل بستان تهران

هتل بستان تهران : هتل سه ستاره بستان واقع در شهرک گلستان است که دارای محوطه زیبا، دنج و سرسبز می باشد.که با قدم زدن در آن محوطه آرامش رااز طبیعت دریافت می کنید. هتل بستان در سال 1379 افتتاح شده و پذیرای گردشگران پایتخت می باشد. برای رزرو هتل های تهران وهتل بستان از طریق سایت پرشین اقدام نمایید واز سفر خود در هتل های تهران لذت ببرید. یکی از مزیت های این هتل نزدیکی به پارک چیتگر است که می توانید دسترسی راحتی به این فضای زیبا داشته باشید. پرسنل این هتل با داشتن تجربه کافی پذیرای شما عزیزان هستند.

هتل بستان تهران
هتل بستان تهران، فضایی دنج و سرسبز

هتل در نزدیکی دهکده المپیک :

هتل های تهران تعداد زیادی در سطح شهر تشکیل داده اند که در نقاط مختلف شهر احداث یا بازسازی شده است که این امر برای رفاه مسافران به عمل آمده است. یکی از نزدیک ترین هتل های تهران به ورزشگاه آزادی هتل آکادمی را می توان نام برد .

هتل های غرب تهران و هتلی چهارستاره

هتل آکادمی تهران : هتل چهار ستاره آکادمی جنب درب غربی ورزشگاه آزادی واقع شده است که برای افرادی که برای تماشای بازی های فوتبال الی الخصوص بازی های تیم ها استقلال یا پرسپولیس که طرفدارانش از دو روز قبل به تهران می آیند ومحل مناسبی برای اقامت کوتاه برای مسافران راه های دور می باشد.

هتل آکادمی تهران در چه سالی افتتاح شده است

هتل آکادمی تهران در سال 1388 افتتاح شد و درسال 1395 مورد بررسی و بازسازی قرار گرفته است. این مجموعه دارای 18 واحد اقامتی با تجهیزات رفاهی که اقامت مطلوبی را برای شما مسافرین عزیز فراهم کرده است . هتل در تهران تنوع زیادی دارد ولی برای اردوهای ورزشی با قیمت مناسب هتل آکادمی تهران انتخاب مطلوبی است.

هتل آکادمی تهران و خدمات بی نظیرش

هتل آکادمی تهران با داشتن پرسنل مجرب وارائه خدمات مناسب آسایش و رفاه مهمانان خود را فراهم آورده است. از دیگر خدمات این هتل زیبا وسرسبز می توان :ارائه انواع غذاهای سنتی وایرانی ودریایی با ظرفیت پذیرش 100 نفر ، کافی شاپ 24 ساعته ،سالن های چند منظوره ،دسترسی آسان به فرودگاه وحرم امام خمینی ،استخر ،سالن های ورزشی و…..را می توان نام برد .

هتل آکادمی تهران
رستوران زیبای هتل آکادمی تهران

اگر به تهران سفر کردید و تمایل به اقامت در هتل های تهران دارید یکی از بهترین گزینه های هتل در تهران، هتل آکادمی تهران می باشد که می توانید اقامت خوب وخاطره انگیزی را برای خود وخانواده رقم بزنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :