مجموعه کوهستان نیاوران تهران یکی از جاهای تفریحی و گردشگری شهر تهران است که البته پاتوقی برای دورهمی ها نیز به شمار می رود. در این مجموعه تفریحی و گردشگری هرآنچه که نیاز باشد را خواهید داشت. کوه و طبیعت تا کافه رستوران شیک و دنج همه در مجموعه تفریحی کوهستان تهران جای گرفته اند.

مجموعه کوهستان تهران برای آن دسته از جوانانی که به دنبال هیجان هستند نیز یک سالن پینت بال طراحی کرده تا سرگرم شوند. آیتم های مختلف این مجموعه نیز باعث شده تا به یکی از بهترین جاهای تفریحی و گردشگری تهران تبدیل شود. در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل شما با اطلاعات دقیق و آدرس مجموعه کوهستان آشنا خواهید شد.

مجموعه کوهستان تهران
پذیرایی مجلل در مجموعه کوهستان تهران

بخش های مختلف کوهستان تهران

مجموعه کوهستان تهران که به کافه کوهستان نیاوران هم شناخته می شود دارای بخش های مختلفی است که در عنوان های ذیل به شرح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

معرفی برترین مکان های تفریحی و گردشگری تهران

نکته مهم : تمامی اطلاعاتی که گردآوری شده از نظرات کاربرهای شبکه های اجتماعی می باشد

باغ رستوران و کافه مجموعه کوهستان نیاوران

یکی از ویژگی های مهم مجموعه کوهستان نیاوران، باغ رستوران آن است که در فضایی سبز و خوش آب و هوا پذیرای میهمانان است. صرف غذا در فضایی بکر همراه با شنیدن آواز پرندگان چقدر می تواند لذت صرف غذا را دوچندان کند. نسیم خنک در تابستان و چشم انداز زیبا از محوطه باعث شده تا بهترین مکان برای قرارهای مهم باشد.

مجموعه کوهستان تهران
فضای بکر مجموعه تفریحی کوهستان نیاوران

در باغ رستوران این هتل انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و فست فودی همراه غذاهای ایتالیایی سرو می شود. در کافه کوهستان نیز می توانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم همراه با میان وعده های سبک را سفارش دهید. همچنین برای برپایی تولد و دورهمی های دوستانه می توانید از قسمت مخصوص کافه کوهستان نیاوران استفاده کنید.

روستای سنگان تهران کجاست؟

پینت بال کوهستان نیاوران تهران

عاشق تخلیه هیجان و طراحی استراتژی هستید؟ پس پینت بال مجموعه کوهستان تهران مکانی عالی برای شماست. طبق نظراتی که از کاربران اقتباس شده، کیفیت اسلحه هایی که در پینت بال کوهستان وجود دارد بهتر از دیگر پینت بال های تهران است. پس از این موارد منطقه بکر برای استتار و جنگیدن مملو از صخره و درخت دیده می شود که تداعی کننده یک زمین بازی واقعی برای پینت بال است.

مجموعه کوهستان تهران
لذت صرف صبحانه ای خوشمزه در هوای تمیز

نگارخانه کافه کوهستان نیاوران

در نگارخانه کافه کوهستان هم می توانید نقاشی های خود را به نمایش بگذارید یا عکس های گرفته شده از خودتان را نشان دهید. توصیه می کنیم در زمان رفتن به این کافه جذاب، دیدن نگارخانه آن را از دست ندهید. همچنین چشم انداز عالی از کوهستان و شهر باعث شده تا تمامی کاربران زبان به تحسین این مکان بگشایند.

روستای آهار تهران را بهتر بشناسید

چگونه به کافه کوهستان تهران برویم؟

مجموعه کوهستان تهران
چیدمان میز صبحانه

موقعیت مکانی خاص کافه کوهستان موجب شده تا از شهر دور باشد و دسترسی به سیستم حمل و نقل عمومی مانند مترو تهران ندارد. البته از نگاه دیگر می توان این موضوع را نقطه مثبتی دانست؛ زیرا این مکان از آلودگی و شلوغی شهر مصون می ماند و آرامشی بی نظیر دارد. از این رو می توانید با خودروی شخصی به این مکان بروید که آدرس آن در ذیل داده شده است.

آدرس مکان تفریحی و گردشگری کوهستان تهران : تهران، خیابان شهید باهنر (نیاوران)، انتهای خیابان شهید صادقی قمی

پارک آبشار تهران، تلفیق زیبایی سنگ و آب

امکانات کوهستان نیاوران تهران

در این مجموعه تفریحی و گردشگری امکانات رفاهی خوبی وجود دارد که شامل پارکینگ و ینترنت رایگان می شود. همچنین یک فضای مجزا جهت سیگار کشیدن در این مجموعه تفریحی طراحی شده است. ساعت کاری این مجموعه نیز از ساعت 9 صبح تا 12 شب باز می باشد.

مجموعه کوهستان تهران
برگزاری دورهمی های خاص در مجموعه کوهستان تهران

نکته مهم : ممکن است بنا به دلایلی این مجموعه در حال حاضر فعال نباشد.

کدام هتل تهران در نزدیکی مجموعه کوهستان تهران قرار دارد؟

موقعیت مکانی خوب این مجموعه تفریحی باعث شده تا بسیاری از هتل های تهران همچون هتل ویستریا تهران یا هتل جاده ابریشم تهران به آن نزدیک باشند. هتل ویستریا تهران یک هتل 5 ستاره با کیفیت است که ساختمان سفید و نوساز آن به خوبی قابل مشاهده است. جهت هماهنگی های لازم برای اقامت در تمامی هتل های تهران کافیست همین الان کلیک کنید.

نکته آخر

توصیه می کنیم اگر قصد مراجعه به دیگر مکان های تفریحی تهران رادارید، حتما سری به مقاله بهترین و هیجان انگیزترین پارک های تهران بزنید. در این مقاله اطلاعات کامل هر یک از پارک های تهران همچون پارک جمشیدیه، پارک آب و آتش، پارک ارم و ... همراه آدرس داده شده است.

بیشتر بخوانید :
منابع :