مرکز خرید سام سنتر تهران یکی از گران قیمت ترین مراکز خرید در تهران و ایران به شمار می رود. این مرکز خرید در یکی از لوکس ترین خیابان های تهران واقع شده که هدف اصلی آن، تجمع انواع برند های لوکس بین المللی بوده است. همین برندهای خاص سبب شده تا مورد توجه مشکل پسندان باشد.

لوکس ترین مراکز خرید تهران در یک نگاه

معماری مرکز خرید سام تهران

مرکز خرید سام سنتر تهران در سال 1392 افتتاح شده و توسط شرکت معماری کانسپت طراحی وساخته شده است. مجتمع لوکس سام از بهترین تجهیزات بین المللی برخوردار بوده و تمامی استاندارد های بین المللی را دارا می باشد. در بنای این مرکز تجاری لوکس هیچ ایرادی به چشم نمی خورد. بلکه چشم انداز این برج به قدری زیباست که از دیدن آن لذت خواهید برد.

سام سنتر
طراحی داخلی شاپینگ سنتر سام شهر تهران

مرکز خرید سام سنتر تهران به گونه ای طراحی شده که نمای خارجی آن نورپردازی فوق العاده ای دارد. این مرکز خرید دارای 9 طبقه می باشد که 26 واحد تجاری لوکس و بزرگ در آن به چشم می خورد. توجه داشته باشید که این مرکز خرید پاتوقی برای لوکس پسندان است.

طراحی داخل سام سنتر تهران 

مرکز خرید سام دارای یک لابی به شکل بیضی می باشد که باعث دید کامل و عالی نسبت به فروشگاه ها می شود. در کنار نیمکت های مجموعه سام سنتر سیستم گرمایشی و سرمایشی همچنین سیستم تهویه مطبوع وجود دارد که موقعیت عالی و راحتی را در اختیار بازدید کنندگان این مجموعه قرار می دهد تا در این مجموعه تجاری استراحت کنند.

سون سنتر تهران؛ بزرگ ترین بازار غرب تهران

سام سنتر
غرفه های لوازم برقی در سام سنتر

این مرکز تجاری در دسته بناهای با معماری مدرن قرار دارد که در سال 1392 در مسابقه معماری داخلی، رتبه دوم ساختمان های عمومی را کسب کرد و جزء بهترین بناهای مدرن تهران قرار گرفت. برای مراجعه به سام سنتر دیگر دغدغه ی جای پارک نخواهید داشت چون فضای بسیار وسیعی برای پارک خودو وجود دارد. این مجموعه تجاری دارای 240 واحد پارکینگ می باشد که از طبقه 3 تا 7 مختص به آن می باشد. جهت دسترسی به پارکینگ مجموعه سام سنتر می توانید از طریق خیابان فرشته و بزرگراه مدرس اقدام کنید.

ویژگی های خاص سام سنتر تهران

یکی از ویژگی های خاص سام سنتر وجود برند های معروف در این مجموعه تجاری می باشد. در واقع سیستم مدیریتی این مجموعه تنها اجازه ورود برترین برند های جهانی و بین المللی را به مجموعه سام سنتر می دهد تا بتواند هدف خود جامه عمل بپوشاند. این هدف جذب نمودن قشر مرفه جامعه و خاص پسند و برند پوشان پایتخت است.

سام سنتر
غرفه های سام سنتر شهر تهران

پاساژ تندیس تهران را بهتر بشناسید

سام سنتر تهران و رستوران های مجلل 

طبقه اول مجموعه تجاری سام شهر تهران، مجموعه ای بسیار عالی طراحی شده که کافه و رستوران های مجلل در آن قرار گرفته اند. متنوع ترین، بهترین و عالی ترین کیفیت غذایی و منو را تنها می توان در این رستوران ها پیدا نمود. در منوی این رستوران ها انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را می توان مشاهده کرد.

مرکز خرید سام کجاست و چگونه برویم؟

مجموعه سام سنتر در خیابان فیاضی، مشهور به خیابان فرشته قرار گرفته است که موقعیت خوبی از لحاظ دسترسی دارد. از راه های دسترسی به این مجموعه تجاری می توان به خیابان ولیعصر اشاره کرد. شما می توانید از انتهای اتوبان چمران و کنار پل پارک وی، وارد خیابان ولیعصر بشوید.

سام سنتر
راه روهای سام سنتر تهران

اولین خیابان در سمت راست ؛ خیابان فیاضی می باشد که 300 متر جلوتر از آن « مجموعه سام سنتر» قرار دارد. البته از انتهای اتوبان مدرس و قبل پارک وی می توانید وارد خیابان اخگری شوید و بعد از آن به خیابان فیاضی برسید.

کدام هتل تهران به مرکز تجاری سام نزدیک است؟

این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که کدام اقامتگاه می تواند دسترسی آن ها به سام سنتر را اسان کند؛ از این رو پیشنهاد ما به شما در میان هتل های تهران، رزرو هتل دیاموند تهران است. هتل دیاموند تهران در خیابان فرشته قرار گرفته و تنها با چند قدم پیاده روی دسترسی شما به مرکز خرید سام را آسان می کند. هتل دیاموند تهران از نظر کیفیت، تنوع اتاق ها و خدمات به نسبت لول 3 ستاره عالی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :