هتل اسپیناس تهران، هتلی لوکس و خاص که باب طبع لاکچری پسندان بوده و قیمتی بسیار منصفانه نسبت به امکانات ارائه شده دارد. در مطلب گران ترین هتل های ایران به این مسئله اشاره کردیم که هتل اسپیناس خلیج فارس یک هتل لوکس و مجلل در شهر تهران است که هواداران بسیاری دارد.

هتل اسپیناس تهران را با قیمتی عالی رزرو کنید

رستوران هتل اسپیناس تهران
رستوران هتل اسپیناس بلوار تهران

در رستوران های هتل اسپیناس شهر تهران انواع غذاها با سلیقه های مختلف تهیه و طبخ می شود که همین موضوع باعث گردیده تا ذائقه هرمیهمانی در رستوران این هتل تهران برآورده شود. رستوران سنتی مانداک، رستوران بلوار 126 از جمله رستوران های این هتل تهران است. در ادامه با هرکدام از این رستوران ها و کافی شاپ هتل ذکر شده آشنا خواهید شد.

رستوران بلوار 126 هتل اسپیناس خلیج فارس تهران

هتل اسپیناس تهران در رستوران بلوار 126 خود، بهترین و لوکس ترین چیدمان داخلی، تزئینات و پرسنلی کارآزموده را استخدام کرده است. در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را سفارش داده و با کیفیتی فوق العاده بالا غذای خود را نوش جان کنید.

رستوران هتل اسپیناس تهران
فضای کافی شاپ هتل اسپیناس بلوار کشاورز پایتخت

اتاق های هتل 5 ستاره اسپیناس در بلوار کشاورز را بخوانید

رستوران بلوار 126 هتل 5 ستاره اسپیناس تهران در طبقه دوم این هتل تهران قرار گرفته است. تزئینات و چیدمان رستوران بلوار 126 فوق العاده چشمگیر بوده و در بدو ورود شما محو زیبایی آن خواهید شد. اما اگر می خواهید غذاهای سنتی را نوش جان کنید، پیشنهاد می کنیم به رستوران سنتی این هتل تهران مراجعه کنید.

رستوران سنتی مانداک و طعم غذاهای اصیل ایرانی

هتل لاکچری اسپیناس شهر تهران یک رستوران سنتی برای میهمانان خود تدارک دیده تا سلیقه این نوع میهمانان هم برطرف شود. رستوران سنتی مانداک با فضایی فوق العاده زیبا و نوستالژی، حسی بی نهایت وصف نشدنی را به شما هدیه می دهد. این رستوران سنتی در طبقه منفی 1 این هتل تهران جای گرفته است.

رستوران هتل اسپیناس تهران
اجرای موسیقی زنده در رستوران بلوار هتل اسپیناس پایتخت

در رستوران مانداک هتل 5 ستاره اسپیناس خلیج فارس یک گروه موسیقی برای میهمانان در زمان نهار و شام به اجرای موسیقی زنده می پردازد. تصور کنید شنیدن موسیقی نوستالژیک همراه با طعم غذاهای اصیل ایرانی چقدر می تواند لذت بخش باشد. در ادامه با منوی رستوران های هتل اسپیناس خلیج فارس آشنا می شوید.

منوی رستوران های هتل اسپیناس تهران انتخابی است یا بوفه؟

هتل های 5 ستاره اصولاً غذاهای خود را به صورت منوی بوفه سلف سرویس ارائه می دهند که هتل اسپیناس تهران هم از این قاعده مستثنی نیست. در تمام رستوران های این هتل تهران غذاها به صورت بوفه سلف سرویس ارائه می شود. انواع دسرها و پیش غذاها نیز به صورت بوفه  است.

قیمت صبحانه هتل اسپیناس بلوار کشاورز شاید کمی گران باشد اما مسلماً ارزش هزینه کردن را دارد. البته هزینه برای میهمانان مقیم در هتل رایگان بوده و تنها میهمانانی که خارج از هتل می آیند باید قیمت صبحانه را پرداخت نمایند. در منوی صبحانه این هتل تهران شما می توانید انواع صبحانه های سرد و گرم را نوش جان نمایید.

رستوران هتل اسپیناس تهران
سالاد بار رستوران هتل اسپیناس بلوار کشاور تهران

کافه آتریوم هتل 5 ستاره اسپیناس تهران، مکانی برای آرامش

از دیگر مکان های محبوب در این هتل تهران، کافه آتریوم می باشد که در یک قسمت لابی قرار گرفته است. در این کافی شاپ متنوع ترین نوشیدنی های گرم و سرد با عطری فوق العاده بی نظیر ارائه می شود. پخش موسیقی پیانو به صورت زنده سبب شده تا در فضای کافی شاپ، جوی آرامش بخش حاکم شود تا میهمانان با صرف یک چای یا قهوه ساعاتی را به نشاط سپری کنند.

البته در این کافی شاپ می توانید تولد و دورهمی های دوستانه خود را برگزار نمایید. اگر می خواهید در هتلی بهتر اقامت کنید، توصیه می کنیم سری هم به مطلب رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران بزنید. بدون شک هتل اسپیناس پالاس تهران برترین هتل در ایران می باشد.

منابع :