بسیاری از گردشگران برای انتخاب هتل های شیراز به دنبال هتلی هستند که از کیفیت غذایی خوبی برخوردار باشد. هتل بزرگ شیراز یکی از لوکس ترین هتل های شیراز است که سالانه میزبان گردشگران زیادی می باشد. مالک هتل بزرگ شیراز برای اینکه رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند امکانات زیادی را در مجموعه ی هتلی خود قرار داده است. از جمله آن ها می توان به رستوران های هتل بزرگ شیراز اشاره کرد.

رستوران هتل بزرگ شیراز
رستوران هتل بزرگ شیراز

رستوران های هتل بزرگ شیراز بسیار با کیفیت هستند و از منوهای مختلفی برخوردار می باشند که در عنوان های بعدی به هرکدام از آن ها اشاره می شود. طراحی و چیدمان لوکس رستوران های هتل بزرگ شیراز بگونه ای است که نظر بسیاری از میهمانان هتل را به خود جلب می کند. همراه پرشین هتل باشید تا با دانستنی های هتل شیراز وسبک و معماری رستوران های هتل بزرگ شیراز آشنا شوید.

رستوران گردان هتل بزرگ شیراز چگونه است؟

رستوران گردان هتل بزرگ شیراز یکی از خاص ترین و محبوب ترین رستوران های شیراز می باشد، این رستوران در یک ساعت 360 درجه می چرخد. مواردی که این رستوران را خاص کرده است چشم انداز زیبا از شهر شیراز و تراس رویایی می‌باشد. رستوران گردان هتل بزرگ شیراز لقب متفاوت ترین رستوران را به خود اختصاص داده است، به دلیل سرو انواع غذاهای ایتالیایی، باربیکیو و فست فود می باشد.

رستوران گردان هتل بزرگ شیراز چگونه است؟
رستوران گردان هتل بزرگ شیراز چگونه است؟

رستوران هتل بزرگ شیراز تنها رستوران گردان شیراز است که دارای تراس زیبا و بینظیر می باشد بگونه ای که میهمانان هنگام صرف غذا در تراس رستوران گردان هتل بزرگ حس وصف ناشدنی و خاطره انگیزی را تجربه می کنند. این رستوران به دلیل سرو غذا با کیفیت عالی و لذیذ باعث شده تا رضایت مراجعه کنندگانش را بالا ببرد. مزیت رستوران استفاده از گارسون های مجرب و خونگرم می باشد.

رستوران ایرانی هتل بزرگ شیراز

رستوران ایرانی هتل بزرگ شیراز در طبقه ی چهارم قرار دارد که به سرو انواع غذاهای ایرانی و سنتی با بهترین کیفیت می‌پردازد. مزیت رستوران چشم انداز زیبا از شهر شیراز می باشد که میهمان هنگام میل غذا حس خوبی خواهد داشت. میهمانان هتل بزرگ برای انتخاب غذاهای ایرانی مانند: انواع خورشت ها، کباب ها، سالادها، سوپ ها و غذاهای سنتی مانند: دیزی مخصوص، کته کباب با گوشت کنجه، دمپخت شیرازی و لایی پلو به رستوران ایرانی هتل مراجعه می کنند. این رستوران به دلیل طراحی شیک و پخش موزیک زنده باعث شده تا متناسب با سلیقه ی بسیاری از میهمانان هتل بزرگ باشد.

رستوران ایرانی هتل بزرگ شیراز
رستوران ایرانی هتل بزرگ شیراز

رستوران دریایی هتل بزرگ شیراز

رستوران دریایی هتل بزرگ شیراز در لابی اصلی هتل قرار دارد. این رستوران به دلیل طراحی و چیدمان لوکس، چشم انداز فوق العاده زیبا از شهر شیراز باعث شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند. رستوران دریایی هتل بزرگ به سرو انواع غذاهای دریایی مانند: راژگو، لابستر، ماهی شوریده، حلوا سفید یا شوریده تنگ با بهترین کیفیت می پردازد. وجود این رستوران در هتل سبب شده تا علاقمندان به غذاهای دریایی دیگر دغدغه ای نداشته باشند و به راحتی به غذای دلخواهشان دسترسی داشته باشند.

رستوران دریایی هتل بزرگ شیراز
رستوران دریایی هتل بزرگ شیراز

رستوران ایتالیایی هتل بزرگ شیراز

رستوران ایتالیایی در طبقه ی چهارم هتل بزرگ طراحی شده است. میهمانان هتل بزرگ که بدنبال تنوع غذایی هستند، می توانند سری به رستوران ایتالیایی هتل بزنند. رستوران هتل به سرو غذاهایی مانند:سیسیلیانا، مارگاریتا، لازانیا، انواع سوپ، سالاد و دسر ایتالیایی می پردازد. رستوران به دلیل فضاسازی مدرن و تمیز سبب شده تا میهمانان حس خوشایندی را هنگام ورود به رستوران داشته باشند. مزیت رستوران پخش موزیک دلنشین است. تمام اینها سبب شده تا رضایت میهمانان هتل بزرگ از رستوران ایتالیایی بالا باشد.

رستوران ایتالیایی هتل بزرگ شیراز
رستوران ایتالیایی هتل بزرگ شیراز

رستوران پانوراما هتل بزرگ شیراز

رستوران پانارامیک یکی دیگر از رستوران های شیک هتل بزرگ می باشد. طراحی شیک و چشم انداز زیبا از شهر و کوه های اطراف سبب شده تا به جذابیت رستوران بیفزاید. تمام اینها باعث شده تا رستوران پانارامیک هتل بزرگ نزد گردشگران و خود شیرازی ها حائز اهمیت باشد. این رستوران به سرو انواع فست فود شامل: ساندویچ و هات داگ، کنتاکی، تاکو مکزیکی، انواع پیتزا و برگر و سالادهای متنوع می پردازد. کیفیت خوب و عالی رستوران پانارامیک سبب شده تا رضایت مراجعه کنندگان را بالا ببرد. نا گفته نماند رستوران هفت خوان شیراز نیز در فاصله ی اندکی از این هتل شیراز قرار دارد.

منابع :