رستوران هفت خوان شیراز شیک ترین و لوکس ترین رستوران در شهر شیراز است که البته از قیمت های بالایی هم برخوردار می باشد. قیمت منو رستوران هفت خوان شیراز سنگین بوده و برای هر وعده غذا دست کم باید مبلغی بالای 100 هزار تومان پرداخت کنید. رستوران 7 خوان شیراز  دارای چندین طبقه است که در هر کدام از این طبقات غذاها و نوشیدنی های منحصر به فرد سرو می شود که در نوع خود جالب است.

 رستوران هفت خوان شیراز
رستوران هفت خوان شیراز رستوران تراز اول شیراز

رستوران هفت خوان شیراز چند طبقه دارد؟

رستوران هفت خوان شیراز 4 طبقه دارد که هفت خوان در این طبقات پراکنده شده اند. پرشین هتل برای شما در این مطلب مو به مو هفت خوان را شرح خواهد داد. نا گفته نماند موقعیت مکانی این رستوران شیراز به گونه ای است که شما با اقامت در هتل بزرگ شیراز، که از بهترین هتل های شیراز است، فاصله ی کمی با این رستوران مجلل خواهید داشت. از دیگر نکته های مهم رستوران، وجود گروه موزیک زنده است که در عنوان های بعدی اشاره می شود.

رستوران بین المللی هفت خوان شیراز
رستوران بین المللی هفت خوان شیراز

خوان اول رستوران هفت خوان شیراز در طبقه زیر زمین قرار دارد که به نام فرود شناخته می شود. فرود نامی از شاهنامه می باشد که به معنی زیر و پایین است. منوی رستوران فرود که در طبقه زیرین این رستوران شیراز قرار دارد شامل انواع غذاهای سنتی و اصیل شیرازی طبخ می شود که با دیزاینی بسیار جالب برای میهمانان سرو می گردد. در این طبقه چیدمان میز و صندلی ها به صورت سنتی بوده و به خوبی حس نوستالژیک را القاء می کند.

رستوران هفت خوان شیراز
رستوران لاکچری هفت خوان شیراز

خوان دوم رستوران هفت خوان شیراز سیندخت نام دارد که معنی آن دختر پادشاه می شود. در سیندخت که نام طبقه همکف است می توانید انواع غذاهای داخل منوی رستوران را نوش جان کنید و از فضایی فوق العاده لوکس بهره مند شوید. لازم به ذکر است خوان دوم این رستوران شیراز مختص رستوران بوده و برای صرف نوشیدنی های سرد و گرم باید به خوان چهارم در طبقه اول بروید.

رستوران صوفی شیراز و کلم پلوهای خوشمزه

خوان سوم رستوران هفت خوان شیراز بلیان نام دارد که قسمتی از طبقه اول را در بر گرفته است. بلیان یکی از اسامی خضر نبی (ع) بوده که در این خوان فست فود های خوشمزه ای سرو می شود. منوی فست فود رستوران هفت خوان شیراز متنوع بوده و جوابگوی هر نوع سلیقه ای است.

رستوران هفت خوان شیراز
رستوران هفت خوان شیراز سازگار با مزاج انسان

خوان چهارم نیز که مخصوص کافی شاپ و نوشیدنی های سرد و گرم می باشد در طبقه اول قرار دارد که همجوار خوان سوم است. در خوان چهارم که زریر نام دارد، انواع نوشیدنی داغ و سرد، کوکتل های خوشمزه، دسرهای لذیذ، کیک های نرم و ... با کیفیت بالا سرو می شود که هر نوع سلیقه ای را جواب می دهد.

خوان پنجم و ششم رستوران هفت خوان شیراز مربوط به غذاهای ملل می شود که در طبقه دوم قرار گرفته است. در قسمتی از این طبقه کافی شاپ ملل وجود دارد که انواع نوشیدنی های بین المللی را سرو می کند. طبقه دوم رستوران مذکور برای آن دسته از گردشگرانی که از کشورهای مختلف آمده اند بهترین گزینه برای صرف نوشیدنی و دسر می باشد.

در انتها که به خوان آخر رستوران هفت خوان شیراز رسیدیم باید به نام گرسیورز اشاره کنیم که در شاهنامه برادر افراسیاب است. خوان هفتم در پشت بام رستوران قرار دارد و انواع غذاهای فست فودی و ایرانی را با هم سرو می کند. البته فضای بام بسیار چشم نواز بوده و چشم اندازی رو به باغ های شیراز دارد.

رستوران هفت خوان شیراز
رستوران هفت خوان شیراز غذاهایی با طبع گرم

قیمت بوفه صبحانه رستوران هفت خوان شیراز چقدر است؟

قیمت بوفه صبحانه رستوران هفت خوان شیراز زیاد گران نیست و با قیمتی بسیار مناسب می توانید انواع صبحانه های سرد و گرم را با کیفیتی مطلوب نوش جان کرده و نهایت لذت را ببرید. در ادامه مطلب با لیست غذای رستوران هفت خوان شیراز آشنا خواهید شد. شایان ذکر است همانطور که گفتیم قیمت منوی این رستوران گران است که با توجه به کیفیت آن می توان از قیمتش چشم پوشی کرد.

 انواع صبحانه های سرد و گرم رستوران هفت خوان
 انواع صبحانه های سرد و گرم رستوران هفت خوان شیراز

لیست غذای رستوران هفت خوان شیراز

مجموعه پذیرایی هفت خوان در لیست غذایی خود، غذاهایی شاخص دارد که به ترتیب دمپخت شیرازی، قلیه ماهی، ته‌چین، ماهیچه، کلم پلو و ... می باشند. این رستوران برای مفرح نمودن محیط رستوران خود گروه موسیقی را در نظر گرفته است که در سرو شام مشغول به کار می شوند و با آهنگ های پاپ خود، میهمانان رستوران را شاد می کنند. آدرس این رستوران در بلوار جدید قرآن، نبش کوچه 17 است.

 سرو غذا در رستوران هفت خوان
 سرو غذا در رستوران هفت خوان همراه با موسیقی زنده
بیشتر بخوانید :
منابع :