سفر با خودروی شخصی به قشم از دو نوع هوایی و زمینی امکان پذیر می باشد. کسانی که می خواهند به جزیره قشم سفر کنند، می توانند با در نظر گرفتن علایق خود و موضوعات اقتصادی یکی از این راه ها را برای رفتن به قشم انتخاب کنند. اکثر افراد راه های زمینی با ماشین شخصی را برای سفر به شهر های مختلف ایران انتخاب می کنند زیرا می توانند به راحتی به هر کجا که دلشان می خواهد بروند.

سفر با خودروی شخصی به قشم هزینه های کمتری نسبت به سفر هوایی دارد. همین امر یکی از دلایل محکم برای ترجیح افراد برای سفر با ماشین شخصی می باشد. سفر با خودروی شخصی به جزیره زیبای قشم، علاوه بر مزایای زیادی که دارد کمی خسته کننده به نظر می رسد. شما می توانید با خودروی شخصی خود مسافتی را تا بندرعباس طی کرده و پس از آن ماشین خود را سوار بر لنج کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای مسافر قشم

سپس می توانید بعد رسیدن به جزیره زیبای قشم ماشین خود از داخل لنج خارج کرده و به راحتی با ماشین شخصی خود در جزیره به گشت و گذار بپردازید. در این جزیره علاوه بر هتل های قشم که بسیار لوکس و عالی هستند، می توانید به پلاژ ساحلی سیمین و اقامتگاه هایی با هزینه کمتر مراجعه نمایید. این امکانات سبب شده تا افرادی که با وسیله شخصی به این جزیره سفر می کنند با مشکلات هزینه رو به رو نشوند.

سفر با خودروی شخصی به قشم و عبور از شهر های مهم ایران

سفر به جزیره قشم با خودروی شخصی می تواند راهی مناسب برای افرادی باشد که می خواهند در  بین راه از شهر های دیگر ایران مانند شیراز و اصفهان نیز دیدن کنند. اگر می خواهید سفری ارزان را به قشم سپری کنید و تحمل معایبی مانند خستگی راه و احتمال تصادف های جاده ای و ... را دارید سفر با ماشین شخصی انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

مقاله مرتبط: سافاری قشم، بزرگ ترین پیست ایران

این نوع سفر با این که از هزینه های سفر شما می کاهد ولی معایبی هم دارد که در بالا ذکر شد. اما خب غیر ممکن نیست و از راه های مختلفی می توانید به صورت زمینی یا همان با خودروی شخصی به این جزیره زیبا و دیدنی برسید که زیبایی آن دست کمی از جزیره کیش ندارد. ناگفته نماند هزینه ای که برای سوار به لنج باید بپردازید کم بوده و تاثیر زیادی در افزایش قیمت سفر نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید :
منابع :