رستوران های قشم

بهترین رستوران های قشم، از رستوران سنتی تا مدرن قشم

رستوران قشم و بهترین رستوران ها در قشم

قشم نامی که وقتی می شنویم یاد بازار، خرید و تجارت کالا میافتیم اما باید این را هم بدانیم که در جزیره قشم نه تنها بازار بلکه رستوران های بسیار خوبی هم وجود دارند که هر کدام از آن ها غذاهای مختلفی را عرضه می کنند. پرشین هتل در این مطلب قصد دارد که شما را با بهترین رستوران های قشم چه در هتل قشم و چه در مراکز خرید قشم آشنا کند. همین امر سبب می شود تا شما عزیزان بتوانید علاوه بر خرید، غذاهای خوشمزه ای را نوش جان کنید.
رستوران های جزیره قشم شاید بسیار وسیع نباشند اما با طبخ انواع غذاهای خوشمزه و با کیفیت توانسته اند رضایت گردشگران تور قشم را به خوبی جلب کنند. یکی از رستوران های خوب در جزیره قشم، رستوران هتل پرشین گلف قشم است که با عرضه غذاهای دریایی، ایرانی و فرنگی به یکی از بهترین رستوران های جزیره قشم تبدیل شده است. در ادامه با بهترین فست فود قشم، رستوران حاج غفور قشم و رستوران دفاری قشم آشنا خواهید شد.

 بهترین فست فود قشم در مرکز خرید سیتی سنتر 1 قشم

بهترین فست فود قشم را می توانید در رستوران فست فودی پدر خوب سفارش دهید. همانطور که از نام آن پیدا است رستوران پدر خوب یکی از بهترین رستوران فست فودی ایران است که شعبه های مختلفی در اقصی نقاط ایران دارد. فست فود پدر خوب در طبقه سوم مرکز خرید سیتی سنتر 1 قرار دارد که گردشگران می توانند بعد از خرید و تفریح، بهترین فست فود قشم را در این رستوران نوش جان کنند. همانطور که می دانید مرکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 از مجلل ترین و زیبا ترین مراکز خرید قشم هستند که علاوه بر رستوران پدر خوب، دیگر رستوران های معروف نیز در فودکورت آن فعالیت دارند. اگر احیاناً نتوانستید به این مرکز خرید بروید و غذا نوش جان کنید پیشنهاد دیگری نیز داریم. 

فست فود سیحون قشم از بهترین فست فودی های قشم

بهترین فست فود قشم بعد از پدر خوب، رستوران فست فود سیحون قشم است که می توانید به این رستوران قشم مراجعه کنید. در رستوران فست فود سیحون قشم، بهترین نوع فست فود با کیفیت خوب عرضه می شود که با خاطری آسوده می توانید بهترین غذا را همراه خانواده خود نوش جان کنید و از سلامت آن اطمینان داشته باشید. برای مراجعه به این فست فود قشم باید به صحرا سینا، سینا 4 مراجعه فرمایید.

رستوران نعیم قشم و لذیذ ترین میگو پفکی در قشم

رستوران نعیم قشم یکی از رستوران های خوب جزیره قشم است که بومیان جزیره و گردشگران تور قشم؛ این رستوران را با میگو پفکی های لذیذ و میز سلف سرویس آن می شناسند. میگو یک غذای دریایی مفید است که سرشار از خواص بوده و اگر به درستی طبخ نشود بسیار بدمزه خواهد بود. اما رستوران نعیم قشم به خوبی این غذای دریایی را با بهترین طعم طبخ کرده و به میهمانان عرضه می کند.
رستوران نعیم قشم در منوی غذای دریایی خود متنوع نیست و تنها ماهی کبابی، قلیه ماهی، ماهی شیر و میگو در منو دریایی این رستوران جا دارند. درست است که این رستوران قشم برای غذاهای دریایی از تنوع زیادی برخوردار نیست اما برخلاف آن از نظر غذاهای ایرانی و فست فودی منوی متنوعی داشته و می توانید بهترین سوخاری ها، استیک ها، مرغ و کباب ها را در این رستوران نوش جان کنید. قیمت غذا در رستوران نعیم قشم کمی بالا بوده و برای مراجعه به این رستوران قشم، باید به میدان امامقلی خان، جنب شهرک ساحلی، طبقه همکف مراجعه کنید.

رستوران الوند قشم و میکس دریایی خوشمزه

رستوران الوند قشم یکی از رستوران های خوب جزیره قشم است که در زمان گذشته جنب هتل دیپلمات قشم قرار داشت و بسیار پر رونق بود. اما در حال حاضر این رستوران قشم به محل جدید خود نقل مکان کرده و در داخل هتل الوند قشم جای گرفته است. در رستوران الوند قشم غذاهای دریایی، ایرانی و ... عرضه می شود که بهترین غذای دریایی و معروف آن میکس دریایی می باشد. البته قلیه ماهی و بشقاب کوسه هم از طرفداران خوبی برخوردار است.
رستوران الوند قشم در بشقاب میکس دریایی خود از قلیه ماهی، میگو، ماهی سوخاری و کباب شیر ماهی استفاده کرده که از طم بسیار لذیذی برخوردار می باشد. این رستوران قشم دارای بوفه سلف سرویس بوده و می توان انواع پیش غذاها و دسرها را نوش جان کرد. قیمت غذا در رستوران الوند قشم بالا بوده ولی از نظر کیفیت هم رتبه ای خوب دارد. برای مراجعه به این رستوران باید به بلوار آزادگان، میدان شهدا، نبش خیابان الهیه مراجعه کنید.

رستوران حاج غفور قشم درجه یک ترین رستوران قشم

رستوران حاج غفور قشم درجه یک ترین رستوران قشم است که انواع غذاهای جنوبی و دریایی را با کیفیتی بسیار استثنایی عرضه می کند. فضای داخلی رستوران فوق العاده زیبا بوده و می توان لذیذ ترین غذاها را در محیطی تمیز و آرام نوش جان کرد. این رستوران جزیره با صید تازه ترین ماهی ها غذاهای خود را طبخ می کند که همین امر سبب شده غذاهایی با کیفیت بالا را ارائه دهد.
رستوران حاج غفور قشم دارای منویی متنوع است که از میان آن ها قلیه ماهی و میگو بسیار پرطرفدار بوده و از طعمی فوق العاده لذیذ برخوردار می باشند. رستوران حاج غفور از قدیمی ترین رستوران های جزیره قشم است که پرسنل آن بسیار مودب بوده و با رویی گشاده از شما پذیرایی می کنند. رستوران حاج غفور قشم در بلوار خلیج فارس شرقی، جنب مسجد شیخ حاجی رمضان واقع می باشد.

بهترین رستوران قشم با موسیقی زنده چه نام دارد؟

در پاسخ به سوال مربوطه باید بگوییم بهترین رستوران قشم با موسیقی زنده رستوران بادیل قشم و رستوران شب های جزیره قشم است که علاوه بر غذاهای خوشمزه، پخش موسیقی زنده حال و هوای دیگری دارد. سفره خانه و رستوران بادیل قشم در سال 1395 افتتاح شده است که بیشتر سالن های آن دارای المان های بومی قشم است که سبک و سیاق خود را به خوبی حفظ کرده است. در گویش بومی قشم « بادیل » به معنی سفره است که از برگ های خرما بافته می شود.
رستوران بادیل قشم از کامل ترین منو برخوردار بوده که شامل غذاهای سنتی، محلی، دریایی، ایرانی و فرنگی می شود. نا گفته نماند کافی شاپ نیز در این رستوران وجود دارد که برای رفع نیاز میهمانان رستوران طراحی شده است. تمامی غذاهای این رستوران قشم با ذائقه جنوبی ها طبخ می شود که تند و چرب بوده و اگر این نوع طعم را نمی پسندید، در زمان سفارش غذا حتما بگویید که کم چرب و کم ادویه برای شما طبخ شود. 
رستوران بادیل قشم با وجود اتاقی برای عکاسی به نام هجله سبب شده تا مدعوین رستوران برای گرفتن عکس هایی خاطره انگیز به این اتاق رفته و عکس بگیرند. پخش موسیقی زنده هم که دیگر نور علا نور است و لذت صرف غذا در چنین محیطی مسلماً چندین برابر می شود. رستوران بادیل قشم در بلوار ولیعصر قرار دارد که هتل نخل زرین قشم فاصله ای بسیار اندک با این رستوران موسیقی زنده دارد.

رستوران شب های جزیره قشم از دیگر رستوران موسیقی زنده در قشم

از دیگر رستوران های موسیقی زنده قشم رستوران شب های جزیره قشم است که در مرکز خرید پردیس قشم قرار گرفته است. در این رستوران می توان منویی متفاوت و خوشمزه را پیدا کرد که انواع غذاهای دریایی و ایرانی و فرنگی را با کیفیت سرو می کند. این رستوران یکی از بهترین رستوران موسیقی زنده قشم است که می توان لحظه های خوشایندی را در این مکان سپری کرد. تعبیه آسانسور اختصاصی برای این رستوران سبب رفاه میهمانان شده و به راحتی می توانند خود را در فضای زیبای رستوران شب های جزیره قشم ببینند. پخش موسیقی زنده هم که دیگر نکته ای برای گله از این رستوران قشم نمی گذارد.

رستوران دفاری قشم و فضایی خاص

رستوران دفاری قشم از دیگر رستوران های جزیره است که فضایی متفاوت از هر رستوران قشم دارد. این رستوران سنتی و زیبا در روستایی به نام دفاری قرار گرفته که فاصله کمی با شهر قشم دارد. در این رستوران به معنای کامل، سنتی بودن حفظ شده و حتی سقف این رستوران نیز از برگ نخل های زیبا به صورت رنگی تعبیه شده است. در این رستوران زیبای قشم همه چیز فرق دارد حتی ظروف پذیرایی.
در رستوران دفاری قشم شما بر روی تخت چوبی یا میز و صندلی نخواهید نشست بلکه بر روی زمین و تشک های نرم نشسته و مشغول صرف غذا خواهید شد. از دیگر نکته های جالب درباره این رستوران، وجود یک اتاق زیبا است که برای گرفتن عکس یادگاری می توانید به آن مراجعه کنید. این اتاق مانند هجله عروس آراسته شده و لباس هایی سنتی را به تن خواهید کرد و خاطره های خوبی برای خود به جا خواهید گذاشت.
برای رسیدن به این رستوران قشم می توالنید از مرکز خرید سیتی سنتر یک تاکسی بگیرید و خود را به این رستوران زیبا و سنتی برسانید. از مهم ترین نکته های رستوران دفاری قشم، سرو غذا در ظرف های چوبی است که به شکل ماهی هستند و لذتی دیگر به طعم غذا می بخشند. جنس این ظروف چوبی هم از بدنه نخل خرما ساخته شده که می توان در یک جمله گفت تمام این رستوران ارگانیک و طبیعی ساخته شده است.
قوزی مرغ، هواری ماهی سور، بشقاب دریایی، لیه ماهی، ماهی شکم پر، قوزی گوشت و ... از جمله غذاهای داخل منو رستوران دفاری قشم است که بسیار لذیذ و خوشمزه هستند. این رستوران قشم از ساعت 12 ظهر تا 12 شب به طور مداوم از میهمانان خود پذیرایی می کند. مطمئنا با یک بار مراجعه به این رستوران قشم دیگر به هیچ رستورانی نخواهید رفت و به دوستان خود هم رستوران دفاری قشم را پیشنهاد خواهید داد.

منوی رستوران قلعه قشم چیست؟

رستوران قلعه قشم از دیگر رستوران های جزیره است است که منوی رستوران قلعه قشم بسیار متنوع بوده که همین دلیل سبب محبوبیت آن شده است. در رستوران قلعه قشم تمامی غذاهای بومی سرو می شود که از فضایی جالب نیز برخوردار می باشد. رستوران محلی قلعه جزیره قشم توسط یک زوج محلی اداره می شود که به خوبی می توان طعم غذای خانگی را چشید. مهم ترین نکته درباره این رستوران جزیره قشم این است که به جزیره پرتغالی ها نزدیک می باشد. شما بعد از صرف غذاهای خوشمزه می توانید به این بنای تاریخی جزیره قشم بروید و از توپ های به جا مانده آن دیدن کنید. این رستوران قشم در میدان ولایت، جنب قلعه پرتغالی ها قرار دارد.

رستوران خاله قشم از دیگر رستوران های محلی جزیره

رستوران خاله قشم یکی از رستوران های معروف جزیره است که تقریبا تمام گردشگران آن را می شناسند. خاله از بومیان جزیره است که انواع غذاهای سنتی و محلی را با مهارت خود می پزد. رستوران خاله هم توسط خود او اداره می شود که به خوبی طعم غذای خانگی را می توان چشید. خاله سمبوسه های بسیار خوشمزه ای را طبخ می کند که قیمت آن به هیچ وجه تغییر نمی کند. در رستوران خاله انواع غذاهای دریایی مانند میگو، عنکاس، کوسه و ماهی مرکب نیز طبخ می شود که در نوع خود بهترین است. لازم به ذکر است که رستوران خاله فقط شب ها دایر می باشد. این رستوران در قسمت جنوبی قلعه پرتغالی ها قرار گرفته است.

کباب بز در قشم یا جگرکی قشم؟

در کمتر شهری پیدا می شود که کسی طرفدار جگر نباشد اما این مسئله در قشم کمی متفاوت تر از دیگر شهر ها است. در شهر قشم کباب بز طرفداران زیادی دارد که تقریبا  که جگر طرفدار نداشته باشد، اما قضیه قشم کمی متفاوت است. در قشم کباب بز یکی از غذاهای پرطرفدار است که به همان روش جگر به سیخ کشیده می شود و کبابی بسیار خوشمزه است. کباب بز، عطر و طعم خاص و بی نهایت لذیذی دارد که توصیه می کنیم حتما آن را در جزیره قشم نوش جان کنید. بهترین کباب بز را می توان در میدان شهدا قشم، مقابل مجتمع تجاری سام و زال پیدا کرد.

لیست رستوران های قشم

رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران الوند قشم و بهترین غذاهای دریایی
رستوران الوند قشم یکی از بهترین رستوران ها در جزیره قشم است. این رستوران در گذشته که زمان زیادی از آن نمی گذرد در کنار هتل دیپلمات قرار داشت که ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۱ ۵ دقیقه مطالعه
آیا رستوران نعیم قشم منوی دریایی دارد؟
رستوران نعیم قشم یکی از بهترین رستوران های جزیره قشم است که برای تمامی گردشگران و بومیان جزیره قشم شناخته شده است. بیشتر گردشگران و بومیان، این رستوران قشم را ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی