دانستنی های هتل قشم

معرفی هتل ها و هتل های ساحلی جزیره قشم

نکته های مهم هتل قشم تا هتل های ساحلی قشم

جزیره قشم ، جزیره ای بسیار زیبا و وسیع در خلیج فارس که همجوار جزیره کیش می باشد. جزیره زیبای قشم به دلیل موقعیت خوب تجاری که دارد توانسته است بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب کند. همین امر سبب شده روز به روز به تعداد هتل های قشم افزوده می شود. اگر می خواهید یکی از هتل های ساحلی قشم را انتخاب کنید پیشنهاد پرشین هتل به شما، هتل خلیج فارس قشم است.
هتل قشم هم مانند دیگر هتل های ایران دارای تعداد زیادی بوده که برخی از آن ها کنار ساحل و برخی دیگر از هتل های قشم نزدیک درگهان هستند. پس به این نکته باید توجه داشت که در انتخاب هتل قشم نزدیک به مراکز مورد نظر دقت کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از این رو در این مطلب به معرفی هتل های قشم و هتل های ساحلی قشم خواهیم پرداخت تا شما عزیزان انتخاب آسان تری داشته باشید. 

هتل های ساحلی قشم چه نام دارند؟

هتل های ساحلی قشم از تعداد زیادی برخوردار نیستند و تنها 4 هتل قشم است که در کنار سواحل خلیج فارس جای گرفته اند. هتل فولتون قشم، هتل ساحلی خلیج فارس قشم و هتل پارک قشم از جمله هتل های ساحلی قشم هستند که بسیار زیبا و تمیز هستند. این هتل های ساحلی از نظر کیفیت غذایی و خدمات هتلداری نیز خوب می باشند. در ادامه به شرخ مختصری از این هتل های ساحلی قشم خواهیم پرداخت.

هتل ساحلی خلیج فارس قشم، بهترین گزینه برای سالمندان

هتل ساحلی خلیج فارس قشم یکی از بهترین هتل های قشم است که در سال 1390 افتتاح شده است. اما این هتل به دلیل بهبود ارائه خدمات به میهمانان خود در سال 1395 بازسازی کاملی را در سطح هتل خود انجام داد. هتل ساحلی خلیج فارس قشم از 1 طبقه برخوردار بوده که برای افراد مسن و معلولین بهترین گزینه برای انتخاب هتل در قشم است. زیرا می توانند بدون دغدغه از اتاق های خود خارج شوند. 
هتل 3 ستاره ساحلی خلیج فارس قشم 123 اتاق دارد که چشم اندازی زیبا رو به ساحل زیبای خلیج فارس دارند. این هتل ساحلی قشم دارای امکانات بسیار خوبی مانند رستوران، کافی شاپ و ... است که با خدمات دهی خوب خود توانسته نظر بسیاری از گردشگران را به سمت خود جلب کند. اگر می خواهید امکانات خوب و اقامتی راحت داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما این هتل قشم را انتخاب کنید.

هتل فولتون قشم و 3 ساختمان مجزا

هتل فولتون قشم از دیگر هتل های ساحلی قشم است که در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است. این هتل قشم از 3 ساختمان تشکیل شده که یکی از آن ها مختص سوئیت ها و اتاق ها، ساختمان دیگر برای آپارتمان ها و ساختمان سوم متعلق به سوئیت های ویلایی است که از ساختمان های دیگر جدا می باشد. همانطور که ذکر شد این هتل قشم فاصله ی بسیار اندکی تا دریا دارد که از مزیت های این هتل ساحلی قشم است.
هتل فولتون قشم از 2 طبقه ساختمانی برخوردار بوده و دارای 16 اتاق و سوئیت است که هر کدام از آن ها برای زوج یا خانواده مناسب می باشد. در این هتل قشم شما می توانید در کنار ساحل غروب آفتاب را به نظاره نشسته و از تماشای آن لذت ببرید. این هتل 3 ستاره قشم از نظر قیمت مناسب بوده و با هزینه ای معقول می توانید در این هتل ساحلی قشم اقامت گزینید. نا گفته نماند دسترسی این هتل به بندر درگهان کمی دور است.

هتل پارک قشم، از دیگر هتل های ساحلی قشم

هتل پارک قشم از هتل های 2 ستاره جزیره قشم است که نزدیک به ساختمان هلال احمر قرار دارد که البته به دانشگاه سما هم نزدیک می باشد. این هتل قشم بسیار کوچک است اما در عین حال دلچسب بوده و حیاط کوچک آن مکانی دنج برای سپری کردن اوقاتی آرام است. هتل پارک قشم در سال 1380 پا به عرصه هتلداری در قشم نهاد و برای بهبود ارائه خدمات خود در سال 87 بازسازی کاملی را در هتل انجام داده است. 
هتل پارک قشم 34 اتاق نقلی دارد که سبب شده فضایی صمیمی در میان زوجین یا خانواده ایجاد شود که همین امر موجب می شود سفر لذت بخش تری را تجربه کنید. حیاط شنی این هتل قشم به مکانی برای تفریح کودکان درآمده که می توانند در این مکان شکلک های شنی درست کنند. اگر به دنبال ارزان ترین هتل در قشم هستید پیشنهاد ما به شما هتل پارک قشم است که در مجاورت دریا و ساحل قرار گرفته است.

هتل ساحل طلایی قشم، همسایه شاه شهید

هتل ساحل طلایی قشم از بهترین هتل های 4 ستاره قشم است که در مکانی فوق العاده آرام قرار گرفته است. انتخاب کردن این هتل قشم برای کسانی که از جمعیت و همهمه گریزان هستند عالی می باشد. تصور کنید تماشای غروب آفتاب، همراه با صدای امواج و پرندگان دریایی چقدر می تواند دلچسب و شیرین باشد. کمپ تفریحات ساحلی نیز در این هتل قشم نیز وجود دارد که گردشگران می توانند از آن بهره مند شوند.
هتل ساحل طلایی قشم به سکوی نفتی متروکه قشم فوق العاده نزدیک است که می توانید از آن بازدید کنید. این هتل ساحلی قشم در سال 87 افتتاح شده است و برای رضایت میهمانان خود بازسازی های بسیار خوبی را در سال 1397 انجام داده است. فضای سبز این هتل قشم مورد علاقه گردشگران قرار گرفته که این محوطه با صندلی های ساحلی مجهز شده است. هتل ساحل طلایی قشم از بندر درگهان دور می باشد.

هتل آتامان قشم و مرکز خرید سیتی سنتر1 و 2

هتل آتامان قشم از دیگر هتل های 4 ستاره قشم است که به نوعی می توان گفت یکی از نوساز ترین هتل های قشم نیز محسوب می شود. این هتل قشم 7 طبقه دارد که با رعایت کردن تمام سیستم های مهندسی و استاندارد های هتلی ساخته شده است. این هتل قشم در سال 1396 آغوش خود را به روی گردشگران باز کرد. از مهم ترین نکته ها درباره این هتل قشم، نزدیک بودن آن به مراکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 است.
هتل آتامان قشم با این که دارای رستوران است اما به بسیاری از رستوران های قشم نیز نزدیک است که همین علت موجب می شود برای یک بار  هم که شده سری به این رستوران های قشم بزنید. سبک و طراحی هتل آتامان قشم اروپایی بوده و اتاق های آن بسیار تمیز است. طبق نظرات میهمانان هتل آتامان قشم از نظر نزدیکی به بازارها و مراکز خرید قشم عالی بوده اما از ساحل کمی دور است.

هتل آرتا قشم 4 ستاره ای بی همتا در جزیره قشم

هتل آرتا قشم از دیگر هتل های 4 ستاره جزیره است که در مجاورت دریا و اسکله قشم قرار گرفته است. اتاق های این هتل قشم به گونه ای طراحی شده اند که می توانید غروب آفتاب و آب های نیلگون خلیج فارس را به خوبی مشاهده کنید. از نظر معماری و طراحی ساختمانی فوق العاده زیبا بوده که مانند مرواریدی در خلیج فارس می درخشد. از مهم ترین مزایای اقامت در این هتل قشم دسترسی آسان به جزایر ناز و جزیره پرتغالی ها است. 
هتل آرتا قشم همانند هتل آتامان قشم به مرکز خرید های سیتی سنتر 1 و 2 نزدیک بوده و همینطور فاصله ی اندکی با دریا دارد. این هتل قشم مطمئنا برای آن دسته از گردشگرانی که عاشق معماری و ساخت و سازهای جدید هستند می توانند این هتل قشم را انتخاب کنند و از معماری بی نظیر آن لذت ببرند. هتل آرتا قشم از امکانات جانبی بسیار خوبی برخوردار است که سلیقه میهمانان را به خوبی پاسخ می دهد.

هتل ایرمان قشم و اقامتی سنتی در قشم

هتل ایرمان قشم یکی از هتل های نوساز در جزیره زیبای قشم است که برای شما اقامتی سنتی را به ارمغان خواهد آورد. معماری این هتل قشم به گونه ای است که از معماری مدرن و سنتی بهره گرفته که همین امر سبب جذابیت این هتل قشم شده است. هتل مورد نظر دارای ساختمانی 8 طبقه است که چندین اتاق شیک و زیبا در این طبقات جای گرفته اند. در این هتل قشم از رنگ های گرم استفاده شده است.
هتل ایرمان قشم هم مانند دیگر همتایان خود به مرکز خرید های سیتی سنتر 1 و 2 نزدیک می باشد. رستوران، کافی شاپ، لاندری، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... از جمله امکانات این هتل قشم است. هتل ایرمان قشم را می توانید با قیمتی بسیار مناسب رزرو کنید و از اقامت در اتاق های آن نهایت لذت را ببرید. در داخل اتاق های این هتل قشم نیز چای ساز و سرویس بهداشتی فرنگی نیز وجود دارد.

هتل بهشت قشم، بهشتی ارزان در قشم

هتل بهشت قشم از دیگر هتل های قشم است که قدیمی بوده و از نظر امور هتلداری عالی می باشد. این هتل قشم در سال 1383 پا به عرصه هتلداری در قشم گذاشت و برای بهبود خدمات هتلداری خود در سال 96 بازسازی و بهسازی خوبی را انجام داد. هتل بهشت قشم بسیار ارزان بوده و به همین دلیل می توان نام بهشت ارزان قشم را به آن داد. این هتل قشم 1 طبقه ساختمانی دارد که برای معلولین و جانبازان بهتریمن گزینه است.
هتل بهشت قشم 106 اتاق دارد که از نظر امکانات رفاهی در حد مطلوبی هستند و می توان اقامتی آرام را در این هتل قشم داشت. هتل بهشت قشم به مراکز خرید و بازارهای بسیاری نزدیک است که از جمله آن ها می توان به  بازار ستاره، سیتی سنتر 1، سیتی سنتر 2 و ... اشاره کرد. پرسنل مجرب و متعهد، کیفیت غذایی مطلوب، قیمت ارزان و ... از جمله مزایای هتل بهشت قشم می باشد.

هتل ارم قشم، زیبای خفته قشم

هتل ارم قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در اصطلاح ما زیبای خفته است. دلیل نامگذاری آن هم ساختمان قدیمی و معماری آن است که شاید بسیار مشهور نباشد اما مسلما مانند همان زیبای خفته، هتلی جذاب با خدمات دهی عالی است. هتل ارم قشم در سال 1395 ساخته شده اما معماری آن به گونه ای است که با خود فکر خواهید کرد بیش از 20 سال این هتل قشم قدمت دارد. 
هتل ارم قشم از اتاق های بسیار زیبایی برخوردار است که شامل 1 تخته، 2 تخته، 3 تخته می شوند که هر کدام از آن ها با امکانات رفاهی بسیار خوبی تجهیز شده اند. در لابی هتل ارم قشم امکانات رفاهی بسیار خوبی در نظر گرفته شده است تا میهمانان این هتل قشم راحت تر باشند. لازم به ذکر است شماره تلفن هتل های قشم درباره رزرو هتل کارآمد نبوده و اکنون با وجود دهکده جهانی، رزرو آنلاین هتل قشم کاربرد دارد.

هتل درگهان چه نام دارد؟

درگهان نام یکی از روستاهای جزیره قشم است که اکنون به بندرگاه و تجارت کالا در میان کشورها تبدیل شده است. از این رو هتل در درگهان ساخته شد تا تاجران ایرانی و خارجی بتوانند در این مکان های اقامتی استراحت کنند. به عنوان مثال هتل سینگو قشم یک هتل درگهان است که 3 ستاره بوده و از نظر خدمات کیفی رتبه ای عالی می باشد. از دیگر هتل های درگهان می توان به هتل پرشین گلف، هتل آرمان، هتل آلاله قشم و ... اشاره کرد.
اگر می خواهید برای سفر به این بندر و روستای زیبا در جزیره قشم بروید توصیه می کنیم که حتما به فهرست هتل درگهان قشم نگاهی بیاندازید تا متناسب با بودجه خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. لازم به ذکر است اگر در هتل درگهان قشم اقامت داشته باشید جزایر ناز و دره پرتغالی ها در دسترس شما خواهد بود.

سخن پایانی برای هتل قشم

با هتل های ساحلی قشم و هتل های قشم آشنا شده اید که هر کدام ستاره های مختلفی دارند و امکانات مختلفی را عرضه می کنند. در این مطلب به شما بهترین هتل های قشم و هتل های ساحلی قشم را معرفی کردیم تا انتخاب هتل درگهان و جزیره قشم، برای شما آسان باشد. آرزوی دست اندرکاران پرشین هتل برای شما عزیزان سفری ارزان، همراه با تجربه ای عالی می باشد. پرشین هتل جامع ترین سایت رزرو هتل قشم و هتل درگهان است که تمامی هتل های ایران را هم به صورت آنلاین رزرو می کند.

لیست دانستنی های هتل قشم

دانستنی های هتل ۰ ۵ دقیقه مطالعه
هتل های ساحلی قشم، چشم اندازی با غروب زیبا
هتل های ساحلی قشم شامل تعداد اندکی می شود که این هتل های قشم بسیار محبوب گردشگران است. این هتل های ساحلی در واقع از مراکز تفریحی قشم هم به ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی