رزرو هتل های مشهد نزدیک به اماکن مهم مشهد مانند بیمارستان ها و مراکز تجاری؛ یکی از دغدغه های اصلی برای آن دسته از زائرانی است که علاوه بر زیارت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، قصد درمانی و اداری نیز دارند. از آنجایی که بیمارستان های مشهد جزئی از مطرح ترین مراکز درمانی در ایران به شمار می روند، می طلبد که بسیاری از گردشگران به قصد درمان راهی شهر مشهد شوند.

در این مقاله قصد داریم شما را با هتل های مشهد نزدیک به اماکن مهم آشنا نماییم تا در زمان رزرو هتل، انتخابی آگاهانه تر داشته باشید. در ادامه مطلب به شرح هتل های مشهد نزدیک بیمارستان ها، هتل های مشهد نزدیک به مراکز اداری و ... پرداخته ایم تا با مقایسه آن ها سفری ایده آل را تجربه کنید.

کدام هتل های مشهد نزدیک بیمارستان ها هستند؟

هتل درویشی مشهد یکی از هتل های لوکس مشهد است که تا بیمارستان موسی بن جعفر (ع) 3 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. بیمارستان موسی بن جعفر (ع) یک مرکز درمانی خیریه است که از نظر هزینه های درمانی، بسیار مناسب می باشد. تمامی خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی به صورت تخصصی در این بیمارستان مشهد ارائه می شود.

هتل های مشهد نزدیک اماکن مهم
نمای دیگری از بیمارستان رضوی مشهد

از این رو با اقامت در هتل درویشی مشهد می توانید علاوه بر بیمارستان ذکر شده به ایستگاه بی آر تی و قطار شهری هم نزدیک باشید. از امکانات و خدماتی که در این هتل مشهد به زائران امام هشتم ارائه می شود می توان به ترانسفر رایگان به حرم، مجموعه آبی، سالن تناسب اندام رستوران و کافی شاپ های متعدد و ... اشاره کرد.

معرفی بهترین هتل های نزدیک به حرم در مشهد

نزدیک ترین هتل به بیمارستان رضوی مشهد

بیمارستان رضوی مشهد را به جرات می توان تخصصی ترین، مجهز ترین و بزرگ ترین بیمارستان مشهد نام برد که از نظر کیفیت و ارائه خدمات به بیماران، فوق العاده درجه یک می باشد. بیمارستان رضوی مشهد با دارا بودن بخش های تخصصی جراحی قلب و عروق، ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، قلب اطفال، چشم و ... نه تنها نزد هموطنان، بلکه در میان گردشگران سلامت هم محبوب است.

با این تفاسیر مهم است که بدانید کدام یک از هتل های مشهد به این بیمارستان فوق تخصصی نزدیک تر هستند. یکی از هتل های مشهد که در لیست بهترین هتل های مشهد جای دارد، هتل پارس مشهد است که در بلوار وکیل آباد قرار دارد. این هتل 5 ستاره مشهد با دسترسی به بزرگراه میثاق، نزدیک ترین هتل به بیمارستان رضوی مشهد است.

هتل های مشهد نزدیک اماکن مهم
برگزاری کنگره جهانی قلب در بیمارستان امام رضا

از دیگر هتل های مشهد که در نزدیکی بیمارستان رضوی قرار گرفته، هتل میثاق ملل مشهد است. هتل میثاق مشهد یک هتل 5 ستاره با کیفیت است که دارای فضای باغی بوده و به عنوان هتل باغ نیز شناخته می شود. این هتل مشهد در بلوار اقبال لاهوری قرار گرفته و تا بیمارستان رضوی مشهد، تنها 10 دقیقه با خودرو فاصله دارد.

هتل مرآت مشهد، نزدیک بیمارستان امام رضا (ع)

هتل مرآت مشهد یکی از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد است که در خیابان بهار (نزدیک فلکه برق) قرار گرفته است. هتل مرآت با ارائه امکاناتی همچون مجموعه آبی، رستوران و کافی شاپ، اتاق های متنوع و ... سبب شده تا مکانی ایده آل برای اقامت، در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) باشد. بیمارستان امام رضا (ع) یک مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی است که از نظر هزینه های درمانی بسیار مناسب می باشد. بیمارستان امام رضا (ع) یکی از مجهز ترین و تخصصی ترین مراکز درمانی مشهد است.

هتل های طرقبه چه نام دارند؟

هتل های مشهد نزدیک اماکن مهم
نمایی از ساختمان های قدیمی بیمارستان امام رضا (ع)

هتل لاله مشهد، همسایه بیمارستان قائم (عج)

اگر می خواهید به یکی دیگر از بیمارستان های مجهز و تخصصی مشهد دسترسی آسانی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم هتل لاله مشهد را از دست ندهید. هتل لاله مشهد یک هتل 3 ستاره است که در خیابان کوهسنگی واقع شده و از آب و هوایی بسیار مطلوب برخوردار است. این هتل مشهد به بیمارستان قائم (عج) نزدیک می باشد که یکی از تخصصی ترین و مجهز ترین بیمارستان ها در مشهد است. لازم به ذکر است با اقامت در هتل لاله مشهد می توانید به مجتمع تجاری زیست خاور، ایستگاه قطار شهری و پارک کوهسنگی مشهد هم دسترسی داشته باشید.

نزدیک ترین هتل مشهد به بیمارستان امام حسین (ع)

هتل ارغوان مشهد در بلوار امیرالمونین علیه السلام واقع شده و فاصله آن تا بیمارستان امام حسین (ع) حدود 13 دقیقه با خودرو است. بیمارستان امام حسین (ع) یکی از بیمارستان های تخصصی و دولتی در زمینه سوانح، قلب و عروق، کلیه و قلب می باشد که جزئی از بیمارستان های مجهز مشهد به شمار می رود. علاوه بر بیمارستان امام حسین علیه السلام خانه تاریخی داروغه و خانه تاریخی توکلی هم در همسایگی هتل ارغوان مشهد قرار دارند.

نزدیک ترین هتل های مشهد به مراکز اداری

بسیاری از گردشگران، به این علت رزرو تور مشهد و هتل مشهد را انجام می دهند تا به کارهای اداری خود برسند. همانطور که می دانید در اداره هایی همچون مالیات، شهرداری، دارایی و ... باید کفش آهنین به پا د اشته باشید تا کارهای اداری خود را انجام دهید. همین امر موجب شد تا به معرفی نزدیک ترین هتل های مشهد به مراکز اداری بپردازیم تا لا اقل زمان کمتری را در ترافیک سپری کنید.

هتل های مشهد نزدیک اماکن مهم
نمای دیگر از فضای سبز بیمارستان امام رضا

هتل خورشید تابان مشهد یکی از هتل های 4 ستاره مشهد است که در مجاورت فرمانداری مشهد قرار گرفته است. این هتل مشهد از نظر امکانات و خدمات بسیار مطلوب بوده و به مراکز فرهنگی از جمله سینما قدس مشهد هم نزدیک می باشد. با رزرو این هتل مشهد به اداره ی دارایی، اداره فرمانداری، اداره استانداری و مطب پزشکان متخصص هم دسترسی خواهید داشت.

هتل جم مشهد از دیگر هتل های مشهد است که کیفیتی بسیار مطلوب داشته و قیمتی منصفانه دارد. این هتل 3 ستاره مشهد همسایه سینما قدس بوده و تا اداره دارایی و فرمانداری مشهد، 4 دقیقه پیاده روی دارد. هتل جم مشهد تا بیمارستان امام رضا (ع) و بیمارستان آریا مشهد هم فاصله ای بسیار کم دارد. حال که با هتل های مشهد نزدیک به اماکن مهم آشنا شده اید، وقت آن رسیده تا با شماره 051،38096 تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری را از کارشناسان مجرب پرشین هتل دریافت کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :