من قرار بود 4 گروه خانوادگی را به مشهد ببرم و مهم ترین ملاکم برای رزرو هتل انتخاب هتل مشهد مناسب و مقرون بصرفه بود و اینکه تمامی این خانواده ها در یک هتل و در کنار یکدیگر باشند. برای همین از طریق یکی از دوستانم با سایت پرشین هتل آشنا شدم.

با مراجعه به این سایت نسبت به بسیاری از هتل های مشهد اطلاعات کامل و لازم را دریافت کردم و با تماس با شماره 05138096 رزرو هتل را انجام دادم. زمانی که تور مشهد را تهیه کردم هتل ارگ مشهد را با توجه به موقعیت مکانی و هزینه ی اقامتی مناسب انتخاب کردم بگونه ای که تمام خانواده ها در این هتل مشهد اقامت داشته باشند.

موقعیت مکانی هتل ارگ مشهد با توجه به نظرات میهمانان

فاصله ی هتل بصورت پیاده روی تا حرم 8 دقیقه می باشد. برای اینکه در این گروه یک خانواده، میانسال به همراه خودشان داشتند تاکید کردند که هتل نزدیک به حرم باشد. من با مشاهده هتل ارگ در سایت پرشین هتل این مهم را مورد بررسی قرار دادم تا در طول سفر کسی دغدغه و مشکلی از این حیث نداشته باشد.

این هتل مشهد در خیابان امام رضا 11 اصلی ترین خیابان مشهد قراردارد. نزدیک بودن به مراکز خرید از ویژگی های این هتل مشهد می باشد که باعث شده تا دسترسی میهمانان هتل ارگ که علاقمند به خرید هستند، راحت کند. این هتل مشهد به دلیل فاصله ی تقریبا نزدیک از فرودگاه سبب شد تا میهمانان هتل ارگ بدون اینکه اذیت شوند به هتل ارگ برسند.

هتل ارگ مشهد
اتاق سه تخته هتل ارگ مشهد

تنوع اتاق‌های هتل ارگ مشهد و میزان رضایت میهمانان در مورد چگونگی اتاق ها

گروه خانواده ای که به مشهد آوردم با ظرفیت های متفاوت بودند. بنابراین در این هتل مشهد اتاق های دو، سه، چهار تخته را رزرو کردم. میهمانان متناسب با ظرفیتشان اتاق ها را تحویل گرفتند و به داخل اتاقها رفتند. بعد از گذشت یک روز اقامت میهمانان، از آنها در مورد میزان رضایتشان از اتاق‌های هتل پرسیدم.

تمام میهمانان این هتل مشهد در مورد نوردهی خوب، جادار بودن، تمیزی و چیدمان مرتب اتاق ها نظرشان یکی بود. مزیت اتاق ها دسترسی به اینترنت بود که این شرایط سبب شد تا رضایت میهمانان را بالا ببرد و از نظر اینترنت دغدغه ای نداشته باشند و بتوانند راحت تر با دوستان و خانواده هایشان ارتباط برقرار کنند.

امکانات هتل ارگ مشهد و چگونگی ارائه ی خدمات در این هتل مشهد

هتل ارگ یکسری از امکانات رفاهی را در مجموعه ی خود قرار داده بود. رستوران هتل ارگ به سرو تقریبا 6 نوع غذا با کیفیتی مطلوب می پردازد و همین امر باعث شده تا میهمانان این هتل مشهد با توجه به منوی رستوران غذایی را که به آن علاقه ی بیشتری دارند، را انتخاب کنند.

رستوران هتل ارگ مشهد

رستوران هتل ارگ محیط تمیز، پرسنل خوش برخورد و حرفه ای،نظافت خوب هنگام سرو غذا،کیفیت مطلوب و ... دارد. البته در حال حاضر با توجه به نظرات دیگر میهمانان، کیفیت غذاهای هتل کاهش یافته است.

هتل ارگ مشهد
رستوران و غذاهای خوشمزه هتل ارگ مشهد

کافی شاپ هتل ارگ مشهد

کافی شاپ هتل به دلیل سرو انواع نوشیدنی گرم و سرد، خوراکی های خوشمزه و لذیذ باعث شد تا میهمانان در طول اقامتشان در این هتل مشهد چندین بار به کافی شاپ هتل ارگ مراجعه کنند. کافی شاپ هتل ارگ به دلیل محیط دنج و آرامی که دارد این امکان را فراهم کرده بود تا برخی از این گروه های خانوادگی که دیدار دوستانه داشتند در این هتل مشهد دورهمی خود را رقم بزنند.

لاندری هتل ارگ مشهد

لاندری، چون من خودم در چگونگی نحوه ی شست و شوی لباس بسیار حساس بودم، به همین دلیل به این مورد توجه خاصی داشتم. با نظر سنجی از میهمانان هتل ارگ بعد از استفاده از لاندری این هتل مشهد به این نتیجه رسیدم که میهمانان هم از ارائه ی خدمات در این مجموعه راضی هستند.

هتل ارگ مشهد
نمایی از هتل ارگ مشهد

گشت نیمروزی هتل ارگ مشهد

گشت نیمروزی در این هتل مشهد یکی از امتیازات این مجموعه بود که سبب شد تا این گروه خانوادگی که با پرواز به مشهد سفر کرده بودند بتوانند از گشت نیمروزی هتل استفاده کنند. و به برخی از جاذبه های گردشگری مشهد سر بزنند و دسترسی راحتی به مکان های تفریحی داشته باشند تا دغدغه ای برای گشت و گذار در مشهد نداشته باشند.

و با خیال راحت نسبت به تفریح خود اقدام کنند، بگونه ای که بهترین خاطرات را از سفر به مشهد برای خود رقم بزنند. به عنوان مثال یکی از مکان های تفریحی که از طریق هتل ارگ رفتیم. آرامگاه فردوسی بود که در میان باغی بزرگ، زیبا و بسیار دلنشین قرار گرفته است.

نمای بیرون آرامگاه با تزئین دوره ی هخامنشیان می باشد. مخصوصا ستونها و سرستون هایی که دارد و مهم ترین نکته اشعاری هست که بر روی دیواره های داخلی آرامگاه حکاکی شده است. چیزی که در این آرامگاه نظرم را به خود جلب کرد. داستان مصور رستم و سهراب به همراه حکاکی‌های دلنشین شخصیت های داستان که زیر آنها اشعار شاهنامه به تحریر در آمده بود. تمام اینها در کنار هم یک تجربه ی شاعرانه بود و حس فرهیختگی را در من زنده کرد.

هتل ارگ مشهد
اتاق دوتخته هتل ارگ مشهد

بهترین مزیت در هتل ارگ مشهد که نظرم را به خود جلب کرد چه بود؟

هتل ارگ مشهد با داشتن یک نکته ی خیلی مهم باعث شد تا حس خوشایندی در این هتل مشهد به من دست بدهد. این هتل مشهد به دلیل تدارک دیدن امکانات رفاهی برای ناتوانان جسمی این امکان را برای این عزیزان و خانواده های محترمشان در مجموعه ی خود فراهم کرده است. بگونه ای که این میهمانان ویژه بهترین لحظات را در این هتل مشهد تجربه کنند طوری که در سفر بعدی به مشهد باز هم هتل ارگ را انتخاب کنند.

چگونگی دسترسی هتل ارگ مشهد به بازارهای لوازم خانگی

یکی از خانواده هایی که همراه من بودند و در این سفر زیارتی شرکت کره بودند برای تهیه ی جهیزیه ی فرزندشان زمان کافی نداشتند تا به شهر خود برگردند و لوازم مورد نیاز را خریداری نمایند و بعد از طریق پرسنل این هتل مشهد متوجه شدیم که دسترسی خیلی خوبی به یکی از مراکز مهم خرید لوازم خانگی یعنی سرای بلور دارد و بسیار نزدیک به آن است.

بگونه ای که این خانواده خوشحال شدند و تصمیم گرفتند که وسایلی که مدنظرشان است از همین بازار تهیه کنند. روز بعد که با این خانواده خوش رو مواجه شدم پرس و جو کردم چطور بود، آیا توانستند لوازم مد نظرشان را در سرای بلور پیدا کنند.

بعد از شنیدن پاسخ و صحبت با این خانواده چیزی که نظرم را به خود جلب کرد این بود که نه تنها توانسته بودند اقلام مورد نیازشان پیدا و تهیه کنند بلکه بسیار از تنوع اجناس سرای بلور راضی و خشنود بودند و اینطور که متوجه شدم انواع و اقسام لوازم خانگی در آنجا بفروش می رسد بگونه‌ای که خودم نیز وسوسه شدم که به سرای بلور سری بزنم و چیز هایی را که احتیاج دارم خریداری کنم.

هتل ارگ مشهد
پذیرش هتل ارگ مشهد

هزینه ی اقامت در هتل ارگ مشهد از طریق پرشین هتل چگونه است؟

من اگر این گروه را بدون برنامه ریزی به مشهد می آوردم مسلما از نظر صرف هزینه بسیار دشوار می شد تا بتوانم هتل مناسب را با آن قیمتی که مد نظرم بود انتخاب کنم. بنابراین با مراجعه به سایت معتبر پرشین هتل این امکان را داشتم تا بتوانم یک هتل خوب را از بین هتل‌های مشهد انتخاب نمایم و اقدام به رزرو آن کنم.

پرشین هتل به دلیل تنوع قیمت ها و آفرهای ویژه به تمام گردشگران این امکان را داده است تا بتوانند متناسب با سلیقه و میلشان دست به انتخاب هتل مشهد بزنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :