مرکز خرید وصال مشهد یکی از مجتمع های تجاری مشهد در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنایی به مساحت حدود ۴۸۰۰۰ مترمربع و در ۶ طبقه ساخته شده است. هتل مشهد نزدیک به این مجتمع را از طریق پرشین هتل  و یا تماس با شماره 05138096 رزرو کنید.

مرکز خرید وصال مشهد در انتهای بلوار خیام شمالی که قسمتی از شهر مشهد است که مکان تجمع بازارها و مراکز خرید بزرگ و مدرن می باشد. این مرکز خرید مشهد در بلوار بهارستان و در مجاورت مجتمع تجاری الماس شرق مشهد قرار گرفته است. دو پارکینگ، چندین رستوران و فست فود، شهربازی و فروشگاه های مختلف از امکاناتی است که در این مجموعه در دسترس است. آبنمای موزیکال مرکز خرید وصال نیز به نوعی رقیب آبنمای الماس شرق مشهد است.

مرکز خرید مجد مشهد، بورس خرازی و آرایشی

مرکز خرید وصال مشهد در شش طبقه و با حدود چهارصد واحد تجاری فعال در زمینه های انواع پوشاک، برندهای پوشاک مردانه، کیف و کفش، آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و کادویی و هایپر مارکت ساخته شده است. رستوران و تالار معروف اطلسیه نیز در مجتمع وصال مشهد قرار گرفته است. از دیگر اقلام قابل تهیه در این مجتمع تجاری طلا و ملزومات عروسی است.

مجتمع تجاری خورشید مشهد در خیابانی مرفه

مرکز خرید وصال مشهد
مرکز خرید وصال مشهد

امکانات مرکز خرید وصال مشهد

 مجتمع تجاری و تفریحی وصال یکی از بزرگترین و معروف ترین مراکز خرید در شهر مشهد می باشد. این مجتمع در مجموعه ی خود امکانات تفریحی را هم در نظر گرفته است. تا گردشگرانی که برای خرید به این مجتمع آمده اند بتوانند در کنار خرید لذت تفریح را هم تجربه کنند.

مرکز خرید پروما مشهد و هایپر مارکت فامیلی

امکانات مجتمع تجاری وصال نظیر: رستوران اطلسیه، رستوران وصال، فست فود وصال، آبنمای موزیکال، شهربازی، هایپر مارکت سون، کلبه وحشت، ماشین حمل کودک، پارک بازی، گیم نت و … می باشد. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به آسانسور و سرویس بهداشتی اشاره کرد.

ویلاژ توریست مشهد برای تفریح خوبه یا خرید؟

مرکز خرید وصال مشهد
مرکز خرید وصال مشهد

آدرس مرکز خرید وصال در مشهد

مشهد – انتهای بلوار خیام شمالی – بلوار بهارستان – جنب مجتمع تجاری الماس شرق ؛ این مجتمع تجاری با داشتن این امکانات نام برده و اصناف مرغوب سبب شده تا افراد زیادی را به سمت خود بکشاند. تمام اینها در کنار هم به بهترین نحو مجتمع وصال را نزد افراد علاقمند به خرید معروف کرده است.

مرکز خرید آسمان مشهد کجاست؟

مرکز خرید وصال مشهد
مرکز خرید وصال مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :