به گزارش پرشین هتل مجتمع تفریحی و توریستی ویلاژتوریست مشهد در یکی از بهترین ییلاقات مشهد جای دارد. برای دسترسی راحت به مجتمع ویلاژ هتل مشهد را از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 رزرو کنید.

ویلاژتوریست مجتمع تجاری است که در مهمترین و بهترین موقعیت اقتصادی جای گرفته است. گردشگرانی که به شهر مقدس مشهد سفر می کنند خوب است که به این مجتمع تجاری سری بزنند. مجتمع ویلاژتوریست با برترین امکانات رفاهی-تفریحی همچون سینما باعث شده تا مکانی مفرح برای گردشگران باشد. 260 واحد تجاری در این مجتمع وجود دارد که تمام نیاز گردشگران عزیز را برطرف می کند.

بزرگ ترین هایپر مارکت شرق کشور در ویلاژ توریست مشهد

بزرگترین هایپر مارکت شرق کشور در اختیار مجتمع ویلاژ توریست است. در هایپر مارکت ویلاژ انواع کنسرو جات، مواد غذایی، تنقلات، شیرینی، ظرف های پذیرایی و … وجود دارد. شهربازی که در این مجتمع وجود دارد ساعات و لحظات خوبی را برای کودکان دلبند شما رقم می زند. در شهر بازی ویلاژ توریست تمامی وسایل های مورد استفاده استاندارد می باشند.

بولینگ و بیلیارد از سالن های محبوب و سرگرم کننده این مجتمع تجاری است. رستوران فست فود و کافی شاپ در بام، لحظه های دل انگیزی را به ارمغان خواهد آورد. زیرا با صرف قهوه یا آبمیوه در کافی شاپ این مجتمع قرار های دوستانه خود را دلچسب تر کنید.

ویلاژ توریست مشهد
سینما ویلاژ توریست مشهد

اولین نمایشگاه صوت و تصویر در ویلاژتوریست مشهد

نمایشگاه دائمی صوت وتصویر و لوازم خانگی در مشهد، اولین نمایشگاهی بود که در ویلاژتوریست برگزار می شود. دو طبقه پارکینگ طبقاتی این مجتمع باعث می شود با خاطری آسوده از امکانات و خدمات آن بهره مند شوید. دسترسی سریع و آسان به اصلی ترین بزرگراه ها باعث شده تا از لحاظ موقعیت به عنوان یکی از ممتاز ترین پروژه های تجاری و توریستی کشور مطرح شود.

ویلاژ توریست مشهد
ویلاژ توریست مشهد

نزدیکی به ایستگاه مرکزی قطار شهری با فاصله 800 متر،کوهستان پارک شادی، پارک جنگلی وکیل آباد از مزیت های این مجتمع است. منطقه گردشگری سرزمین تمدن‌ها، سد چالیدره، بند گلستان و دیگر جاذبه‌های طرقبه از اماکن نزدیک به ویلاژتوریست هستند. جایگاه ویژه ی این مجتمع از نظر سرمایه گذاری بسیار سودآور و مطمئن است.

بیشتر بخوانید :
منابع :