به گزارش پرشین هتل مجتمع کیان سنتر 2 مشهد در زمینی به وسعت 2500 متر مربع و با زیر بنای تقریبی 32000 متر مربع بنا شده است. برای دسترسی راحت به این مجتمع تجاری می توانید هتل مشهد را از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096  رزرو کنید.

مرکز خرید خورشید مشهد در خیابانی لوکس

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 17 طبقه دارد که از بزرگ ترین مجتمع های تجاری مشهد محسوب می شود. در طبقه همکف و 1- مجتمع کیان سنتر 2 هایپر مارکت بسیار بزرگ و یک مرکز تخفیفات (Discount Center) وجود دارد.

زیر بنای  طبقات نام برده شده 7720 مترمربع می باشد. 123 واحد تجاری مجلل و شیک درطبقات 1+ الی 3+ وجود دارد که هر گردشگری را به وجد می آورد. واحد پارکینگ در طبقات 2- الی 5-  در این مجتمع وجود دارد که بسیار وسیع است.

مرکز خرید الماس شرق مشهد مکانی تفریحی و سرگرمی

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد
مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد

مجتمع کیان سنتر 2 مشهد با رستوران بین المللی

فودکورت (مجموعه رستورانهای بین المللی) این مجتمع با مساحت 915 متر مربع در طبقه 5+ قرار دارد. طراحی فود کورت این مجتمع به گونه ای است که استفاده کنندگان می توانند از فضای باز و محوطه بدون سقف نیز بهره مند شوند.

برج آلتون مشهد و برندهای خاص

فضای تفریحی و گردشگری موجود در کیان سنتر 2 به مساحت 2195 مترمربع در طبقه 4+واقع شده است. این فضای تفریحی شامل شهربازی مدرن و سرپوشیده می باشد. 72 واحد دفاتر تجاری کیان سنتر 2 در طبقات 6+ الی 11+ قرار دارند. این دفاتر جهت استقرار شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی معتبر بنا شده اند. البته سایر خدمات فنی و مهندسی، بازرگانی، حقوقی و … در این دفاتر هم انجام می شود.

مجتمع تجاری وصال مشهد و اقلام قیمت مناسب

از جمله امکانات مجتمع کیان سنتر 2 مشهد:

امکاناتی همچون 6 دستگاه آسانسور، 14 دستگاه پله برقی، 2 دستگاه رمپ برقی ویژه ناتوانان جسمی،  3 دستگاه راه پله مجزا، دید وسیع با قابلیت دید در طبقات تجاری، حیاط با قابلیت استفاده جهت واحدهای تجاری و رستوران در طبقه پنجم، شهربازی در طبقه چهارم و . . . برای مجموعه در نظر گرفته شده است. تمامی این امکانات فضایی بسیار مفرح را برای گردشگران ایجاد می کند. همچنین کودکان دلبندتان هم می توانند در کیان سنتر 2 بسیار سرگرم باشند.

مرکز خرید آسمان مشهد و پارکینگی وسیع

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد
مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد

آدرس : مشهد – بلوار جانباز – تقاطع فرامرز عباسی – مجتمع کیان سنتر ؛ هتل هما 2 مشهد  از جمله هتل های نزدیک به این مجتمع می باشد. لازم به ذکر است مجتمع تجاری پروما مشهد نیز در نزدیکی کیان سنتر با فاصله 10 دقیقه پیاده روی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید :
منابع :