به گزارش پرشین هتل مجتمع کیان سنتر 2 مشهد در زمینی به وسعت 2500 متر مربع و با زیر بنای تقریبی 32000 متر مربع بنا شده است. برای دسترسی راحت به این مجتمع تجاری می توانید هتل مشهد را از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096  رزرو کنید.

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 17 طبقه دارد که از بزرگ ترین مجتمع های تجاری مشهد محسوب می شود. در طبقه همکف و 1- مجتمع کیان سنتر 2 هایپر مارکت بسیار بزرگ و یک مرکز تخفیفات (Discount Center) وجود دارد. زیر بنای  طبقات نام برده شده 7720 مترمربع می باشد. 123 واحد تجاری مجلل و شیک درطبقات 1+ الی 3+ وجود دارد که هر گردشگری را به وجد می آورد. واحد پارکینگ در طبقات 2- الی 5-  در این مجتمع وجود دارد که بسیار وسیع است.

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد
مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد

مجتمع کیان سنتر 2 مشهد با رستوران بین المللی

فودکورت (مجموعه رستورانهای بین المللی) این مجتمع با مساحت 915 متر مربع در طبقه 5+ قرار دارد. طراحی فود کورت این مجتمع به گونه ای است که استفاده کنندگان می توانند از فضای باز و محوطه بدون سقف نیز بهره مند شوند. فضای تفریحی و گردشگری موجود در کیان سنتر 2 به مساحت 2195 مترمربع در طبقه 4+واقع شده است. این فضای تفریحی شامل شهربازی مدرن و سرپوشیده می باشد. 72 واحد دفاتر تجاری کیان سنتر 2 در طبقات 6+ الی 11+ قرار دارند. این دفاتر جهت استقرار شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی معتبر بنا شده اند. البته سایر خدمات فنی و مهندسی، بازرگانی، حقوقی و … در این دفاتر هم انجام می شود.

از جمله امکانات مجتمع کیان سنتر 2 مشهد:

امکاناتی همچون 6 دستگاه آسانسور، 14 دستگاه پله برقی، 2 دستگاه رمپ برقی ویژه ناتوانان جسمی،  3 دستگاه راه پله مجزا، دید وسیع با قابلیت دید در طبقات تجاری، حیاط با قابلیت استفاده جهت واحدهای تجاری و رستوران در طبقه پنجم، شهربازی در طبقه چهارم و . . . برای مجموعه در نظر گرفته شده است. تمامی این امکانات فضایی بسیار مفرح را برای گردشگران ایجاد می کند. همچنین کودکان دلبندتان هم می توانند در کیان سنتر 2 بسیار سرگرم باشند.

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد
مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد

آدرس : مشهد – بلوار جانباز – تقاطع فرامرز عباسی – مجتمع کیان سنتر ؛ هتل هما 2 مشهد  از جمله هتل های نزدیک به این مجتمع می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :