مجتمع تجاری مجد مشهد در اصل یک گروه ساختمانی است که 3 برج به نام های مختلف را بنا کرده است. مجتمع تجاری مجد مشهد یکی از برج های ساختمانی این گروه می باشد. در این مجتمع بورس انواع لوازم آرایشی، لوازم خرازی و لوازم تحریر می باشد که در یک فضای بسیار زیبا و آرام ساعت های خوبی را برای خرید شما فراهم می کند.

مرکز خرید پروما مشهد را بهتر بشناسید

هتل تارا مشهد و هتل اولیا مشهد از هتل های مشهد نزدیک به برج مجد می باشند. مجتمع تجاری مجد در طرح عظیم گروه تجاری مجد، با مساحتی بالغ بر 8.6 هکتار و زیر بنای بالغ بر 400 هزار متر مربع است که یکی از بزرگ ترین طرح های بازسازی بافت های فرسوده شهری در سطح کشور می باشد. این طرح در بلوار شهید قرنی حدفاصل چهار راه ابوطالب و چهار راه شهیدمطهری (چهارراه میدان بار) واقع شده است.در این پروژه 36 برج 7 تا 27 طبقه وجود دارد.

مرکز خرید کیان سنتر 2 مشهد کجاست؟

مجتمع تجاری مجد مشهد
مجتمع تجاری مجد مشهد

مجتمع تجاری مجد مشهد و فاصله اندک تا حرم مطهر

یکی از مزیت های مجتمع تجاری مجد مشهد علاوه بر وجود اقلام لوکس و شیک فاصله ی نزدیک آن به حرم مطهر است. فاصله ی سه کیلومتری این مرکز خرید سبب شده تا گردشگرانی که به حرم امام رضا مشرف می شوند و می خواهند بعد از زیارت به مراکز خرید سری بزنند می توانند این مجتمع تجاری را انتخاب کنند و با مدت زمانی کم به این مجتمع برسند.

مرکز خرید الماس شرق مشهد و تفریحی عالی

برج تجاری فروردین و برج تجاری اطمینان از دیگر برج های ساخته شده توسط گروه مجد می باشند. وجود این برج ها در کنار یکدیگر با ارائه ی اصناف گوناگون متنوع و زیبا سبب شده تا گردشگران برای تهیه ی لباس عروس به یکی از این مجتمع های تجاری بروند و آنچه را که مد نظرشان است را به راحتی تهیه کنند.

مرکز خرید وصال مشهد و اجناسی مقرون به صرفه

مجتمع تجاری مجد مشهد
مجتمع تجاری مجد مشهد

چگونه به برج مجد مشهد برسیم؟

بهترین مسیر برای رسیدن به مجتمع تجاری مجد مشهد اتوبوس های بی آر تی و اتوبوس های خط 12 می باشد که در ایستگاه برج مجد توقف می نمایند. این خطوط از پایانه مصلی حرکت کرده و بعد از طی مسیری به چهار راه میدان بار رسیده و در ایستگاه برج مجد توقف می کنند. برای رزرو هتل مشهد و اطلاعات بیشتر با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس بگیرید. کارشناسان متعهد پرشین هتل مشتاق شنیدن صدای شما عزیزان هستند.

برج تجاری آلتون مشهد و برندهایی خاص

مجتمع تجاری مجد مشهد
مجتمع تجاری مجد مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :