مجتمع تجاری تک مشهد بزرگ ترین مرکز خرید انواع لپ تاپ، تبلت، موبایل، کامپیوتر و لوازم جانبی می باشد. امروزه در شهر های بزرگ پیشرفت تکنولوژی بسیار چشم گیر است.از این رو در تمام کشور ها و شهر های مختلف مجتمع های تجاری مربوط به آن بسیار ساخته شد. مجتمع های تجاری مانند تک، مجتمعی بی نظیر لوازم کامپیوتر در مشهد محسوب می شود.

بازار اسباب بازی فروش های مشهد را بشناسید

مرکز بین المللی تجارت کامپیوتر تک

مجتمع تجاری تک مشهد بزرگ ترین بازار لوازم الکترونیکی و کامپیوتری می باشد که خواهان بسیاری دارد. این مجتمع دو بازار مجزا به نام تک 1 و تک 2 دارد که به ترتیب چهار طبقه و هشت طبقه می باشند. مجتمع تجاری تک، بهترین لوازم روز دنیا را در مراکز خرید تخصصی خود عرضه می کند. همین دلیل باعث شده تا این بازار مشهد از محبوب ترین های الکترونیکی باشد.

بازار سرشور مشهد و بازار سوغاتی فروش

مجتمع تجاری تک مشهد
مجتمع تجاری تک مشهد

مجتمع تک مشهد بزرگ ترین مرکز کامپیوتر

مجتمع تجاری تک مشهد بزرگ ترین مرکز خرید تخصصی کامپیوتر، لوازم جانبی و لپ تاپ است. در این مجتمع می توانید انواع برند های روز دیجیتالی دنیا را پیدا کنید. مجتمع تک مشهد در حال حاضر بزرگ ترین مرکز خرید کامپیوتر در مشهد می باشد. نکته جالبی در مورد این بازار وجود دارد. آن هم این است که اعضای آن بیشتر خارجی هستند. این مجتمع کامپیوتری مشهد دارای چهار اعضای اصلی است که مهم ترین آن ها محمد رضی زاده می باشند.

شلوغ بازار مشهد و جاذبه ای شلوغ و پلوغ

مرکز بین المللی تجارت کامپیوتر تک چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجتمع تک مشهد در هشت طبقه خدمات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ را ارائه می دهد. اگر برای تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر به مجتمع تک می روید باید به طبقه سوم این مجتمع بروید. زیرا در طبقه سوم بهترین و مجرب ترین متخصص های کامپیوتر و الکترونیک را یافت خواهید کرد. طبقه همکف و اول این مجتمع، غرفه های مجاز فروش لپ تاپ و تبلت را در خود جای داده است. آدرس : بلوار دستغیب . نرسیده به چهارراه خیام

مجتمع تجاری تک مشهد
مجتمع تجاری تک مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :