مجتمع تجاری الماس شرق معروف ترین مرکز خرید مشهد و اولین مجتمع در مشهد بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. برای دسترسی راحت به این مکان می توانید هتل مشهد نزدیک به آن را از طریق سایت فوق و یا تماس با شماره 05138096 بهترین را رزرو کنید. الماس شرق یکی از مشهورترین مجتمع های تجاری مشهد می باشد.

مجتمع الماس شرق مشهد قبل از مجتمع هایی همچون مجتمع تجاری آسمان مشهد، برج آلتون مشهد، برج آکسون و … ساخته شده بود. این مجتمع در زمان خود با رقص آب موزیکال یکی از مشهور ترین و زیبا ترین مجتمع تجاری در مشهد محسوب می شد. البته باوجود ساختمان ها و مراکز تجاری دیگر، این مجتمع مانند نامش همچون الماسی می درخشد.

مرکز خرید خورشید مشهد و خریدی به صرفه

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد با 6 طبقه و زیربنای 67267 مترمربع و 1090 واحد در یک موقعیت مکانی ویژه قرار گرفته است. این مجتمع دسترسی‌ بسیار مناسبی به داخل شهر دارد. زیرا یک پایانه اتوبوسرانی به نام پایانه گردشگری کنار این مجموعه احداث شده است. این مجتمع نزدیک حاشیه بزرگراه صد متری کمربندی شهر مشهد قرار دارد.

شهربازی سرزمین عجایب
شهربازی سرزمین عجایب، مجتمع الماس شرق مشهد

هدفمند بودن مجتمع الماس شرق مشهد

هدف از ایجاد این مجتمع زیبا بهبود و گسترش فرهنگ گردشگری در این منطقه بوده است. این مکان به لحاظ فنی و معماری نمونه‌ای کاملاً بی‌نظیر در ایران می باشد. از خصوصیات و ویژگی‌های این مجتمع باید به تلفیق ساختار معماری سنتی و مدرن و هندسه منحصر به فرد آن اشاره کرد. این مجتمع دارای بزرگترین گنبد به قطر 50 متر می باشد که شبیه به الماس تراشیده شده است.

ویلاژ توریست مشهد، مکانی عالی برای سرگرمی

اختصاص بزرگترین چشم انداز مرکزی طبقاتی در نوع ساختمان‌های تجاری از جمله دیگر این ویژگی ها می باشد. امکان دسترسی آسان به تمامی طبقات به وسیله آسانسور. وجود آبنمای منحصر به ‌‌فرد با تکنولوژی نوین دلیل اصلی محبوبیت این مجتمع تجاری می باشد.

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد
مجتمع تجاری الماس شرق مشهد

امکانات و تسهیلات مجتمع الماس شرق مشهد

امکانات و خدمات رفاهی غرفه‌ داران و مشتریان از دیگر خدمات این مجتمع است. از جمله تسهیلاتی که مجتمع الماس شرق برای بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد می‌توان به پارکینگ طبقاتی اشاره نمود. رستوران، بازار چند منظوره، شهربازی سرزمین عجایب، مرکز فوریت‌های پزشکی، مراکز بانکی و اطلاع‌رسانی در این مجتمع در دسترس است.

در هر طبقه از این مجتمع فروشندگان لوازم صوتی تصویر، لوازم خانگی، چینی و بلور، تلفن همراه و رایانه، به ارائه خدمات می‌پردازند. هتل هما 2 مشهد از جمله هتل های نزدیک به این مرکز خرید مشهد می باشد. ضمناً مرکز خرید وصال هم از طریق یک راه زیر زمینی به الماس شرق متصل می شود.

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد
نمایی زیبا از مجتمع تجاری الماس شرق مشهد
شهربازی سرزمین عجایب مشهد
شهربازی پرهیجان سرزمین عجایب در مجتمع الماس شرق مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :