فست فود فیش اند چیپس اولین رستوران در مشهد است که این غذا را سرو می کند و فیش اند چیپس از غذاهای ملی انگلستان محسوب می شود. در ادامه همراه پرشین هتل باشید تا با یکی از خوشمزه ترین فست فود های مشهد آشنا شوید.

فست فود دوین مشهد را به طور کامل تنها با یک کلیک بشناسید

فست فود فیش اند چیپس از برترین رستوران های مشهد به شمار می رود که به هتل هما مشهد نیز نزدیک می باشد. این فست فود در خیابان فلسطین واقع شده است. در این محله تعدادی از هتل های مشهد وجود دارند که با کلیک کردن بر روی کلمه دانستنی های هتل مشهد می توانید از تمامی آن ها آگاه شوید.

فست فود فیش اند چیپس مشهد
فست فود فیش اند چیپس مشهد

پیشینه ی نام فست فود فیش اند چیپس

 فیش اند چیپس توسط مردم یک شهر کوچک ساحلی به نام اسکابرا در یورک شایر درست شده است. با رونق گرفتن این غذا مردم کابرا به فکر صادرات افتادند. از این رو هم درآمد داشتند و هم فرهنگ خود را رواج می دادند. همین امر موجب شد فیش اند چیپس به نقاط دیگر این کشور صادر شود.

مشخصات ساندویچ سرد مشهد را می توانید با یک کلیک به دست آورید

اولین رستوران فیش اند چیپس در لندن

طبق مدارک اولین رستوران فیش اند چیپس در سال 1860 در شهر لندن به وجود آمده است. این رستوران به نام جوزف مالین ثبت گردیده و بعد از آن در اسکاتلند یک رستوران تاسیس شد. سپس با گذشت 150 سال، فیش اند چیپس در اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا به عنوان یک برند محبوب مردم، مورد استقبال قرار گرفت. فیش اند چیپس اولین رستوران در مشهد است که این غذا را سرو می کند. فیش اند چیپس برای تمامی مجالس کاربرد دارد.

آشنایی با فست فود نوژان مشهد

غذای ذکر شده مناسب برای انواع جشن، میهمانی و جمع های دوستانه می باشد. ماهی فیله، بدون تیغ و بوی ضخم (ماهی کاد) اصلی ترین مواد این غذا می باشد. همچنین ارائه بهترین زیتون سبز بدون هسته ایرانی که لذت بیشتری را هدیه می دهد. کادر آشپزخانه فیش اند چیپس مشهد متخصص بوده و فارغ التحصیل رشته آشپزی می باشند.

فست فود فیش اند چیپس مشهد
فست فود فیش اند چیپس مشهد

تهیه مواد فست فود فیش اند چیپس در خود رستوران

تهیه روزانه سبزیجات، سالاد، سس تارتار با مرغوب ترین مواد اولیه و مایونز کم چرب از اولویت های فیش اند چیپس است. کادری خوش برخورد، حرفه ای و فضای زیبا باعث آرامشی وصف ناپذیر می شود. امکان استفاده از اینترنت رایگان مهیا می باشد.

منوی متنوع در رستوران خانه اسپاگتی مشهد و اطلاعاتی درباره آن 

فست فود های فیش اند چیپس یکی از پرطرفدار ترین مجموعه های موجود در مشهد در عرصه سرو ماهی و انواع پیتزاها میباشد. این فست فود با منوی جذاب و جالب که تقریبا در همه غذاهای آن از ماهی استفاده می شود گردشگران تور مشهد را به سمت خود جذب کرده است.

فست فود فیش اند چیپس مشهد
فست فود فیش اند چیپس مشهد

آدرس: میدان فلسطین به سمت سه راهی بعثت نرسیده به سه راهی جنب بانک ملت

بیشتر بخوانید :
منابع :