به نقل از پرشین هتل، شهربازی پارک ملت مشهد در بخش مرکزی تا قسمت های شرقی بوستان قرار گرفته‌ است. این مجموعه در سال ۱۳۵۱ خورشیدی احداث شد و اولین شهربازی شهر مشهد به حساب می‌آید. این شهربازی تا به امروز تغییرات بسیار زیادی کرده‌است. پارک ملت مشهد از محبوب ترین تفرج گاه ها و مراکز تفریحی مشهد می باشد.

شهربازی پارک ملت مشهد
شهربازی پارک ملت مشهد بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه

شهربازی پارک ملت مشهد از به روز ترین تجهیزات و امکانات برخوردار است که در حال حاضر هیچ رقیبی ندارد. از هتل های مشهد نزدیک به این تفرجگاه می توان به هتل پردیسان مشهد اشاره کرد. هتل پردیسان یکی از بهترین هتل های پنج ستاره مشهد می باشد که بسیار سبزاست.

ترن هوایی شهربازی پارک ملت مشهد  ​
ترن هوایی شهربازی پارک ملت مشهد  ​

بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه در پارک ملت مشهد

چرخ و فلک (فانفار) این شهر بازی با قطر ۸۰ متر بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه و چهارمین چرخ و فلک مرتفع در دنیا می‌باشد. سرعت این چرخ و فلک بسیار کم بوده و به خوبی می توان تمام مشهد را از زیر پای خود ببینید.

شهربازی قلعه سحر آمیز مشهد را حتما بروید

کشتی شهربازی پارک ملت مشهد
کشتی شهربازی پارک ملت مشهد

حتی حرم مطهر امام رضا (ع) هم از بالای این چرخ و فلک پیداست. اخیراً نیز چندین دستگاه جدید و منحصر به فرد در این مجموعه نصب و راه اندازی شده است. از جمله آن ها می توان به دستگاه اسکیت اشاره کرد.

صندلی فضایی شهربازی پارک ملت مشهد
صندلی فضایی شهربازی پارک ملت مشهد

هیجان این بازی به قدری زیاد است که هرکسی نباید سوار آن شود. بازی به این‌گونه است که شما سوار بر صندلی چرخان 360 درجه شده و با کمربند‌هایی محکم بسته می‌شوید. سپس اپراتور این دستگاه بازی صندلی را به بالاترین نقطه اسکیت هدایت می کند.

کوهستان پارک مشهد و تعطیلی غم انگیز

ترن هوایی شهربازی پارک ملت مشهد  ​
ترن هوایی شهربازی پارک ملت مشهد  ​

این به نحوی است که صورت شما موازات زمین قرار می گیرد. بعد از اوج گرفتن ضامن رها شده و با سرعت بسیار زیادی به سمت دیگر خواهید رفت. تنها نقطه هیجان این بازی رها شدن آن می باشد.

صندلی فضایی شهربازی پارک ملت مشهد
صندلی فضایی شهربازی پارک ملت مشهد

بازی های مهیج در پارک ملت مشهد

نام یکی از بازی های مهیج شهر بازی پارک ملت مشهد تاب گردان می باشد. بازی به این صورت است که شما به صورت دایره وار چرخیده و به سمت آسمان بالا خواهید رفت. ترن هوایی شهربازی پارک ملت مشهد یکی دیگر از بازی های مهیج و پر استفاده این مجموعه می باشد.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد در الماس شرق

شهر بازی پارک ملت مشهد تاب گردان
تاب گردان شهر بازی پارک ملت مشهد

تمامی این دستگاه های بازی در کشور نظیر ندارند. ضمناً شهربازی پارک ملت مشهد اولین دارنده استاندارد تجهیزات شهربازی در کشور می باشد. این مجموعه از سال 1390 به عضویت اتحادیه جهانی IAAPA در آمده است.

شهربازی پارک ملت مشهد با به روز ترین تجهیزات و امکانات
شهربازی پارک ملت مشهد با به روز ترین تجهیزات و امکانات

تور هوایی مشهد با کمترین قیمت

چگونه به شهربازی پارک ملت مشهد برسیم؟

پارک ملت مشهد از بزرگ ترین پارک های مشهد است. زیرا این پارک از چهار طرف راه دارد. درب اصلی از طرف بلوار امامت می باشد و درب دیگر در بلوار معلم قرار دارد. درب دیگر در سمت بزرگراه کلانتری است و درب دیگر در بزرگراه وکیل آباد جای گرفته است.

گردباد شهربازی پارک ملت مشهد
گردباد شهربازی پارک ملت مشهد

برای رسیدن به این مکان نگران دسترسی به آن را نداشته باشید. زیرا وسایل حمل و نقل فراوانی نظیر مترو و اتوبوس در این مکان توقف می کند. برای رزرو هتل مشهد و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس گرفته و به کارشناسان مجرب پرشین هتل وصل شوید.

اسکیت گردباد شهربازی پارک ملت مشهد
اسکیت  شهربازی پارک ملت مشهد
منابع :