به گزارش پرشین هتل شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد در خیابان امام رضا مشهد واقع شده است. برای دسترسی راحت می توانید هتل مشهد نزدیک به این مکان تفریحی مشهد را از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 رزرو کنید. به عنوان مثال هتل قصر طلایی مشهد و هتل درویشی مشهد از نزدیک ترین هتل ها به قلعه سحرآمیز می باشند. این شهر بازی در امام رضا 62 قرار گرفته است

شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد دقیقا ویژگی های قلعه ی سحر آمیز تهران را دارد. از جمله ویژگی های این مجموعه استفاده دائمی در تمامی سال است. زیرا در شهر بازی های روباز نمی توان در فصل پاییز و زمستان لذتی از تفریح برد.

کوهستان پارک مشهد چرا تعطیل است؟

از این رو شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد با دارا بودن بهترین وسایل های بازی استاندارد از محبوب ترین اماکن مشهد می باشد که بر خلاف شهربازی های دیگر، به دلیل سالن سر پوشیده دائمی در همه فصول سال قابل استفاده است. شهر بازی قلعه سحر آمیز مشهد به صورتی ساخته شده که مانند خانه سیندرلا می باشد.

شهربازی قلعه سحرآمیز
شهربازی قلعه سحرآمیز

بهترین لذت هیجان درشهربازی قلعه سحرآمیز مشهد

شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد با دستگاه های بازی پیشرفته ای تجهیز شده است. همین امر موجب می شود تا کودکان و نوجوانان لحظه های شاد تری را سپری کنند. کارتینگ برقی قلعه سحرآمیز بهترین لذت ماشین سواری را به کودکان هدیه می دهد. در این مجموعه کافی شاپ بسیار خوبی هم وجود دارد. انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع دسر ها و بستنی های خوشمزه را می توان در این کافی شاپ میل کرد.

شهربازی پارک ملت مشهد با بزرگ ترین چرخ و فلک خاورمیانه

کلبه وحشت شهربازی قلعه سحرآمیز
کلبه وحشت شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد

فست فود شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد

وقتی که کودکان بعد از کلی تفریح در قلعه سحرآمیز گرسنه می شوند فست فود این مجموعه در اختیار شماست. فست فود قلعه سحر آمیز انواع پیتزا و ساندویچ های خوشمزه را طبخ می کند و از مشتری های کوچک خود پذیرایی می کند.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد و روزی پر هیجان

فست فود شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد
فست فود شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد

غرفه های دیگری هم هستند که تنقلاتی مانند پشمک، ذرت بو داده ، ذرت مکزیکی ودیگر خوراکی ها را ارائه می دهند. همه چیز مهیا شده تا شهربازی قلعه سحرآمیز مشهد بهترین تفریحات را خاطره انگیز کند. کودکان امروزی شانس این را دارند که بتوانند ازکودکی خود نهایت استفاده ولذت راببرند.

منابع :