به گزارش پرشین هتل مجموعه شهربازی سرزمین عجایب مشهد در فضایی به مساحت 2500 متر مربع در خرداد ماه سال 1386 افتتاح شد. برای رزرو هتل مشهد نزدیک به این مجموعه ی بازی می توانید از طریق پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 اقدام کنید.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد در منطقه نمونه گردشگری سپاد، مجتمع تجاری الماس شرق واقع در خیابان خیام شمالی می باشد که هتل هما 2 مشهد نزدیک ترین هتل به این مرکز تفریحی مشهد است. در این مجموعه تعداد 10 دستگاه اصلی و بیش از یكصد بازی رایانه ای و جایزه ای گنجانده شده است كه با تنوع رنگ و دكوراسیون بسیار جذاب توسط شركت های خارجی راه اندازی شده است. هرچند که مجتمع تجاری الماس شرق نیز یکی از بهترین مراکز خرید مشهد می باشد.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد
شهربازی سرزمین عجایب مشهد

رستوران شهربازی سرزمین عجایب مشهد

شهربازی سرزمین عجایب شهر مشهد جهت رفاه حال میهمانان ، رستوران بوفه در دو قسمت داخل و بیرون شهربازی دایر بوده كه این رستوران، بعنوان بزرگترین رستوران زنجیره ای با بیش از 34 شعبه در كل ایران آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. شهربازی سرزمین عجایب با داشتن وسایل بازی برای تمام سنین این امکان را برای خانواده ها فراهم کرده است، تا بتوانند لحظات خوبی را در کنار یکدیگر رقم بزنند.

شهربازی قلعه سحر آمیز مشهد در یک نگاه

شهربازی سرزمین عجایب مشهد
شهربازی سرزمین عجایب مشهد

شهربازی سرزمین عجایب علاوه بر لذت هیجان بازی دارای امکانات دیگری هم می باشد. از جمله ی این امکانات می توان به غرفه ی گریم، آتلیه ی عکاسی، غرفه ی بستنی های خوش طعم و ... اشاره کرد. در این شهربازی نه تنها کودکان بلکه بزرگ ترهاهم می توانند مشغول تفریح و بازی در کنار کودکان شوند و خاطره هایی ماندگار را برای خود رقم بزنند.

کوهستان پارک مشهد و تعطیلی غم انگیز

مزیت های شهربازی سرزمین عجایب مشهد

یکی از مزیت های شهربازی سرزمین عجایب مشهد داشتن نشان استاندارد از سازمان استاندارد و کیفیت می باشد. می توان گفت شهربازی سرزمین عجایب مشهد به دلیل نشان استاندار سبب شده تا گردشگران با خیال راحت به این مکان تفریحی بروند، و لحظات خوب و خوشی را برای خود به ثبت برسانند. تمام پرسنل این سرزمین بازی مجرب و حرفه ای هستند و آماده ارائه خدمات می باشند.

شهربازی پارک ملت مشهد، و بزرگ ترین چرخ و فلک خاورمیانه

شهربازی سرزمین عجایب مشهد
شهربازی سرزمین عجایب مشهد

کارکنان شهربازی سرزمین عجایب مشهد به دلیل مهارت هایی که هر چند ماه یکبار کسب می کنند سبب شده تا این سرزمین بازی یک مکان امن برای مراجعه کنندگان باشد. نظافت وسایل بازی سرزمین عجایب بصورت روزانه انجام می شود و دیگر لازم نیست تا والدین نگرانی داشته باشند. تمام این مزیت ها سبب شده تا سرزمین عجایب نزد همه از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

منابع :