رستوران ملل شاندیز یکی از زیباترین تفرج گاه ها و رستوران های شاندیز است. این مجموعه دارای وسعتی حدود یک هکتار می باشد. پنچ بخش مجزا این مجموعه گردشگری شامل : سالن اصلی و مجلل ملل، تالار های ضیافت، باغ ایرانی و کافی شاپ می باشد.

مهر ماه سال 1392 مجموعه گردشگری ملل در شاندیز به مرحله بهربرداری رسید. این مجموعه ظرفیت پذیرایی 2000 نفر میهمان را دارد. این مجموعه مجهز به مدرن ترین سیستم های صوتی و نورپردازی می باشد. این رستوران آماده ارائه خدماتی شایسته به شما سروران گرامی و گردشگران تور مشهد می باشد.

رستوران ملل شاندیز مشهد
نمایی بسیار زیبا از رستوران ملل شاندیز مشهد

معماری منحصر به فرد رستوران ملل شاندیز

این رستوران شاندیز با معماری منحصر به فردی ساخته شده است. این معماری برگرفته از تاریخ ایران و شبیه تخت جمشید می باشد. چوب های سفید به کار برده شده در این مجموعه باعث شده تا فضایی آرام بخش حاکم باشد. از این رو میهمانان می توانند خاطراتی بیاد ماندنی برای خود رقم بزنند.

با رستوران ارم شاندیز مشهد آشنا شوید

رستوران ملل شاندیز مشهد
نمای داخلی رستوران ملل شاندیز مشهد

تالارهای مجموعه رستوران ملل شاندیز

برگزاری مراسم عروسی امری مهم می باشد. زیرا باید همه چیز به نحو احسن باشد تا خاطره ای ماندگار برای عروس و داماد به جا بگذارد. مجموعه گردشگری و رستوران ملل شاندیز مشهد با استخدام شایسته‌ ترین خدمه، بهترین خدمات دهی به مهمانان را ارائه می دهد. از این رو با برگزاری مراسم عروسی در تالار مجلل ملل میزبانی شایسته برای میهمانان خود باشید.

رستوران ملل شاندیز مشهد
نشیمنگاه سنتی رستوران ملل شاندیز

رستوران ملل شاندیز مشهد و فضایی دل انگیز

هدف از ایجاد فضاهای دل انگیز تابستانی با معماری اصیل ایرانی در فضای باغ رستوران این است که آرامش و زیبایی را به ارمغان بیاورد. آقای حاج محمد رضا عبدی‌ پور مدیر مجموعه رستوران ملل شاندیز می باشد. تالار این مجموعه گنجایش حدودا 1000 نفر در دو سالن مجزا را دارد. همچنین این رستوران با امکانات و منوهای غذاهای شاندیز دارای بهترین سالن رستوران با ظرفیت 800 نفر می باشد. کافی‌شاپ ملل در فضای باغ پذیرای میهمانان عزیز می‌باشد.

اطلاعات کامل رستوران بلبل عنبران طرقبه در مشهد

رستوران ملل شاندیز مشهد
رستوران ملل شاندیز

رستوران ملل شاندیز مشهد و هتل های نزدیک به آن

از هتل های مشهد نزدیک به این رستوران می توان به هتل ثامن و هتل پارک حیات (طرقبه) اشاره کرد که به راحتی میتوانید از سایت معتبر پرشین هتل رزرو هتل مورد نظرتان را انجام دهید.

آدرس: جاده شاندیز نرسیده به میدان دوم

بیشتر بخوانید :
منابع :