دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 1328 افتتاح گردید و اولین ورودی های خود را به دانشگاه پذیرفت. با پرشین هتل همراه باشید تا با دانشگاه علوم پزشکی شهر مشهد بیشتر آشنا شوید. این دانشگاه در دوم آذر ماه سال 1328 رسما توسط مرحوم دکتر زنگنه وزیر معارف آن عصر افتتاح گردید.

پس از پیروزی افتخار آمیز و شکوهمند انقلاب اسلامی و منفک شدن وزارتخانه های مختلف و تشکیل وزارت خانه های علوم و بهداشت درمان کلیه دانشگاه های پزشکی و طبابت در زیر مجموعه وزارت خانه بهداشت قرار گرفت و در سال 1365 هجری شمسی؛ عنوان دانشگاه علوم پزشکی را به خود اختصاص داد.

راهنمای مسافر مشهد، لازمه سفر به مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی هر دو در کنار یکدیگر در ابتدای بلوار وکیل آباد مشهد قرار گرفته اند تمامی درب های دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فردوسی مشهد یکی هستند به غیر از درب باهنر دانشگاه علوم پزشکی که به دانشگاه فردوسی راهی ندارد. استخر دانشگاه علوم پزشکی توسط فنس هایی از دانشگاه فردوسی مشهد جدا شده است.

دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) کجاست؟

خطوط اتوبوس رانی دانشگاه فردوسی و دانشگاه علوم پزشکی نیز از هم منفک می باشند. در حاشیه خیابان وکیل آباد و نرسیده به میدان آزادی مشهد ورودی تنها مرکز بهداشتی درمانی که درون دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد که ورودی مرکز دندان پزشکی مشهد است که درمان بیماری های دندان را به نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دانشگاه علوم پزشکی مشهد

برترین پزشکان در سایت دانشگاه علوم پزشکی

در پرتال اینترنتی سایت علوم پزشکی مشهد شما می توانید از تمامی پزشکان متبحر شهر مشهد که از برترین پزشکان کشور و خاورمیانه هستند در زمینه های چشم پزشکی ،نفرولوژی،قلب و عروق،پوست و مو ، پزشکان متخصص در زمینه گوش حلق و بینی و اطفال تعیین وقت نمایید.

همچنین از ساعت حضور این پزشکان مشهور در بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی مطلع شوید. در ادامه شما را با چندی از بیمارستان ها و پزشکان مجرب مشهد که همگی جز اساتید دانشگاه علوم پزشکی می باشند آشنا می نماییم.

با بیمارستان های مشهد آشنا شوید

بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی مشهد

بیمارستان امام رضا علیه السلام بزرگ ترین و مجهز ترین بیمارستان شهر مشهد می باشد، که در انتهای خیابان بهار قرار دارد این بیمارستان در نزدیکی هتل فرهنگ و هنر مشهد قرار دارد و بسیار از متخصصین پوست و مو و نفرولوژی، در این بیمارستان مشغول فعالیت می باشند.

کلینیک پوست بیمارستان امام رضا علیه السلام، یکی از مجهز ترین کیلینیک های پوست در شرق کشور می باشد. لازم به ذکر می باشد که از هتل های مشهد نزدیک به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می توان به هتل پردیسان مشهد، هتل پارس مشهد و ... اشاره نمود.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
نمای دانشگاه علوم پزشکی مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :