به گزارش پرشین هتل خیابان هفده شهریور مشهد یکی از پر تپش ترین خیابان های مشهد می باشد. برای اطلاع از هتل مشهد نزدیک به این خیابان می توانید سایت فوق را بررسی کنید.

این خیابان مشهد دسترسی آسانی به مترو دارد. از این رو گردشگرانی که در هتل های مشهد اقامت دارند می توانند دسترسی خوبی به این خیابان داشته باشند.

خیابان هفده شهریور مشهد
خیابان هفده شهریور مشهد

بیمارستان در نزدیکی خیابان هفده شهریور مشهد

خیابان هفده شهریور مشهد یک بیمارستان را در کنار خود جای داده است. نام این بیمارستان، شهید کامیاب( امدادی) می باشد. در این بیمارستان مورد های تصادف و سانحه ها را معالجه می کنند. بیمارستان شهید کامیاب یک بیمارستان دولتی در مشهد است. مورد ذکر شده تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعالیت می کند. این خیابان مهم از یک طرف به چهار راه گاراژ دار ها می رسد. این چهار راه مشهد یکی از پر ترافیک ترین معابر در مشهد می باشد. خیابان هفده شهریور برای گردشگرانی که نیاز به بنزین دارند یک جایگاه پمپ بنزین را تعبیه کرده است.

خیابان هفده شهریور مشهد
خیابان هفده شهریور مشهد

خیابان هفده شهریور مهد بازارها

این خیابان در دل خود بازار ها و مجتمع های تجاری لوکسی را جای داده است. انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه و انواع لباس زیر را می توان در این خیابان یافت. این خیابان میدانی دارد که نامش هفده شهریور می باشد. دور تا دور این میدان را مجتمع های مختلفی همچون آسمان،افشار،پاساژ کویتی ها، پاساژ قائم و… احاطه کردند.

خیابان هفده شهریور مشهد
خیابان هفده شهریور مشهد

خیابان 17 شهریور مشهد خیابانی پر از پاساژ

پاساژ آسمان مشهد که در خیابان هفده شهریور واقع شده یکی از لوکس ترین بازار های این منطقه است. در پاساژ نام برده شده انواع پوشاک مردانه و زنانه با بهترین کیفیت اما گران وجود دارد.

پاساژ افشار نام دیگر یک مجتمع در این خیابان است. پاساژ مزبور در طبقه همکف انواع البسه مردانه را عرضه می کند. در طبقه منفی-1 این مجتمع زیبا ترین لیاس مجلسی های زنانه را خواهید دید.

خیابان هفده شهریور مشهد
پاساژ آسمان در خیابان هفده شهریور مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :