با پرشین هتل همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین رستوران های مشهد آشنا شوید. رستوران اسپاگتی مشهد یکی از بهترین اسپاگتی های (ماکارونی) موجود در مشهد را ارائه می کند. در این رستوران پیتزا و لازانیا های بسیار خوشمزه سرو می شود. این رستوران به خانه اسپاگتی هم مشهور است.

کلیک کنید و با فست فود نوژان مشهد آشنا شوید

منوی غذایی در خانه اسپاگتی مشهد

خانه اسپاگتی مشهد در منو پیتزا خود انواع پیتزاها و پاستا ها را دارد. پیتزای اسپاگتی به صورت منو باز می باشد. این مکان خوشمزه در خیابانی بسیار مدرن واقع شده است. احمد آباد بلواری است که قطار شهری مشهد از زیر آن عبور می نماید.

خانه اسپاگتی مشهد
خانه اسپاگتی مشهد، فضایی دنج

مزایای رستوران اسپاگتی مشهد

از محاسن رستوران اسپاگتی این است که نزدیک به ایستگاه مترو می باشد. از این رو گردشگران می توانند بعد از گشت و گذار در پارک جنگلی وکیل آباد به این محل مراجعه نمایند. گردشگران تور مشهد باید بدانند که ایستگاه وکیل آباد سوار بر مترو شده و در ایستگاه فلسطین پیاده شوند. بعد از پیاده شدن در این ایستگاه با چند دقیقه پیاده روی به بلوار رضا خواهید رسید. در بلوار رضا احمد آباد فروشگاه های مختلفی از جمله سرویس های خواب، مبلمان، بدلیجات، رستوران و … وجود دارد.

اطلاعاتی جامع درباره فست فود فیش اند چیپس مشهد

خانه اسپاگتی و تنوع غذایی

اسپاگتی مشهد در بین رضا 3 و 5 قرار گرفته تا لذیذ ترین اسپاگتی ها را برای شما مهیا کند. در رستوران اسپاگتی شما فقط این غذا را نخواهید خورد. بلکه غذاهای متنوع دیگری هم در منو به چشم می خورد. انواع چیز برگر ها، انواع چیکن ها، ساندویچ ها، سالاد ها،لازانیا و اسپاگتی را هم در این منو قرار گرفته است.

دلیلش هم این است که تمامی سلایق گردشگران را به خوبی تامین کند. اگرچه این رستوران دارای تنوع بسیار از هر نظر می باشد، اما برای صرف ساندویچ سرد نمی توانید به این رستوران مراجعه کنید. بنابراین ما به علاقه مندان ساندویچ سرد صدف مشهد را پیشنهاد می کنیم.

خانه اسپاگتی مشهد
خوشمزه ترین غذاها در خانه اسپاگتی مشهد

شعار رستوران

رستوران اسپاگتی مشهد دارای یک شعار می باشد. آن شعار این است ( اسپاگتی تنها غذای خوشمزه این خانه نیست). این مورد را می توان در شیشه این رستوران مشاهده کرد. از جمله هتل های مشهد نزدیک به این رستوران می توان به هتل هما مشهد اشاره کرد. از این هتل مشهد تا رستوران اسپاگتی فاصله ای 3 دقیقه ای وجود دارد.

فست فود دوین مشهد را بشناسید

آدرس: مشهد – احمدآباد – خیابان رضا – بین رضا 3 و 5

بیشتر بخوانید :
منابع :