باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد در واقع یک مجموعه ورزشی بزرگ محسوب می شود. زیرا فقط باشگاه سوارکاری یک بخش از آن می باشد. برای رزرو هتل مشهد می توانید از طریق سایت پرشین هتل اقدام کنید. همه ما می دانیم که اسب سواری علاوه بر حرفه، یک توصیه از طرف پیامبر اکرم (ص) است. از این رو اسب سواران حرفه ای اتفاق نظر دارند که این ورزش بسیار کارآمد و مفرح می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09155140311 تماس حاصل فرمایید.

باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد
لذت اسب سواری در باشگاه ارشاد

این ورزش در باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد که یکی از مراکز تفریحی مشهد محسوب می شود انجام می شود. در نزدیکی این باشگاه سوارکاری هتل میثاق مشهد واقع شده است. درب اسطبل باشگاه همیشه بر روی بازدید کنندگان باز است. همه گردشگران می توانند از اسب ها دیدن کنند و به آن ها غذا بدهند. عکس گرفتن با این حیوان نجیب هم خالی از لطف نیست. در این مجموعه کارتینگ ماشین سواری هم وجود دارد.

هیجان و مسابقه در کارتینگ باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد

یک زمین بزرگ و گسترده برای مسابقه گذاشتن تدارک دیده شده تا با دوستان خود به چالش بپردازید. حداقل برای یکبار هم شده این قسمت رو امتحان کنید و لذت و هیجان مسابقه دادن رو همزمان تجربه کنید. بهترین ماشین ها برای کورس گذاشتن و رقابت آماده هستند تا مبارز بطلبند.

کارتینگ باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد
کارتینگ باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد

اسکیت سواری و اسب سواری در باشگاه ارشاد مشهد

از دیگر امکانات این مجموعه بزرگ پیست اسکیت سواری می باشد. این باشگاه علاوه بر اسب سواری پیست اسکییت را هم در نظر گرفته است. همین امر باعث می شود تا نوجوانانی که به اسکیت سواری علاقه مند هستند اوقات فراغت خود را در این محل بگذرانند. همچنین باشگاه ارشاد دارای سالن پذیرایی میباشد که همه روزه در خدمت مراجعه کنندگان است.

اسکیت سواری و اسب سواری در باشگاه ارشاد مشهد
اسکیت سواری و اسب سواری در باشگاه ارشاد مشهد

اکنون به معرفی آدرس این باشگاه مهیج در مشهد می پردازیم. لازم به ذکر است که بعد از تفریح در باشگاه سوارکاری ارشاد می توانید به ییلاقات طرقبه و شاندیز هم سر بزنید. آدرس مجموعه: مشهد – بلوار وکیل آباد – نرسیده به دوراهی شاندیز_ طرقبه فرعی سمت راست

 

منابع :