بازار حکیم یا (بازار روسها) در یکی از شلوغ ترین خیابان های مشهد قرار دارد. بازار حکیم یکی از بزرگترین مراکز خرید مشهد می باشد که با توجه به گوناگونی اجناس، این بازار مورد توجه زائران قرار گرفته است. بازار روس ها شاید به علت کاهش کیفیت کالاها مدتی است که از رونق افتاده است. نزدیک ترین هتل مشهد به پاساژ حکیم، هتل سپنتا مشهد می باشد.

بازار مرکزی مشهد را بیشتر بشناسید

بازار حکیم مشتمل بر4 طبقه می باشد. 120 واحد تجاری پاساژ حکیم  متعلق به بدلیجات می باشد. اما غرفه های دیگری مانند مانتو های چهار فصل، انواع اسباب بازی، سیسمونی، کت و شلوار هم به چشم می خورد. لوازم آرایشی و بهداشتی، نقره جات، انواع کریستال، لوازم خانگی، کیف و کفش و … از دیگر غرفه های این بازار می باشد.

پاساژ حکیم به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته است. از این رو باعث شده تا جلب توجه بیشتری از زائران را علاوه بر بازار های معروفی چون بازار رضا مشهد، بازار گوهرشاد مشهد، بازار سرشور مشهد و بازار چهارسوق مشهد به خود جلب کند.

​بازار حکیم مشهد
​بازار حکیم مشهد

بازار حکیم و میدان اصلی شهر مشهد

بازار حکیم نزدیک به یکی از میادین اصلی شهر، یعنی میدان شهدا قرار گرفته است. میدان شهدا به تازگی تغییرات فراوانی کرده و با وجود ایستگاه مترو در این میدان رفت و آمد آسان تر شده است. بازار حکیم دسترسی خوبی به هتل هایی همچون هتل سپنتا مشهد و هتل تارا مشهد دارد. این هتل ها فاصله ای 2 تا 3 دقیقه ای تا بازار حکیم دارند.

با بازار قسطنطنیه مشهد آشنا شوید

این بازار به یکی از معروف ترین و قدیمی ترین آبمیوه فروشی مشهد نزدیک می باشد. آبمیوه رضا که متعلق به خانواده دانایی است، دارای چندین شعبه مختلف در مشهد می باشد. همجوار بودن پاساژ حکیم با آبمیوه رضا باعث شده تا بعد از خرید کردن به این ابمیوه فروشی مراجعه کنید و از شیر موز و شیر نارگیل آن لذت ببرید.  این بازار مشهد در خیابان امام خمینی – نرسیده به میدان شهدا  – روبروی اداره کل آموزش و پرورش مشهد قرار دارد.

بازار امین مشهد به همراه آدرس و مشخصات

برای رزرو هتل مشهد و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس بگیرید. کارشناسان مجرب پرشین هتل در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما عزیزان هستند.

آشنایی با بازار مولوی مشهد تنها با یک کلیک 

بیشتر بخوانید :
منابع :