به نقل از پرشین هتل، بازار اسباب بازی فروش های مشهد، راسته بازاری در مشهد است که پر از رنگ و صدای اسباب بازی های کوکی است. کودکانی که با خانواده خود به این بازار می روند، ذوق زده و مبهوت به این اسباب بازی ها نگاه می کنند.

بازار سرشور مشهد، قدیمی ترین بازار سوغاتی مشهد

لازم به ذکر است در این بازار می توان گران ترین اسباب بازی ها را به قیمتی باور نکردنی و ارزان از آنجا تهیه کرد. بازار مذکور در بلوار مصلی قرار داشته که هتل سی نور از جمله هتل های مشهد که تقریبا نزدیک به این بازار است.

بازار مرکزی مشهد از دیگر بازارهای قدیمی مشهد

اسباب بازی کودکان
اسباب بازی کودکان

بازار اسباب بازی فروش های مشهد، در کنار اسباب بازی های ایرانی و تلاش برخی کسبه برای فروش کالای ایرانی کالای خارجی هم در غرفه های خود دارد. بسیاری از فروشگاه های این بازار به واردات مشغول هستند و کالاهای ایتالیایی، چینی و آلمانی در این راسته بازار به وفور یافت می شد. جای تاسف یا خرسندی نمیدانم اما به هر حال میتوان در این بازار اسباب بازی های برند را با قیمتی باور نکردنی پیدا کرد.

شلوغ بازار مشهد کجاست؟

عروسک های کوچولو
عروسک های کوچولو

شاید خنده دار باشد اما عروسک های انیمیشن های ایرانی همچون شکرستان و کلاه قرمزی نیز در این بازار با ساخت چین که بسیار ارزان می باشد به چشم میخورد. انواع عروسک ها و توپ های بادی، ابری، عروسک های خیمه شب بازی، فوتبال دستی و بازی فکری، سوت و بادکنک و ماشین و هواپیما و عروسک های انگشتی و نمایشی را می توان یافت. اما کمتر شخصی با این قیمت های ارزان اسباب بازی ایرانی را انتخاب می کند و اغلب ترجیح می دهند وقتی قیمت ها تا این حد ارزان است، اسباب بازی خارجی خریداری کنند.

بازار رضا مشهد، معدن زعفران و زرشک و نبات

اسباب بازی ربات
اسباب بازی ربات

بازار اسباب بازی مشهد با قیمت ارزان

به گفته یکی از زائران حرم مطهر امام رضا (ع)، قیمت های مناسب این بازار شگفت زده اش کرده و تا پایان سفر از دست کودکش در امان نبوده است. برایم جالب بود که چطور یک پسر بچه با گریه به مادرش اصرار می کرد به بازار بروند.

بازار قسطنطنیه مشهد، قدیمی ترین لوکس فروش احمد آباد

مادرش می گوید راسته بازار عمده اسباب بازی نزدیک حرم امانمان را بریده یکبار به این بازار رفتم و قیمت ها نسبت به شهر خودمان باور نکردنی و ارزان بود و بجای یک اسباب بازی چند تایی برایش خریدم اما حالا از خوشحالی توقع دارد هر روز به همین بازار برویم.

ماشین بازی کودکان
ماشین بازی کودکان

از چند مسافر دیگر هم شنیدم که میگفتند این بازار مشهد بی نظیر است و اسباب بازی هایی را خریداری کرده اند که قیمت آنها در شهرشان چندین برابر بوده، برای رفتن به این بازار رنگارنگ کافیست به آدرس پنجراه پایین خیابان، بازار مولوی، بازار جم، بازار زیتون بروید. بهتر است بدانید در این منطقه که مصلی نام دارد بازارهای پخش عمده بسیاری وجود دارد.

اسباب بازی ربات
اسباب بازی ربات

شامل راسته بازار عمده کفش فروش ها، راسته بازار لوازم منزل و ظروف چینی  و... با وجود اینکه رسالت اصلی این بازارها پخش به صورت عمده می باشد اما برخی از مغازه ها فروش جزئی هم انجام می دهند که باز هم قیمتی بسیار کمتر از بازار اصلی دارد و در واقع یک واسطه از چرخه فروش کالا حذف می شود

برای رزرو هتل مشهد و اطلاعات بیشتر در رابطه با دیدنی ها و بازار های مشهد به پرشین هتل مراجعه کنید یا با شماره های 05138096 و 09198906502تماس گرفته و با کارشناسان پرشین هتل در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :
منابع :