بازار پانیذ کیش از دیگر مراکز خرید کیش است که در خیابان فردوسی قرار گرفته است. این مرکز خرید کیش به دلیل موقعیت مکانی خوب خود به بسیاری از هتل های کیش مانند هتل پارمیس کیش و هتل داریوش کیش نزدیک می باشد که همین امر سبب توجه روز افزون گردشگران شده است. این موضوع سبب شد تا در این مطلب از مجله گردشگری به شرح بازار مذکور بپردازیم.

برترین مراکز خرید کیش را بشناسید

بازار پانیذ کیش حد فاصل 2 بازار لوکس

اگر شما هم جزء علاقه مندان به خرید هستید، پیشنهاد می کنیم علاوه بر بازار پانیذ کیش به بازارهای دیگری همچون مرکز خرید پردیس 1 و پردیس 2 هم مراجعه نمایید. زیرا این مرکز خرید قیمت مناسب جزیره مرجانی کیش حد فاصل 2 بازار ذکر شده قرار گرفته و اجناسی مقرون به صرفه را عرضه می کند.

بازار پانیذ کیش از 2 طبقه ساختمانی شکل گرفته که بیش از چندین غرفه درون آن ها وجود دارد. در تمامی غرفه های این بازار اجناسی وجود دارد که اصل نیستند، اما کیفیتی مطلوب و قیمتی پایین دارند. تمامی غرفه های این بازار در 2 طبقه خود انواع کیف و کفش، لوازم صوتی و تصویری، پوشاک زنانه، مردانه و زنانه، لوازم تزئینی و دکوری، متنوع ترین شکلات و قهوه را ارائه می کند.

مرکز خرید دامون کیش لوکس ترین بازار جزیره کیش

چه امکاناتی در بازار پانیذ کیش وجود دارد؟

با این که بازار پانیذ کیش یک بازار نسبتا کوچک محسوب می شود اما دارای امکانات بسیار خوبی می باشد. این امکانات باعث می شود تا رفاه گردشگران در زمان مراجعه به این بازار کیش تامین شود. وجود یک رستوران و کافی شاپ در مرکز خرید پانیذ کیش نیاز میهمانان از بابت وعده های غذایی و نوشیدنی برطرف می کند.

رزرو تور کیش با تخفیف ویژه

دسترسی به بازار پانیذ کیش بسیار راحت است، به شرطی که رزرو هتل در جزیره را به گونه ای انجام دهید که نزدیک به آن باشد. در اول مطلب به نام هتل های کیش که در همسایگی بازار پانیذ قرار گرفته اند اشاره کردیم که 5 ستاره بودند. اما اگر قیمت هتل های ذکر شده برای شما سنگین است، می توانید در هتل هایی همچون هتل سارا کیش و هتل ستاره کیش اقامت گزینید. جهت رزرو هتل کیش می توانید با کارشناسان پرشین هتل از طریق شماره 09198906504 در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :
منابع :