آکواریوم کیش به نوعی خاص ترین و زیبا ترین دیدنی در میان تمامی جاذبه های کیش است که می تواند یک تجربه متفاوت از سفر به این جزیره را برای شما عزیزان فراهم کند. از این رو روزانه افراد زیادی برای بازدید از این آکواریوم به آن مراجعه می نمایند و یا با مشاهده مطالب جالب و عکس در سایت های مختلف مانند پرشین هتل، ترغیب به بازدید می شوید. 

آشنایی با تمامی مراکز تفریحی و گردشگری کیش با یک کلیک

آکواریوم کیش را می توان دریایی از ماهی های رنگا رنگ و موجودات دریایی مختلف دانست که با آکواریوم های معمولی تفاوت دارد و لذت بازدید از آن، همانند دیگر آکواریوم ها نیست. اگر شما هم علاقه مند به دانستن مطالب جالب و بخش های مختلف این آکواریوم هستید این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل را از دست ندهید.

آکواریوم کیش
موجودات مختلف در آکواریوم کیش

معرفی ساختار آکواریوم کیش

آکواریوم کیش با ساختاری جذاب شبیه به یک کشتی ساخته شده است که نوع طراحی آن، مهم ترین مزیت آکواریوم می باشد. زیرا شما در هنگام مراجعه به این مکان تفریحی کیش می توانید از فاصله ای اندک موجودات دریایی را مشاهده کنید و به دلیل قرار گیری در تونل آکواریوم، حس می کنید که در عمق دریا ایستاده اید.

البته آکواریوم کیش به دو قسمت تقسیم بندی می شود که اولین قسمت و یا همان اولین آکواریوم با حجم 50 هزار لیتر مخصوص به ماهی های غول پیکر مانند کوسه تمساح، مار  و .... می باشد. آکواریوم کوچک تر که حجمی بالغ بر 20 هزار لیتر دارد، محل نگهداری و زندگی ماهی های رنگارنگ و موجوات دریایی با جثه کوچک است که دنیایی زیبا در زیر آب را به چشم می کشد.  

ویژگی های آکواریوم کیش چیست؟ 

آکواریوم زیر دریایی کیش برای آن دسته از گردشگرانی که به غواصی علاقه مند نیستند اما می خواهند حس دلنشین قرار گرفتن در عمق دریا را بدون تماس بدن با آب تجربه کنند، بهترین گزینه است. این آکواریوم دارای بخش های گوناگونی می باشد که شما می توانید از تمامی آن ها بازدید کنید و از مزیت های این آکواریوم نهایت استفاده را ببرید. همچنین هزینه ای بسیار پایین تر از غواصی را دارد و تمامی سنین می توانند به آن مراجعه نمایند.

آکواریوم کیش
بازدیدکنندگان آکواریوم کیش

مطالبی درباره پارک دلفین های کیش

چند نوع موجود دریایی در آکواریوم کیش زندگی می کنند؟

آکواریوم دیدنی کیش نه تنها محلی برای به نمایش گذاشتن موجودات دریایی است، بلکه به عنوان زیست گاه ماهی ها و دیگر موجودات در داخل دریا عمل می کند که در این آکواریوم زندگی می کنند، رشد می کنند و بزرگ می شوند. در این آکواریوم حدود 70 نوع ماهی تزئینی وجود دارند که برخی از آن ها کمیاب بوده و آکواریوم های مجزا با آب های شور و شیرین برای آن ها در نظر گرفته شده است. 

در میان تمامی موجوداتی که در این مجموعه زندگی می کنند، لاک پشت دو متری جذاب ترین و خیره کننده ترین می باشد که برای لحظاتی چشم های شما را به خود خیره خواهد کرد. شما می توانید به گشت در آکواریوم و بازدید از این موجودات بپزدازید و پس از آن، کودکان خود را به بخش دیرینه شناسی این مجموعه هدایت کنید که قطعا برای آن ها بسیار لذت بخش می باشد.

آکواریوم کیش
ماهی های مختلف در آکواریوم کیش

ساعت بازدید از آکواریوم کیش

ساعات بازدید از آکواریوم جذاب کیش در فصل های مختلف متفاوت می باشد، از این رو حتما می بایستی پیش از مراجعه به این مجموعه، ساعت های شروع کار و پایان کار را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال در فصول بهار تا تابستان از ساعت 18 تا 20 امکان بازدید از این مکان وجود دارد و در فصول پاییز تا انتهای زمستان از ساعت 16 تا 18 می توان از این آکواریوم جذاب دیدن کرد. 

با باغ پرندگان در کیش آشنا شوید

تهیه بلیط آکواریوم کیش

بلیط آکواریوم در کیش به تنهایی ارائه نمی شود؛ زیرا این آکواریوم در مجموعه دلفیناریوم جزیره قرار گرفته و برای بازدید از آن می بایستی بلیط ورودی کل آن را رزرو کنید. البته این فرصت خوبی برای مشاهده بخش های مختلف دلفیناریوم می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید و حیوانات مختلف را همراه با نمایش فوق العاده زیبای دلفین ها نظاره گر باشید.

آکواریوم کیش
آکواریوم کیش در مجاورت دلفیناریوم کیش

رزرو تور کیش با بیشترین تخفیف

توضیحی کوتاه درباره کشتی آکواریوم کیش

اگر به جزیره کیش سفر کرده باشید، قطعا نام کشتی آکواریوم کیش و یا کشتی زیر دریایی را شنیده اید، این کشتی کاربردی دقیقا مشابه با آکواریوم کیش دارد، با این تفاوت که این بار شما به زیر دریا خواهید رفت و از فاصله اندک موجودات دریایی مختلف در زیر دریا را مشاهده می کنید. لذت بازدید با این کشتی نیز بسیار بیشتر می باشد، بنابراین پیشنهاد می شود در سفر به کیش این تجربه را نیز از دست ندهید.

آدرس آکواریوم کیش کجاست؟

آکواریوم کیش در قسمت جنوب شرقی جزیره کیش قرار گرفته است. همانطور که گفته شد این آکواریوم یکی از بخش های مجموعه دلفناریوم است که برای بازدید از آن باید به بلوار مرجان مراجعه کنید. دسترسی به وسیله تاکسی سرویس بسیار راحت خواهد بود، ضمن اینکه هتل های متعددی نیز در این منطقه قرار گرفته اند که شما می توانید با اقامت در آن ها، هر زمان مد نظر به راحتی به بازدید از آکواریوم بپردازید.

آکواریوم کیش
مدعوین آکواریوم کیش

غواصی کیش را بیشتر بشناسید

چه هتل هایی در نزدیکی آکواریوم کیش قرار دارند؟

در نزدیکی آکواریوم جزیره و مجموعه دلفیناریوم هتل سیمرغ کیش، هتل شباویز کیش، هتل ستاره کیش و ... قرار گرفته اند. همچنین اگر به دنبال اقامت در بهترین هتل های کیش هستید، می توانید هتل مارینا پارک کیش را با فاصله اندک تا این جاذبه دیدنی انتخاب نمایید و از اقامت با موقعیت مکانی و کیفیت ایده آل نهایت بهره را ببرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :