مرکز خرید مترو سیتی استانبول یکی از محبوب ترین مجتمع های تجاری استانبول به شمار می رود که اغلب گردشگران تور استانبول در هنگام سفر خود به آن سری زده و خرید می کنند. این مرکز خرید استانبول در تاریخ 30 آپریل 2003 به بهره برداری رسید و از 4 طبقه ساختمانی و 140 فروشگاه تشکیل شده است.

معرفی لوکس ترین مراکز خرید استانبول

مرکز خرید مترو سیتی استانبول 3 برج داشته که یکی از برج ها جنبه اداری داشته و دو برج دیگر مسکونی هستند. در مرکز خرید بزرگ مترو سیتی انواع برند های معتبر جهانی دردسترس خواهد بود و با قیمت های خوب به فروش می رسند. اجناس ترکی نیز در فروشگاه های پاساژ وجود دارند و از کیفیت عالی برخوردار هستند.

مرکز خرید مترو سیتی
نمای خارجی بازار مترو سیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول چه مزیتی دارد؟

یکی از مزیت های مرکز خرید بزرگ مترو سیتی قسطنطنیه، پارکینگ بوده که ظرفیتی بالغ بر 2500 اتومبیل دارد. همچنین هر طبقه دارای یک رستوران و کافی شاپ می باشد. در این رستوران ها انواع غذاهای بین المللی و ترکی آماده سازی و سرو می شود. بازدیدکنندگان می توانند بعد از یک خرید حسابی که قطعاً احساس گرسنگی خواهند کرد به رستوران های این بازار آمده و غذای مورد علاقه خود را نوش جان کنند.

استانبول مال و لذتی بی پایان

از آن جایی که اجناس مرکز خرید مترو سیتی استانبول متنوع و جوان پسندانه است، اکثر بازدیدکنندگان جوان بوده و پاتوق همیشگی برخی از آن ها است. پاساژ مترو سیتی هر روز از ساعت 10 صبح تا ساعت 22 باز می باشد. در نزدیکی این مرکز خرید استانبول، مرکز خرید کانیون استانبول و پاساژ اوزدیلک پارک قرار دارد.

ناگفته نماند نمای داخلی و بیرونی مرکز خرید مترو سیتی از جذابیت بالایی برخوردار بوده و حس خوبی را به گردشگران القا می کند. قطعاً گردشگران تور استانبول از این که مرکز خرید مترو سیتی را انتخاب نموده اند نهایت رضایت را خواهند داشت. سقف پاساژ شیشه ای بوده و در هنگام روز، روشنایی بی نظیری به بازار می دهد. نور پردازی های خیره کننده این مجموعه در تاریکی شب، از مراجعه کنندگان دلربایی می کند.

مرکز خرید مترو سیتی
نمای داخلی مرکز خرید مترو سیتی قسطنطنیه

مرکز خرید فروم استانبول و جهانی عجیب

امکانات تفریحی مرکز خرید مترو سیتی استانبول

مرکز خرید مترو سیتی استانبول دارای امکانات رفاهی و گردشگری متعددی است که از این امکانات می توان به سالن بدنسازی، اسکی روی یخ، فودکورت، سینما و ... اشاره کرد. پاساژ مترو سیتی بهترین انتخاب برای وقت گذرانی و سپری کردن ساعاتی با نشاط است. گردشگران می توانند یک روز عالی را با خرید کردن، فیلم دیدن و میل کردن یک غذای عالی در رستوران های بازار بگذرانند و در نهایت به پیست اسکی رفته و روز خود را کامل کنند.

اسکی روی یخ در بازار مترو سیتی استانبول بسیار وسیع بوده و شرایطی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند تا حسابی خوش بگذرانند. افرادی که تاکنون تجربه اسکی روی یخ نداشته اند نگران نباشند، چرا که کادر مجرب و حرفه ای در این مکان وجود دارند و آماده خدمت رسانی و آموزش به بازدیدکنندگان هستند.

مرکز خرید آکمِرکِز استانبول و اجناسی لاکچری

سالن بدنسازی مرکز خرید مترو سیتی نیز از به روز ترین دستگاه های ورزشی برخوردار می باشد. افرادی که به ورزش علاقه دارند و عادت به ورزش روزانه دارند می توانند به این مکان آمده و روز خوبی را سپری نمایند. کافی است یک بار به این سالن ورزشی آمده و اقدام به ورزش کردن کنند. این گونه گردشگران تا پایان سفر خود چنین سالن بدنسازی را ترجیح می دهند.

مرکز خرید مترو سیتی
نمای دیگری از مرکز خرید مترو سیتی

چگونه می توان به مرکز خرید مترو سیتی مراجعه کرد؟

مرکز خرید مترو سیتی استانبول موقعیت مکانی خوبی داشته و خیلی راحت با کم ترین هزینه می توان از این مجتمع تجاری بازدید کرد. گردشگران توجه داشته باشند برای رفتن به مجتمع تجاری مترو سیتی می توانند با مترو به مقصد خود برسند. از میدان تکسیم استانبول باید خط m2 در ایستگاه عثمان بی را سوار شوند و در ایستگاه لونت پیاده گردند.

مرکز خرید جواهر استانبول و کالاهایی قیمت مناسب

مرکز خرید مترو سیتی قسطنطنیه دارای ورودی هایی از ایستگاه مترو نیز می باشد که این خود، از ویژگی های منحصر به فرد این مرکز خرید می باشد. 3 طبقه مجتمع تجاری مترو سیتی در زیر زمین قرار گرفته و گردشگران به راحتی بدون هیچ پیاده روی از ایستگاه مترو به درون بازار می روند.

لازم به ذکر است که به دلیل موقعیت مکانی خوب این بازار استانبول هتل های بسیاری به آن نزدیک هستند که یکی از این هتل های استانبول، هتل تایتانیک سیتی استانبول است که 5 ستاره بوده و خدماتی عالی را به گردشگران ارائه می کند.

بیشتر بخوانید :
منابع :