مرکز خرید جواهر استانبول یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول است که به نوعی جاذبه ی تجاری نیز محسوب می شود. این مرکز خرید به قدری بزرگ است که زبانزد تمامی گردشگران و شهروندان شهر استانبول است. وجود این مرکز خرید در خیابان شیشلی به گردشگران کمک می کند تا از خیابان جذاب شیشلی و این مجتمع تجاری مشهور دیدن کنند.

مرکز خرید جواهر استانبول با سبک مدرن و لوکسی ساخته شده و در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع می باشد. این مرکز خرید دارای فروشگاه های بسیاری است که حداقل یک هفته زمان می برد تا به همه فروشگاه هایش سربزنید، زیرا در طول یک روز دیدن از مرکز خرید جواهر ممکن نیست واز طرفی  نمی توانید به دیدن چند فروشگاه در کل روز، بسنده کنید. با یک کلیک می توانید به راحتی رزرو هتل و رزرو تور در نزدیکی این مرکز خرید را انجام دهید.

مرکز خرید جواهر استانبول
نمای داخلی مرکز خرید جواهر استانبول

 

برندهای موجود در مجتمع تجاری جواهر استانبول

مرکز خرید جواهر استانبول با کیفیت ترین وبهترین اجناس برند را دارا می باشد و در تلاش است عرضه اجناس عالی خود را در ذهن گردشگران ثبت کند و به معروفیت خود بیفزاید. گردشگران زیادی از سرتاسر جهان به شهر ترکیه سفر می کنند که تعداد زیادی از آن ها مجتمع تجاری جواهر استانبول را می شناسند و معتقد هستند، این بازار یکی از برترین و بزرگ ترین مراکز خرید در شهر زیبای استانبول است.
برند های خاص و معروفی که در این مجتمع تجاری وجود دارد فوق العاده مشهور هستند که از جمله آن ها می توان به سوارفوسکی، کوتون، آلدو، بنتون، زارا، منگو و ... اشاره کرد. مسلماً گردشگران تور استانبول برای خرید اجناس این برند ها با قیمتی مناسب در این بازار سرو دست می شکنند.

بیشتر بخوانید: مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید جواهر استانبول
نمای دیگری از مجتمع تجاری جواهر قسطنطنیه

 

چه کالاهایی در مرکز خرید جواهر عرضه می شود؟

رنج قیمت های اجناس مجتمع تجاری جواهر استانبول نَوَسان دارد، اجناس ارزان قیمت و همینطور اجناس گران قیمت در این مرکز خرید وجود دارد؛ پس می توان خرید های مورد نیاز خود را در بازار جواهر تهیّه کرد و از گذراندن وقت در آن نهایت لذّت را برد.

مرکز خرید جواهر استانبول
عرضه زیورآلات در بازار جواهر

در غرفه و فروشگاه های بازار جواهر اجناسی نظیر پوشاک، کیف، کفش، وسایل دیجیتال، لوازم خانگی، زیورآلات و ... ارائه می شود. رفتن به این مرکز خرید استانبول لطفی که دارد این است، که می توانید به برخی اماکن دیدنی نظیر کاخ دلمه باغچه و میدان تکسیم نیز سر بزنید. بعد از یک خرید و تفریح حسابی در فروشگاه های بازار جواهر می توان از چشم انداز دریای مرمره لذت برده و از آب و هوای خوب و نسیم خنک در عصر بیشترین بهره را برد.

مرکز خرید جواهر استانبول
ارائه کیف و کفش در غرفه های بازار جواهر

 

موقعیت مکانی بازار جواهر قسطنطنیه 

آدرس و موقعیت مکانی مجتمع تجاری جواهر استانبول در منطقه شیشلی، محله بویوک دِره می باشد. اگر در یک هتل استانبول نزدیک به میدان تکسیم اقامت دارید، می توانید با مترو در ایستگاه شیشلی، مجیدیه کوی پیاده شوید و با اندکی پیاده روی به مرکز تجاری جواهر خواهید رسید.

بیشتر بخوانید :
منابع :