مرکز خرید اولیویوم استانبول به بزرگ ترین مرکز خرید اوت لت ترکیه و اولین مرکز اوت لت استانبول تبدیل شده است. در مرکز خرید اولیویوم استانبول هرچه لازم داشته باشید از لوازم برقی تا پوشاک و ... را با قیمت ارزان می توانید تهیه کنید.

مرکز خرید اولیویوم استانبول در منطقه زیتون برنا یا زیتون بورنو قرار گرفته که در بین محله های استانبول، یک محله کارگر نشین محسوب می شود. طراحی ساختمان این بازار شبیه به یک زیتون بوده که در نوع خود دیدنی و مورد توجه است. اگر شما هم علاقه مند هستید تا با این بازار ارزان استانبول آشنا شوید پس با مجله گردشگری پرشین هتل همراه شوید.

مرکز خرید اولیویوم استانبول
نمای داخلی مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول از بهترین مراکز خرید تخفیف خورده

اولویوم یا اولیویوم استانبول یکی از بزرگ ترین مراکز تخفیف خورده استانبول است که برترین برندهای ترکی و جهانی در غرفه های این بازار، مشغول فعالیت هستند. این مرکز خرید استانبول با بسیاری از سازمان های اجتماعی و فرهنگی قرار داد امضا کرده تا مشتریان خود را با خریدهای سودآور، راضی کند.

مرکز خرید اولیویوم استانبول
ازدحام جمعیت در اوتلت استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول به دلیل همین مسائل، توانسته جایزه ها و پاداش های بسیاری را از انجمن های مختلف کسب کند. وجود برندهای معتبر، تنوع کالاهای مصرفی، قیمت هایی فوق العاده ارزان و ... از شاخصه های اصلی این بازار استانبول می باشد که در نوع خود بهترین است.

مرکز خرید اولیویوم
فضای داخلی مرکز خرید اولیویوم استانبول

چه کالاهایی در مرکز خرید اولیویوم استانبول ارائه می شود؟

در مرکز خرید اولیویوم شهر استانبول اقلام مختلفی عرضه می شود که پوشاک، اصلی ترین محصول ارائه شده در این بازار است. برترین برندهای مُد و فشن و جدید ترین آن ها در این بازار یافت می شود که هرکدام قیمتی متفاوت دارند. یکی از بهترین مرکز خرید کت و شلوار در استانبول همین بازار است که برندهای ترکی و دیگر ملل ها را خواهید دید.

وسایل الکترونیکی از دیگر کالاهایی هستند که در بازار اولیویوم قسطنطنیه ارائه می شوند که شامل سیستم های صوتی و تصویری، گوشی و لپتاپ و ... می شود. برترین برندهای لباس ورزشی، لوازم خانگی، برندهای معتبر آرایشی و بهداشتی و ... از دیگر کالاهایی هستند که در این مرکز خرید استانبول ارائه می شوند.

مرکز خرید اولیویوم استانبول
سر درب ورودی بازار

چه امکاناتی در مرکز خرید اولیویوم استانبول وجود دارد؟

در مرکز خرید اولیویوم قسطنطنیه امکانات رفاهی بسیار خوبی در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان این مجموعه نهایت رفاه را تجربه نمایند. رستوران ها و کافی شاپ های متعدد این بازار با ارائه انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها، نیاز شما از گرسنگی و تشنگی را برطرف می سازد. سرگرمی ای مختلفی در بازار ذکر شده وجود دارد که اتاق بازی های رایانه ای و ایرهاکی تنها بخش کوچکی از سرگرمی ها است.

مرکز خرید اولیویوم
نمای دیگری از مرکز خرید اولیویوم قسطنطنیه

بازار اولیویوم استانبول نه تنها برای مشتریان محلی خود، بلکه برای دیگر مشتریان و گردشگران تور استانبول آفرهایی را به صورت رایگان در نظر گرفته تا توجه آنان را به سمت خود جلب کند. این امر یک مزیت محسوب شده و با گسترده تر شدن این بازارها، امید است که وضعیت بازارهای تجاری بهتر شود.

چگونه به مرکز خرید اولیویوم استانبول برویم؟

از آنجایی که این بازار استانبول در منطقه کارگر نشین زیتون برنا استانبول قرار گرفته به راحتی می توانید از میدان تکسیم استانبول سوار فونی کولار شوید و پس از رسیدن به محله کاباتاش، سوار تراموا شده و در ایستگاه مربوطه پیاده شوید. سپس با 2 دقیقه پیاده روی بازار اولیویوم در مقابل شما خواهد بود.

اگر به دنبال هتل استانبول در منطقه زیتون برنا یا همان زیتون بورنو استانبول هستید، باید بگوییم متاسفانه هیچ هتلی در این منطقه وجود ندارد. اما جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل های استانبول و نزدیک ترین آن ها به این مرکز خرید، می توانید با شماره 021،43000020 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :