رستوران هتل گلدن ایج استانبول با سرو غذاهای مختلف یکی از گزینه های پیشنهادی جهت سرو غذا است.  این رستوران در توریستی ترین منطقه شهر استانبول بنا شده و مشتری های به خصوص خود را دارد. دسترسی به میدان تکسیم از دیگر مزایای این هتل در شهر استانبول به شمار می رود.

رزرو آنی هتل گلدن ایج استانبول

رستوران هتل گلدن ایج استانبول
نمایی از کافی شاپ هتل گلدن ایج استانبول

مزیت رستوران هتل گلدن ایج استانبول در چیست؟

رستوران هتل گلدن ایج استانبول با طبخ غذاهای خوشمزه محلی و بین المللی سعی بر پیشرفت خود دارد. این رستوران با پذیرائی گرم و صمیمی خود به گردشگران، مهمان نوازی خود را ثابت کرده است.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل گلدن ایج استانبول

در رستوران هتل 4 ستاره گلدن ایج استانبول انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی سرو می گردد. همچنین میز بوفه ای در سالن رستوران وجود داشته که متنوع ترین غذاهای رنگارنگ و خوش عطر بو بر روی آن چیده شده اند. میهمانان می توانند در زمان سرو هر سه وعده غذایی، از میز سلف سرویس استفاده نمایند، البته تنها صبحانه رایگان خواهد بود و برای ناهار و شام باید هزینه پرداخت شود.

رستوران هتل گلدن ایج استانبول
بوفه سلف سرویس رستوران هتل گلدن ایج استانبول

کادر مجرب رستوران گلدن ایج استانبول

در رستوران این هتل استانبول آشپزان و کادر خدماتی مجربی داشته که در جذب گردشگران بی تأثیر نخواهد بود. این آشپزان با گذراندن کلاس های متعدد و دریافت مدارک بین المللی به استخدام گرفته شده اند. غذاهایی که در این مکان سرو می گردد شاید یکی از خوشمزه ترین ها باشد.

بیشترین تخفیف هتل گلدن ایج استانبول

رستوران هتل بین المللی گلدن ایج بسیار هنرمندانه تزئین و چیدمان شده است. اینگونه افرادی که برای میل غذا به این رستوران می آیند، بیشتر از طعم غذایشان لذت خواهند برد. نوع سبک چیده شدن میز و صندلی ها و لوازمی که بر روی میز ها گذاشته شده با مهارت کافی و به زیبایی هرچه تمام تر می باشد.

خواهید پسندید: امکانات هتل 4 ستاره گلدن ایج استانبول

رستوران هتل گلدن ایج استانبول
نمایی از رستوران تمیز هتل گلدن ایج استانبول

در رستوران هتل بی نظیرگلدن ایج استانبول چه غذاهایی ارائه می شود؟

رستوران هتل دیدنی گلدن ایج استانبول با طبخ غذاهای ترکی همانند: دونر کباب، پیده، کوفته، کومپیر، مانتی، بورک، دلمه، نخود پلو، بالیک اکمک، میدیه دولما، کوکورچ، مرغ و برنج، یاپراک سارماسی، سوپ عدس، سوپ سیرابی و ... همچنین با طبخ غذاهای بین المللی طبق ذائقه های مردم جهان یکی از رستوران های پیشنهادی است.

هتل 4 ستاره گلدن ایج استانبول را به راحتی رزرو کنید

کافی شاپ منحصر به فردی در هتل بنا شده که مکانی جذاب برای وقت گذرانی است. در این مکان دسر، بستنی، نوشیدنی های گرم، نوشیدنی های سرد، شیک و ... با زیباترین شکل ممکن ارائه می شود. شنیدن صدای موسیقی گوشنواز ترکی در چنین محیطی فوق العاده است.

بیشتر بخوانید :
منابع :