رستوران هتل کریستال استانبول مکانی دلپذیر است که میل غذا در چنین فضایی لذت بخش خواهد بود. در این رستوران سبک دیزاین میز و صندلی ها خاص بوده که منظره ای دلنشین را به نمایش می گذارد. چنین رستورانی با این چیدمان قطعا مکان فوق العاده تری برای صرف غذا است.

صد در صد آنلاین هتل کریستال استانبول را رزرو کنید

رستوران هتل کریستال استانبول برای ملاقات های کاری مناسب بوده، زیرا محیطی آرام دارد و گفتمان و نتیجه گیری بهتری می توان داشت. در این رستوران موزیک های دلنشین ترکی و اروپایی همواره در حال پخش است و جوی رمانتیک را برای زوج ها و دوستان به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل کریستال استانبول

رستوران هتل کریستال استانبول روزانه از افراد زیادی پذیرائی می کند و در بین رستوران های هتل استانبول معروفیت خاصی دارد. شهروندان ترکی به گردشگران و توریست های خارجی این رستوران را برای صرف غذا پیشنهاد می کنند چرا که متنوع ترین غذاها را طبخ کرده و بسیار مشتری مدار هستند.

پرسنل حرفه ای در رستوران هتل کریستال استانبول

رستوران هتل لاکچری کریستال استانبول افراد حرفه ای را به کار گرفته است تا در سرویس دهی و خدمت رسانی به میهمانان هیچ اشتباهی را مرتکب نشوند. همچنین آن ها با احترام کامل به استقبال میهمانان رفته و رفتار پسندیده ای را با آن ها دارند تا از همان ابتدای ورود حس خوبی را منتقل کنند.

سر آشپز مجربی در آشپزخانه رستوران هتل کریستال استخدام شده تا با مدیریت صحیح در طبخ غذا بتواند مزه ای متفاوت را در ذهن میهمانان ثبت نماید. این سرآشپز در طبخ انواع غذاهای ترکی، فرنگی مهارت فراوانی داشته و همین امر موجب شده تا مشتری های رستوران روز به روز افزایش یابد.

هتل 4 ستاره کریستال استانبول با بهترین قیمت

آشپزان در رستوران این هتل همواره می کوشند تا مزه غذایی که طبخ می کنند طبق ذائقه گردشگران ترکی و خارجی باشد. همچنین طعمی خاص را در کنار خانوادشان امتحان کنند. عطر و بوی کباب های ترکی در رستوران هتل کریستال ستودنی و اشتهای هر فردی را تحریک می کند.

مقاله مرتبط: امکانات هتل کریستال استانبول

قیمت غذا در رستوران هتل کریستال استانبول

هزینه غذا در رستوران هتل کریستال شهر استانبول نسبتا گران می باشد. اما حجم غذا و کیفیتی که دارد می توان گفت مناسب است. همچنین در این رستوران میز بار وجود داشته که متنوع ترین غذاها بر روی آن به زیبایی چیده شده، همچنین تایم صبحانه، لذیذ ترین و مقوی ترین صبحانه ها به چشم می خورد.  

کافی شاپ هتل کریستال استانبول

در هتل لوکس کریستال می توان انواع بستنی، آبمیوه های طبیعی، کیک های خوشمزه، نوشیدنی های گرم، دسر و ... را میل کرد. این اماکن محیط مناسبی برای غافلگیری های دوستانه و زوجین است، زیرا علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند از دکوراسیون جالبی نیز برخوردارند.

بیشترین تخفیف هتل کریستال استانبول

موقعیت مکانی رستوران هتل 5 ستاره کریستال استانبول در جایگاه مناسبی از سطح شهر می باشد، اینگونه شهروندان ترکی و خارجی  می توانند با دسترسی راحت به این مکان برای میل غذا مراجعه کنند. همچنین موقعیت مکانی و غذاهای خوب این هتل سبب شده تا افراد خاص و معروف نیز هتل کریستال را بشناسند.

بیشتر بخوانید :
منابع :