رستوران هتل کارتون استانبول با سقف شیشه ای جذابی طراحی شده است. این نوع سبک متفاوت طراحی، حسادت و ترغیب به رقابت خیلی از رستوران های سطح شهر استانبول را برانگیخته، چراکه خیلی از افراد به دلیل سقف شیشه ای رویایی رستوران هتل کارتون به این مکان مراجعه می کنند.

هتل کارتون استانبول را آنی رزرو کنید

رستوران هتل کارتون استانبول با آماده سازی چنین سقفی لذت غذا را برای میهمانان خود دوچندان نموده تا حتما در وعده های غذایی دیگرشان بازهم به این مجموعه بی آیند. رستوران هتل کارتون محیطی لاکچری برای صرف غذا در کنار همسفران است. زیرا از نمای داخلی و برونی جذابی برخوردار می باشد.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل کارتون استانبول

رستوران هتل کارتون استانبول
پیانو در فضای رستوران هتل کارتون استانبول

دیزاین دکوراسیون رستوران مجلل هتل کارتون در استانبول

رستوران هتل کارتون استانبول صندلی های رنگارنگی را به طور مرتب در کنار هم چیده، همچنین لوستر ها و چراغ های کروی شکلی را از سقف آویزان کرده تا این رستوران درخششی جذاب در دل شب داشته باشد. فضای داخلی رستوران هتل کارتون از خیابان های تکسیم قابل مشاهده است.

میهمانان این هتل استانبول سوار بر آسانسوری از جنس شیشه شده و در ارتفاع، به رستوران هتل خواهند رسید. زمانی که گردشگران پشت یکی از میزها می نشینند و نگاهی به اطراف رستوران می اندازند قطعا متوجه ستارگان پر نور در بالای سر خود خواهند شد. تماشای این ستارگان حس فوق العاده ای را به مهمانان منتقل می کند.

رزرو آسان هتل کارتون استانبول

چشم انداز رستوران هتل کارتون

چشم انداز جذابی از پشت شیشه های رستوران هتل کارتون قابل رؤیت است. می توان خیابان ها و ساختمان های آسمان خراش استانبول را از نظر گذراند. همچنین دید کمی از دریای مدیترانه که چراغ های پر نوری آن را در دل سیاهی شب پدیدار کرده نیز نظاره می شود.

رستوران هتل کارتون استانبول
نمای دیگری از رستوران هتل کارتون استانبول

بیشتر بخوانید: امکانات هتل کارتون استانبول

سرآشپز و کمک آشپزان کارکشته ای در آشپزخانه رستوران هتل کارتون مشغول به کار هستند. این آشپزان به خوبی از پس طبخ غذاهای ترکی و بین الملی بر می آیند و مزه ای دلنشین خروجی غذایشان خواهد بود. اکثر افرادی که برای میل غذا به این مکان رجوع می کنند، بعد از صرف غذا، نهایت رضایت را دارند.

این رستوران از لحاط تمیزی و نظافت عالی است. کادر خدماتی رستوران هتل کارتون به شدت کف سالن و میز هارا تمیز کرده و تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. در آشپزخانه نیز نظافت و تمیزی برقرار بوده و ظروف به بهترین شیوه ممکن شسته می شوند.

رستوران هتل بزرگ کارتون استانبول با بوی خوش کباب های ترکی و دیگر غذا ها عطراگین شده است اما برای بعضی افراد که به بوی غذا حساسیت داشته باشند، سیستم تهویه مطبوعی نصب شده تا این دسته از میهمانان آزار نبینند و ساعات خوبی را در رستوران کارتون بگذرانند.

هتل 4 ستاره کارتون استانبول با تخفیف ویژه

کافی شاپ هتل منحصر به فرد کارتون استانبول

هتل کارتون شهراستانبول کافی شاپی با نمای ظاهری بسیار زیبایی در خود بنا کرده است. اینگونه میهمانان هتل می توانند بعد از یک گردش حسابی در شهر به این مکان آمده و لحظاتی به استراحت و نوشیدن آبمیوه های خنک یا قهوه های ترکی مشغول شوند. در کافی شاپ هتل کارتون متنوع ترین نوشیدنی های سرد و گرم، دسر، کیک، بستنی و ... سرو می گردد.

بیشتر بخوانید :
منابع :