رزرو هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان مترادف با رزرو یکی از بهترین هتل های اصفهان از نوع چهار ستاره می باشد. هتل عالی قاپو اصفهان بسیار زیبا بوده و در نوع خود بی نظیر است. با ما در پرشین هتل همراه باشید تا بیشتر راجع به این هتل بدانیم. میهمانانی که در این هتل اصفهان اقامت داشتند به خوبی می دانند که مجموعه آبی این هتل اصفهان بسیار تمیز و مجهز می باشد. مجموعه آبی هتل عالی قاپو اصفهان بهترین نوع خدمات تخصصی ماساژ را برای میهمانان خود انجام می دهند.

نمایی از هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان
نمایی از هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

ماساژهای تخصصی هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

ماساژهای تخصصی هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان جزو معروف ترین اماکن برای ماساژهای تخصصی است، زیرا هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان بهترین ماساژور ها که حرفه ماساژهای تخصصی را به طور کامل دوره گذاراندند وچندین سال با این حرفه دست و پنجه نرم کرده اند را استخدام کرده است. تعریف ماساژ: دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

لذیذ ترین صبحانه ها در رستوران هتل با کیفیت پارسیان عالی قاپو

معمولا بعد از يک روز کاري سخت احساس خستگي تمام بدن را مي‌گيرد. خيلي از افراد براي رفع خستگي به حمام مي‌روند و برخي ديگر خواب را ترجيح مي‌دهند اما در اين بين افرادي هم ماساژ مي‌گيرند تا از اين طريق خستگي‌شان را برطرف کنند.ما ساژ تخصصی می تواند در بهبود بیماری ها مؤثر و آرامش روان را بر گرداند. ماساژور های  هتل عالی قاپو از بهترین مواد اولیه ودستکش های یکبار مصرف استریل شده کار خود را شروع می کنند زیرا سلامتی افراد برایشان حرف اول را می زند.

ماساژهای تخصصی هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان
ماساژهای تخصصی هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

مجموعه آبی هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان مانند دیگر هتل های اصفهان مجموعه آبی خود را به طور آراسته ای طراحی کرده تا لذت تفریح در این مکان بیشتر شود. استخر این مجموعه دارای 3 عمق مختلف برای رده های سنی متفاوت دارد. عمق های کم و متوسط برای کودکان و کسانی که به فن شنا آشنایی ندارند استفاده می شود. عمق زیاد این استخر هم برای میهمانی در نظر گرفته شده که به فن شنا تسلط کامل دارند.

جکوزی، مکانی برای درمان درد پا و مفاصل است که برای سالمندان بیشتر توصیه می شود. جکوزی این هتل اصفهان بسیار بزرگ بوده و با بهترین دستگاه ها تصفیه می شود. از این رو میهمانان مقیم در این هتل اصفهان با خاطری آسوده پا به این مجموعه آبی خواهند گذاشت.

سونا، شامل 2 اتاق مجزا به نام سونا خشک و سونا بخار می شود. با پرشین هتل همراه باشید تا از فواید سونا برای شما عزیزان توضیح دهیم. بدن دارای سموم بسیار خطرناکی می باشد که از طریق عرق کردن از بدن دفع می شوند. از این رو حمام سونا هم برای دفع سموم و هم تمیزی پوست بسیار سودمند است.

چه خدماتی در هتل عالی قاپو شهر اصفهان ارائه می شود؟

همین امر موجب می شود تا میهمانان مقیم در هتل عالی قاپو اصفهان با مراجعه به سونا این مجموعه آبی سلامتی خود را بازیابی کنند. اکنون که با فواید سونا و جکوزی آشنا شدید همراه ما باشید تا یکی دیگر از امکانات هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان را برای شما باز گو کنیم.

مجموعه آبی هتل عالی قاپو اصفهان
مجموعه آبی هتل عالی قاپو اصفهان

هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان و ایستگاه مترو اصفهان

مترو، یکی از مهم ترین وسایل های حمل و نقل عمومی است که جهت کاهش آلودگی هوا و ترافیک بسیار مفید و موثر واقع می شود. از این رو برای بسیاری از گردشگران این فاکتور اهمیت بالایی دارد که رزرو هتل اصفهان را به نحوی انجام دهند تا به ایستگاه مترو اصفهان دسترسی خوبی داشته باشند.

همین دلیل سبب می شود که هتل عالی قاپو اصفهان یکی از محبوب ترین هتل های اصفهان می باشد. زیرا این هتل اصفهان فاصله ی اندکی تا مترو داشته و دسترسی میهمانان را برای سفر به دیگر نقاط شهر آسان می کند.

مترو، یکی از مهم ترین وسایل های حمل و نقل عمومی
مترو اصفهان، یکی از مهم ترین وسایل های حمل و نقل عمومی

ناگفته نماند هتل عالی قاپو اصفهان به اماکن بسیاری مانند میدان نقش جهان، سی و سه پل، پل خواجو، یازار قیصریه و …. دسترسی دارد اما برای بازدید از پارک ناژوان و پارک صفه، میهمانان باید مسیری را طی کنند. از این رو میهمانان مقیم در این هتل اصفهان می توانند سوار بر مترو اصفهان شده و به پارک های نام برده شده دسترسی داشته باشند.

اما چه بهتر که رزرو هتل اصفهان را بتوان باقیمت مناسب انجام داد. همین دغدغه گردشگران، باعث شد برای رزرو هتل اصفهان با قیمت مناسب به سایت پرشین هتل مراجعه کنند. زیرا این سایت معتبر، جامع ترین سایت رزرو هتل اصفهان و هتل های ایران می باشد که با قیمت های مناسب خود توانسته است اعتماد مخاطبان را به خوبی جلب کند.

اگر شما عزیزان می خواهید رزرو هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان را از پرشین هتل انجام دهید، علاوه بر این سایت می توانید با شماره های 02186094713 و 09198906572 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان پرشین هتل به طور 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.می توانید برای اطلاعات بیشتر به دانستنی های هتل اصفهان مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :