سوئیت های هتل پارسیان اوین تهران از بهترین اتاق های هتل در رنج 4 ستاره محسوب می شوند. همانگونه که این هتل 4 ستاره فوق مدرن یکی از بهترین هتل های تهران در رده خود می باشد. در این هتل دیدنی و خاص شهر تهران که از قیمتی مناسب نیز برخوردار است 150 اتاق شیک و لوکس جای گرفته اند.

سوئیت های هتل پارسیان اوین تهران در 4 طبقه زیبا ساخته شده اند که دسترسی به آن ها با آسانسور امکان پذیر است. این اتاق ها شامل 9 اتاق یک نفره، 126 اتاق دو نفره، دو سوئیت رویال و 13 سوئیت استاندارد می شود. سوئیت های این هتل با در نظر گرفتن تمامی امکانات رفاهی، اقامتی دلچسب و راحت را برای مهمانان عزیز به ارمغان خواهد آورد.

اتاق های هتل پارسیان اوین تهران
اتاق های توئین هتل 5 ستاره پارسیان اوین تهران

امکانات اتاق های هتل پارسیان اوین تهران

هتل پارسیان اوین تهران کلیه ی سوئیت ها و اتاق های خود را با دکوراسیون فوق العاده و زیبا آراسته کرده است. همچنین در اکثر اتاق های این هتل بالکن زیبا و کوچکی قرار دارد تا میهمانان بتوانند در هوای آزاد، از تماشای فضای سبز و زیبای محوطه بیرون هتل لذت ببرند. تمام اتاق های این هتل مجهز به تمامی امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی هستند که در ادامه به آن اشاره می شود.

سیستم تهویه مطبوع، حمام با تمامی نکات بهداشتی، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، چای ساز و مینی بار با هزینه از جمله امکانات داخل اتاق ها هستند. از دیگر امکاناتی که در این هتل وجود دارد می توان به تلویزیون صفحه تخت با کیفیت عالی همراه کانال های ماهواره ای اشاره کرد.

اتاق های هتل پارسیان اوین تهران
سوئیت های هتل جذاب پارسیان اوین تهران

دسترسی آسان به اینترنت با کامپیوتر شخصی، خدمات دهی 24 ساعته در تمامی اتاق ها از دیگر مزایای اقامت در اتاق های این هتل است. وجود سیستم پیشرفته کنترل، تخت های نرم و ... سبب شده تا فضایی فوق العاده راحت و دلچسب برای میهمانان مقیم در هتل ایجاد شود. لاز به ذکر است هتل پارسیان اوین تهران دارای دو ضلع جنوبی و دو ضلع شمالی می باشد که اتاق ها در دور تا دور محوطه حیاط این هتل ساخته شده اند.

تنوع اتاق های هتل پارسیان اوین تهران

اتاق های دو تخته این هتل از دکوراسیونی زیبا و راحت برخوردار می باشد که دارای مبلمان و فضایی کوچک برای نشیمن است. با اقامت در این اتاق میهمانان از رفاه مطلوبی برخوردار خواهند شد. همچنین علاوه بر مبلمان، میز و آینه نیز در این اتاق ها به کار برده شده است. این اتاق ها دارای رنگ بندی بسیار ملایمی هستند که آرامش را در جو اتاق حاکم کرده است.

اتاق های هتل پارسیان اوین تهران
مینی بار داخل سوئیت های هتل پارسیان اوین تهران

بیشتر بخوانید: رستوران های هتل پارسیان اوین تهران و غذاهای متنوع

سوئیت های استاندارد هتل پارسیان اوین تهران همانند اتاق ها از تم و رنگ بندی ملیحی در دکوراسیون برخوردار می باشند. نمای ساده اتاق سبب راحتی بیشتر شده و حسی دلنشین را به میهمانان منتقل می کند. در سوئیت های استاندارد که کمی بزرگ تر از اتاق های معمولی هستند مسلماً راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد.

سوئیت های رویال هتل پارسیان اوین تهران بهترین مکان برای اقامت در بین سوئیت های هتل پارسیان اوین تهران می باشد. این سوئیت ها علاوه بر تمامی امکاناتی که در دیگر اتاق ها در نظر گرفته شده مجهز به امکانات دیگری نظیر سونا و جکوزی می باشد. همین امر سبب شده تا خاص بودن آن بیشتر به چشم آید.

اتاق های هتل پارسیان اوین تهران
اتاق دابل هتل پارسیان اوین شهر تهران

آگاه شوید: امکانات هتل پارسیان اوین تهران

سوئیت های رویال این هتل تهران فضای بسیار بزرگی دارند و جایگاه نشیمن جداگانه ای دارند. دکوراسیون سوئیت های رویال از رنگ بندی و تم شادی برخوردار هستند که زیبایی بیشتری به اتاق ها داده است. همین عوامل سبب شده تا میهمانان با اقامت در اتاق های این هتل همواره راضی و خشنود باشند. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال اقامتی لوکس در فضایی فوق العاده هستید یا به همراه خانواده این هتل تهران را برای اقامت انتخاب می کنید، رزرو سوئیت رویال هتل را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :